Ropa wypełnia wzrostowego Bata

3년 전

Ropa z bardzo dużą precyzja zareagowała na strefę wsparcia zbudowaną z układu harmonicznego o nazwie Bat wzmocnionego przez mierzenie Fe100.

W najbliższym czasie cena ponownie będzie walczyć z lokalnym ZZB, które spowodowało ukształtowanie się dużego cienia na popytowej świecy.

wt jeden.png

Interwał D1

Pierwszy znaczący opór wyznaczają poziomy DiNapolego, z więc cluster składający się ze zniesień o współczynnikach 61,8% i 38,2%, który wzmocniony jest układem ZZB.

wt3.png
Interwał H4

Nieco wyżej znajduje się kolejna zapora podażowa składająca się z harmonicznej sekwencji o nazwie Leonardo oraz mierzenia Fibonacciego o współczynniku 50%.
14.png

Interwał H4

Informujemy, że treści zaprezentowane w niniejszym serwisie oraz podczas nagrań video nie stanowią rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r, (Dz. U. z 2005 r., Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych ich emitentów lub wystawców. Treści te mają charakter informacyjny i przygotowane zostały z należytą starannością oraz w oparciu o najlepszą wiedzę ich autorów. Autorzy oraz właściciele niniejszego serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym serwisie, a w szczególności za wynikłe z nich straty. Wydarzenie jest przeznaczone dla osób powyżej 18 roku życia zainteresowanych inwestowaniem w produkty finansowe wysokiego ryzyka. Pamiętaj, że te produkty mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT