AlphaCar - розбір проекту. Частина 3!

2년 전


AlphaCar не є новачком в автомобільному бізнесі, а скоріше компанія, яка прагне до позиції лідера з досвідом своїх керівників в секторі китайської автомобільної промисловості понад двадцять років. Як засновник компанії, так і його команда мають великий досвід для реалізації автомобільної продукції з використанням технологій Blockchain.

У розробках компанії створюється токен CTE, який планується використовувати в міжнародній індустрії автомобіля. Вісімдесят відсотків з усіх будуть переведені на токени до їх володіння для клієнтів компанії. Основна інформація власників регістрів CTE в блокової ланцюжку за допомогою децентралізованої заявки. Технології рішення синхронної обробки будуть застосовані до вирішення завдань масштабованості публічних блоків. Також інформація про угоди, сформованих в результаті діяльності автомобільної промисловості, буде вписуватися в державні блокування. Дані про ці транзакції будуть аналізуватися штучним інтелектом прозорим способом, який буде визначений учасниками спільноти, що викличе довіру до CTE.

Монета AlphaCar - це застосовуваний токен, який використовується в Alpha Car CTE для продажу і покупки послуг і товарів.

В ідеях компанії перетворити світовий автомобільний ринок в глобальну автомобільну промисловість з десяти трильйонного обороту долара, але в токенах компанії, що дозволить мінімізувати транзакційні витрати витрат на документообіг і реєстрацію. При реалізації такого сценарію компанії, що входить в проект, зможуть знизити в найкоротші терміни витрати на оптимізацію робочого процесу і максимальний прибуток від діяльності. У планах AlphaCar довести вартість CTE до одного трильйона доларів в найближчі 10 років.

Клієнти і партнери проекту зможуть отримувати такі послуги, як спільне використання автотранспортного обміну автотранспортної реалізацією ремонту автомобілів і обслуговування автострахування автокредитування. Прокат автомобілів - це перша послуга, яка реалізується компанією для клієнтів.

Технології Blockchain, створені в системі AlphaCar, дозволять організувати роботу з великими числами (система Big Data) як штучний інтелект. Це сприяє помітному збільшенню привабливості проекту для потенційних клієнтів. Ці технології мінімізують ймовірність злому, видалення і підробки даних по транзакціях і оціночної няньки авто тонн. е. технічний стан і раніше виконані ремонтні роботи.

Платформа AlphaCar прагне реалізувати можливість реалізації якісних стабільних і швидких транзакцій, які роблять доступ третіх сторін з метою несправедливих шахрайських дій, недосяжних. Фінансові операції з купівлі та продажу автомобіля стануть повністю прозорими. Клієнт компанії на укладення угоди з купівлі-продажу автотранспорту отримає максимум необхідної інформації про зацікавлену йому фахівця.

Потенціал AlphaCar збільшується після експонента, команда проекту створює кластер для об'єднання дизайнерів різних орієнтацій, здатних приймати і реалізовувати екстраординарні рішення. AlphaCar відкритий для пропозицій, реалізації інженерних думок і сміливих фантазій для вкладу в розвиток цього сектора, можливо, інженерна структура буде щедро винагороджена. Також команда націлена на тісну взаємозв'язок з користувачами з метою досягнення хороших результатів розробник стверджує і аналізує пропоновані проекти від користувачів системи з можливістю її подальшого впровадження.

Послуги з найму та оренди автомобіля в моделі смарт-контрактів з гарантією захищають клієнтів від шахрайських дій з третього хвацько.

Автоматичне страхування неодноразово скорочує час, що витрачається на реєстрацію послуг страхування в порівнянні з існуючою на даний момент моделлю страхування, крім економії часу і оптимізації фінансових витрат з урахуванням виключення участі в цій угоді всієї армії страхових агентів, юристів, посередників та інших непотрібних елементів.

Законна інформація про технічний стан автомобіля дозволить розрахувати і надати користувачеві найкращий варіант по його вимогам і бюджету, так як ця система дозволить розрахувати оптимальне співвідношення ціна-якість.

Набір унікальних технічних інструментів дозволить розширити застосування цієї моделі і в інших сферах фінансової діяльності, а також можливість обміну інформацією, а розроблені компанією проекти створюють привабливе середовище як для приватних інвесторів, так і для інвестиційних фондів.

Простота угоди по покупці автомобіля полягає в тому, що для придбання автомобіля потрібно тільки вибрати приємні товари зі списку учасників проекту і далі за допомогою розумного контракту буде повна реєстрація купівлі-продажу і реєстрації угоди, яка значно полегшує угоду і робить її більш надійною, оскільки умови будуть передбачені на етапі вибору і не зможуть бути припинені або змінені будь-якої зі сторін.

Етапи планування.
I етап - привабливий, захоплюючий дизайн з урахуванням рішення труднощів роботи платформи. Часткові практики Alpha Car вже можуть запропонувати зрозумілий призначений для користувача інтерфейс, функціональний з можливістю проведення транзакцій.

Для операційної роботи проект передбачає розробку мобільних додатків, здатних забезпечити швидкий доступ до ресурсу за допомогою повнофункціонального набору інструментів для роботи клієнтів в системі, а також купівля-продаж токенов Alpha Car.

Проекти, що реалізують частину заявленого AlphaCar функцій, успішно реалізуються в різних країнах, і тепер це цілі корпорації з неймовірною капіталізацією і тисячі різних співробітників. Але тепер немає єдиного центру, який надає набір функцій, представлених цим проектом, що працюють в розподіленому регістрі, з використанням розумних контрактів і функцій ІІ для аналізу даних, тому при успішній розробці і виконанні зобов'язань проект, безсумнівно, принесе фінансові успіх компанії AlphaCar.

website.jpgwhitepaper.jpg ANN.jpgbounty.jpg twitter.jpg facebook.jpgtelegram.jpg профиль.jpg

Text.ru - 100.00%

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

отличный обзор, прочел все 3 части, спасибо что решили уделить внимание этому перспективному проекту, я уже думаю проинвестировать в AlphaCar, и скорее всего сделаю это в ближайшие дни!