Draw it again - my oc, Ninna

8개월 전

new.png
Udało mi się coś namazać w weekend, przed chwilą dokończyłem. Oczywiście nic oryginalnego, tylko przerysowuje stare rysunki, żeby bardziej pasowały do mojego nowego designu postaci. W przeciwieństwie do poprzedniego rysunku, tym razem szkic namazałem od nowa zamiast rysować po postaci.

Nie jestem pewny kiedy pojawi się następny obrazek, i czy nie będzie to znowu przerysowywanie czegoś starego. Tymczasem:

Stara wersja:
old.png
Funny fakt jest taki, że na początku z tyłu miało pisać "world is mine", ale po zrobieniu world nie miałem pomysłu jak zrobić is żeby wyglądało ładnie na całej ściane z tyłu więc zrezygnowałem z reszty napisu.

Nowy szkic:
01.png
Nogi są wciąż potężne -_-. i żeby było jasne, moja rodzina mówi że poza ma seksualny wydźwięk, nie taki był mój cel, po prostu często tak siedzę i uważam tą pozycję za komfortową, narysowałem ją w ten sposób bez brania pod uwagę że panią nie przystoi itp.

Midway:
02.png
Jak ja nienawidzę rysować tych butów, ale chciałem żeby wyglądały futurystycznie czy coś, te metalowe pręty mają funkcje nieznaną.

Done:
new.png
Co myślicie o takim sposobie rozmycia przy krawędziach? Taka rozmyta, chaotyczna granica między kolorami. Osobiście bardzo mi się to podoba.

Pozdrawiam Reny

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Bardoz fajny rysunek :) podoba mi sie to rozmycie :) Fakt maja troche racji ze poza moze miec lekki wydzwiek seksualny :p

Bardzo lubię Twoją twórczość.
A co do pozy przedstawionej tu postaci...
Cóż, proponuję nadać tej pracy tytuł "Takie uda czynią cuda".
Pozdrowionka
:)