Czy BitTorent (BTT) da się stakować? Pomoże nam w tym platforma DLive

지난달

Czy BitTorent (BTT) da się stakować? Pomoże nam w tym platforma DLive

Większość z nas zaczęła tworzyć lub oglądać treści na YouTube lub Twitch. Jako twórcy treści ciężko pracujemy, aby bawić i realizować nasze pomysły. Przyczyniamy się od lat i byliśmy świadkami, jak tradycyjne platformy rozrastają się z ich filmów w miliardy dolarów. Co jednak otrzymaliśmy w zamian? Wyższe paski monetyzacji, nieuczciwa promocja treści i mniejsze zarobki z powodu wyższych opłat za platformę.

Misją DLive jest stworzenie platformy przesyłania strumieniowego na żywo z podziałem wartości, która zapewni twórcom i widzom rewolucyjny system nagród.

W DLive zmienili całą grę, oddając własność platformy w ręce użytkowników dzięki technologii blockchain. Użytkownicy DLive są nagradzani za swój wkład wraz z rozwojem platformy. Nie ma znaczenia, czy jesteś twórcą treści, czy widzem, Twój wkład jest ceniony. W przeciwieństwie do tradycyjnych platform, DLive zajmuje stanowisko absolutnie zero cięć platformy od darowizn i subskrypcji użytkowników. Zamiast tego system ekonomiczny został zaprojektowany w celu zrewolucjonizowania dystrybucji dochodów poprzez nagradzanie społeczności za wkład, a nie korporację.

Podstawy: Lemon, BTT i BTT Staking
Lemon jest tokenem Lino Blockchain stworzonym przez DLive, który można wymienić w ramach DLive za 0,012 USD. Lemon można używać wyłącznie w ramach DLive do przekazywania darowizn twórcom treści i nie można jej przenosić w ramach lub poza platformą DLive. Twórcy treści, którzy otrzymali darowizny i płatne subskrypcje w Lemon, mogą wybrać płatność zgodnie z warunkami usługi DLive.

BTT to zdecentralizowana kryptowaluta służąca do nagradzania użytkowników w ekosystemie BitTorrent. Każdy może zdobyć nagrody BTT Staking (obejrzyj film).

Stawka BTT – możesz postawić swój BTT i otrzymać Stawkę BTT. Posiadacze stawek BTT są uprawnieni do otrzymywania Staking Rewards za udział w rozwoju społeczności DLive.

DLive ma i zawsze będzie mieć zerowe cięcia.

Gdy streamujesz na DLive, platforma nie odbiera żadnych zarobków, bez względu na to, czy jest to cykliczna subskrypcja czy jednorazowy prezent, w porównaniu do tradycyjnych platform, które pobierają około 50%. To się nigdy nie zmieni. 75% każdej subskrypcji i prezentu w Lemon trafi bezpośrednio do Twojego portfela, a 25% trafi do puli, która codziennie wynagradza osoby z BTT Stake za ich wkład w sieć.

Zasługujesz na nagrodę jako widz.

Zaangażowanie widza jest niezbędne dla każdej platformy udostępniania treści; tradycyjne platformy ignorują jednak wkład widzów, jednocześnie zarabiając mnóstwo pieniędzy na ich zaangażowaniu. I odwrotnie, DLive nie tylko docenia zaangażowanie widza, ale także bezpośrednio nagradza widzów za oglądanie, czatowanie, prezentowanie i udostępnianie treści.

Oprócz wszystkiego, co wspomniano powyżej, możesz uzyskać dostęp do dodatkowych nagród, stawiając w BTT i zdobywać Staking Rewards za wkłady każdego dnia.

Jeśli wniesiesz swój BTT do stawki BTT, będziesz mógł otrzymywać Staking Rewards (wypłacane codziennie w BTT z 25% wszystkich prezentów i płatnych subskrypcji) za udział i odblokowanie usług premium w DLive.

Jak to wszystko jest możliwe? W jaki sposób DLive osiąga zysk?

Generowanie zysku nie jest obecnie głównym celem DLive, jednak generujemy przychody z reklam cyfrowych na stronie, a także sponsoringu od zewnętrznych wydawców i firm.

Istnieją również różne inne sposoby generowania dochodu, aby zapewnić trwałość platformy. Inne potencjalne źródła dochodów obejmują świadczenie usług premium i dodawanie możliwości reklamy wideo na platformie. Obecnie DLive koncentruje się na rozwoju użytkowników i rozwoju silnej społeczności i uważają, że jest to ważniejsze niż rujnowanie doświadczeń związanych z DLive.

Obecnie celem DLive nie jest generowanie zysków, ale koncentrowanie się na rozwoju użytkowników; nie jest to rzadkością w branży technologicznej, na przykład wiele firm technologicznych nie osiąga zysków na początkowych etapach.

➡️ Link do Dlive - https://dlive.io?ref=gradzio
➡️ Tu ściągniesz portfel Tronlink - https://www.tronlink.org/

Pamiętaj o zapisaniu haseł seed przy portfelach Tronlink, Trust Wallet, Atomik Wallet

Jeśli chcesz stakować TRX i dostawać przy okazji BTT w airdropie do 2025 roku, to przydadzą Wam się te portfele.
Linki do pobrania Portfele
➡️ TRUST WALLET - https://share.trustwallet.com/Vf0ndWg
➡️ ATOMIC WALLET - https://atomicwallet.io/join?kid=18NHN1
Przypominamy o Airdrop na Atomik Wollet
Zainstaluj aplikację, kliknij Airdrop w Ustawieniach, wpisz kod promocyjny i odbierz 15 AWC!
Twój kod promocyjny: 18NHN1
Przeczytaj cały artykuł jak stakować TRX (Tron) na ich portfelu. Jest to dokładny opis krok po kroku co zrobić !!!
Link do artykułu - https://www.cryptomining.com.pl/tron-...

➡️ Nowości: https://www.cryptomining.com.pl/blog/
➡️ Newsletter: http://bit.ly/393bOud
➡️ Kontakt do nas: office@cryptomining.com.pl
➡️ Odwiedź naszą stronę: https://www.cryptomining.com.pl/
➡️ Wszystkie linki - http://bit.ly/cryptominingcompl

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT