Spadkowe formacje na DAXie

3년 전

Niemiecki indeks DAX znajduje się w bardzo mocnej strefie oporu. Zapore tą wyznacza sekwencja o nazwie Butterfly, która potwierdzona jest przez zniesienie Fibonacciego o podstawie 61,8% i 50% oraz mierzenie Fe127,2.
dax.png

Interwał M30

Mimo wielu pro-spadkowych sygnałów zawsze należy rozpatrzyć wariant alternatywny. Negacja wyznaczonego oporu byłaby sygnałem zapowiadającym wzrosty, aż do kolejnej zapory, która to zbudowana jest z motywu FTS oraz układu o nazwie deep Crab.

dax1.png
Interwał M30

Informujemy, że treści zaprezentowane w niniejszym serwisie oraz podczas nagrań video nie stanowią rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r, (Dz. U. z 2005 r., Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych ich emitentów lub wystawców. Treści te mają charakter informacyjny i przygotowane zostały z należytą starannością oraz w oparciu o najlepszą wiedzę ich autorów. Autorzy oraz właściciele niniejszego serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym serwisie, a w szczególności za wynikłe z nich straty. Wydarzenie jest przeznaczone dla osób powyżej 18 roku życia zainteresowanych inwestowaniem w produkty finansowe wysokiego ryzyka. Pamiętaj, że te produkty mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Hi! I am a robot. I just upvoted you! I found similar content that readers might be interested in:
https://www.facebook.com/teamofglory/