Finans platformu olarak AVAX inceleyelim.

7개월 전

Arkadaşlar herkese merhabalar bugün kripto para severlerin merakla beklediği bir projeden bahsedeceğim. Aslında bu meraklı bekleyişin ardında şuan ki problemleri ortadan kaldıracak bir proje olması yatmaktadır. İnsanlar kendi aralarından konuşurken günümüzdeki problemlerden bahsetmekteler ve bu problemleri ortadan kaldıracak bir proje beklediklerini ifade etmektedirler. Son zamanlarda ise forum sitelerinde ve ya sosyal medya gruplarında Avalanche projesinin ismi dikkatinizi çekmiştir. Şuan bu sektörün en büyük sorunlarından birisi likiditedir. Bana göre para girişinin olmayışı sektörü zora sokmaktadır. Bazı zamanlardaki canlanmalar ekonominin seyrine göre paranın yön değiştirmesiyle olduğunu düşünüyorum. İşte bu noktada Avalanche projesi diyor ki ben likidite sorununu çözüyorum. Blokchain teknolojisini de kullanarak finans enstrümanlarını nakde çeviriyor. Ayrıca ethereumun ortaya çıkan sorunlarını çözmeyi hedefliyor. Örneğin akıllı kontratların bazılarında ölçek yüksek olduğunda sorunlar çıkıyor. Bunu hepimiz görebiliyoruz. Bu sorunları ortadan kalkmasını da hepimiz istiyoruz. Bu yüzden Avalanche her yerde büyük heyecan yarattı.

Giriş bölümünde bahsetmeden geçmek istemedim. Arkadaşlar eğer bu projeyi yeni tanıyorsanız. Bence iyi bir araştırma yapmanız gerekiyor. Ortada ethereuma rakip olarak görülen ve hatta ethereum sorunlarını ortadan kaldıran bir proje var. Yine tekrar tekrar hatırlatmak istediğim bir başka hususta projenin token satışı çok yoğun ilgiden dolayı ertelenmiştir. Ben bu zamana kadar çok yoğun ilgiden dolayı ertelenen bir proje görmedim.

Projeyi yakından inceleme fırsatım oldu hatta proje hakkında yani Avalanche hakkında video oluşturma şansımda oldu. Tüm bunları yaparken projenin iyi yerlere geleceğini düşündüm. Avalanche, yüksek düzeyde ademi merkeziyetçi uygulamalar, yeni finansal ilkeler ve yeni birlikte çalışabilir blok zincirleri başlatmak için açık kaynaklı bir platformdur. Avalanche, tüccarların dünya çapında çok çeşitli (kripto) para birimlerinde ödemeleri kabul etmeleri için merkezi olmayan bir kripto varlık cüzdanı ve çeşitli teknolojik çözümler geliştiriyor.

2
cuma resımlerı paylas

Avalanche ile kendi uygulama ihtiyaçlarınıza uyan blok zincirleri dağıtabilirsiniz. İşlemlerinizi yaklaşık bir saniye içinde sonuçlandırabilirsiniz. Birleştirdiği blok zincirleri sayesinde finans enstrümanlarını likidite edebilirsiniz. Platformda, binlerce hatta milyonlarca katılımcıyı barındırabilirsiniz. Avalanche ile kendi uygulama ihtiyaçlarınıza uyan blok zincirleri dağıtabilirsiniz Avalanche, Solidity'de yazılmış tüm mevcut Dapp'leri daha yüksek performans ve çok daha hızlı kesinlikle destekler.

Bugün için Avalanche IOU fiyat $5,55 24 saatlik ticaret $1.065.855 hacmiyle şeklindedir. Fiyat son 24 saatte -8.7% azalmıştır. AVX maksimum 720 Milyon coin arzına sahiptir. LBank, şu anda bunun ticaretinin yapıldığı en aktif piyasadır. Adresleri ve işlemleri keşfetmek için şunlar gibi blok keşifçileri kullanabilirsiniz. explorer.avax.network.
Ek bilgiler https://www.avalabs.org/ üzerinde bulunabilir.

Projeyi incelemeye her yönüyle devam ederken, projenin takım ve yol haritası bilgilerine baktığımda ise şunları söyleyebilirim. Öncelikle bir projenin takımının iyi olması o proje için her şey demektir. Takımın çalışması kendini iyi ifade edebilmesi ve tanıtımını iyi yapabilmesi projenin geleceğini etkilemektedir. Bu ekipteki bireyler kendi alan uzmanlıklarının yanı sıra teknik bilgi yönünden tam dolu bireylerdir. Bu dikkat çekicidir.

sada
cuma resımlerı paylas

Yatırım yapmak isteyen yatırımcılar için şuanda reklam ve tanıtım aşamalarının devam ettiğini bir kez daha hatırlatmak isterim. Barındırdığı özellikleri sayesinde insan hayatını kolaylaştıracak bu projenin ilginizi çekeceğini düşüyorum. Sizlerde resmi web sitesini ve sosyal medya araçlarını inceleyebilirsiniz. Bunun için gerekli linkleri makalemin sonunda bulabilirsiniz. Projeyi daha yakından takip etmek için sosyal medya araçlarını yakından takip etmenizi, ayrıca sade ve karışık olmayan bir şekilde hazırlanmış whitepaper https://files.avalabs.org/papers/platform.pdf okumanızı tavsiye ederim. Platform geliştirme ve ilerleme hakkında bilgi edinin. Siteye aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz:

FAYDALI LİNKLERE AŞAĞIDAKİ BAĞLANTILARDAN ULAŞABİLİRSİNİZ.
Web site: https://www.avalabs.org/
Telegram : https://t.me/avalancheavax
Twitter: https://twitter.com/avalancheavax
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/avalancheavax/
facebook: https://www.facebook.com/avalancheavax
Avalanche projesinin başarılı bir reklam dönemi geçireceğinden hiç şüphe yoktur. Sizlerde kampanyaya katılmak isterseniz aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.
Kampanya Linki: https://community.avax.network//signup/Xm9y4sAAZp/
Platform Kullanıcı Adı: freimiller
=================
Bu finansal bir tavsiye değil. Bir ICO’ya yatırım yapmanın yüksek risklerini anlamanız ve dikkate almanız gerekir. İçerik, yazarın kişisel tahmini görüşünü ifade eder. Yazar blockchain teknolojisinde uzman değildir. Herhangi bir ICO’ya veya İEO yatırım yapmadan önce daima kendi analizlerinizi yapın.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT