Payouunha

4년 전

Pašreizējais students? Piesakieties, lai piekļūtu savam kursam

Izvēlne

Aizvērt

Kāpēc mācīties angļu valodu kopā ar mums? Mūsu angļu valodas kursiAnglijas mācību veidi Mūsu atrašanās vietasFranšēšanaCareers

BlogContact

Aizvērt

Meklēt

Ko tu meklē?

Meklēt

FAQSazinieties ar mums

ASV televīzijas sērijas aktieris, kas apmeklēs Wall Street, Angļu Āzijā

05/03/2018 Autors Wall Street angļu valodā

13

492

Mācīšanās ir vienkārša un jautra ar Wall Street angļu valodu.

Tas ir taisnība! Kur vēl jūs varat mācīties angļu valodu, vērojot Holivudas kvalitatīvu mācību sēriju? Lasiet tālāk, lai uzzinātu vairāk.

Wall Street angļu televīzijas sērija ir komēdija par cilvēku grupu, kas cenšas panākt sapņus, dzīvojot Ņujorkā.

Saskaņā ar pētījumu 17 valstīs, populārākais veids, kā izglītojamie vispirms cenšas mācīties angļu valodu, ir neformālas metodes, piemēram, angļu televīzijas skatīšana, YouTube vai angļu laikrakstu lasīšana (Morar English Learners Purchase Journey Research 2016).

Ar Wall Street angļu valodas kursu studenti var iemācīties, vērojot jautras un izklaidējošas televīzijas sērijas, kur viņi var uzzināt par dažādām kultūrām un iepazīties ar virkni akcentiem no visas pasaules. Tas ir ne tikai jautri, bet arī efektīvi. Pēc tam maģistrantus pievieno mazajai klasei ar kvalificētiem angļu valodas mācībspēkiem, kuri palīdzēs mācīties Valmieras angļu valodas metodi. .

Wall Street Anglija ar prieku paziņo, ka viens no galvenajiem dalībniekiem no WSE televīzijas komēdijas apmeklēs dažus savus fanu mārketinga braucienus pa Wall Street angļu centriem Āzijā. Nicole Maxali spēlē raksturu "Khae", kas ir noThailand , viņas 20. gados. Khae strādā lielam uzņēmumam, bet sapņo par sava uzņēmuma piederību, kur viņa izstrādā produktus, kas uzlabo visu cilvēku dzīvi.

Martā Nicole apmeklēs Wall Street Angļu centrus Dienvidkorejā, Honkongā un Ķīnā, lai sniegtu motivācijas seminārus angļu valodas apguvējiem WSE centros.

14., 15., 16. marts: WSE Dienvidkoreja 22. un 24. marts: WSE Honkonga 28.marts - 1.aprīlis: WSE China

Nicole izmantos savas zināšanas kā motivācijas runātāju, lai iedvesmotu studentus un potenciālos studentus izmantot WSE kā ceļu viņu sapņu izpildei.

Viņa arī izpētīs dažas Seulas, Honkongas, Pekinas un Šanhajas skaistās vietas. Varat sekot viņas Āzijas piedzīvojumiem savā Instagram kontā: nicolemaxali, WSE Global kontā: wallstreetenglish_global un hashtag #KhaeWSETour.

Nicole (Khae) jau apmeklēja WSE Taizemi un Vjetnamu jau 2017. gadā un tika uzņemta kā slavenā slavenība!

"Taizemei ​​visās vietās, kur Nicole devās, bija lieli notikumi, un mūsu studenti viņu mīlēja. Mums bija labas atsauksmes no mūsu studentiem un darbiniekiem. Mēs arī ieguva daudz studentu, nekā gaidīts, kas bija prieks." - Pamanee Lefèvre, Mārketinga vadītāja , WSE Taizeme

"Es sajūtu saikni ar filmām, un es vēlos uzzināt vairāk. Spēja satikt Khaju reālajā dzīvē ir kā sapnis, kas nāk uz realitāti!" - Studentu vēstnieks WSE Taizeme Rangsit

Par Nicole Maxali
image
Nicole Maxali ir bijušais ziņu producentu / komunikāciju direktors / notikumu vadītājs, kas kļuva par radošo rakstnieku / aktiera / motivācijas runātāju. Nikola vienas sievietes izrāde ir izrādījusies visā Amerikas Savienotajās Valstīs ar aizrautīgām atsauksmēm un stāvošām ovācijām. Pašlaik tā darbojas Ņujorkā, un tāpat notiek daudzkārtēja komerciāla televīzija ar Amerikas Savienotajām Valstīm .nicolemaxali.com

Sekojiet Nicole par Instagram, lai uzzinātu par viņas ceļojumu uz Āziju! Https: / / www.instagram.com/nicolemaxali/

Par Wall Street English

Wall Street English (WSE) ir viens no lielākajiem angļu valodas izglītības sniedzējiem pieaugušajiem visā pasaulē. 2018.gadā WSE darbojās vairāk nekā 400 centros 28 pasaules reģionos.

Uzziniet vairāk par mūsu angļu valodas kursiem un sāciet mācīties tagad!

Es atklāju šo rakstu noderīgu

Dalies šajā ziņu ziņā

13

492

Atstāj atbildi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Komentārs

Nosaukums

E-pasts

Tīmekļa vietne

Šī amata autors

Uzziniet angļu valodu ar mumsMūsu angļu valodas kursiAnglijas mācību padomi

Franšīzes karjera mācīšana WSE

Par mumsMeet TeamOur Locations

Emuārs

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending
UpvoteBank
Your upvote bank
__2.jpgThis post have been upvoted by the @UpvoteBank service. Want to know more and receive "free" upvotes click here

World of Photography
>Visit the website<

You have earned 5.25 XP for sharing your photo!

Daily Stats
Daily photos: 1/2
Daily comments: 0/5
Multiplier: 1.05
Server time: 00:43:59
Account Level: 0
Total XP: 57.00/100.00
Total Photos: 11
Total comments: 0
Total contest wins: 0
When you reach level 1 you will start receiving up to two daily upvotes

Follow: @photocontests
Join the Discord channel: click!
Play and win SBD: @fairlotto
Daily Steem Statistics: @dailysteemreport
Learn how to program Steem-Python applications: @steempytutorials
Developed and sponsored by: @juliank

Congratulations! This post has been upvoted from the communal account, @minnowsupport, by smt1 from the Minnow Support Project. It's a witness project run by aggroed, ausbitbank, teamsteem, theprophet0, someguy123, neoxian, followbtcnews, and netuoso. The goal is to help Steemit grow by supporting Minnows. Please find us at the Peace, Abundance, and Liberty Network (PALnet) Discord Channel. It's a completely public and open space to all members of the Steemit community who voluntarily choose to be there.

If you would like to delegate to the Minnow Support Project you can do so by clicking on the following links: 50SP, 100SP, 250SP, 500SP, 1000SP, 5000SP.
Be sure to leave at least 50SP undelegated on your account.