THE DIARY GAME : 14/10/2020 : ВЗФ

지난달

Привіт тим (тому / тій), хто читає. Вас так небагато, що можу, в принципі, накарлякати хоч набір символів від балди. І буде какая разніца.

Як і весь сьогоднішній день: під лозунгом "какая разніца".

Жінки вітають всіх, в кого є яйця, з Днем захисника України. А те, що це професійне свято військових (будь-якої статі) їх не колише, бо, увага: "какая разніца".

Мій відділ теж привітав хлопців (як атвєточка за восьмемарта). Я, як угоріла писала в усі чати: вітаємо З ДНЕМ КОЗАЦТВА, як нащадків козаків, не забудьте. Але ні: лунали фрази про захисників сім'ї, дому і колективу (WTF?!). Ну бо какая разніца.

Тому настрій у мене лайняний. Бо, бл@дь, різниця є!!! А кому її не видно, то просто, с¥ка, мовчіть. Заваліть свої ÷бала, і сопіть у ганчірочку.


20201014_142252.jpg
Наша керівниця відділу зробила нам сюрприз: щоб пом'якшити біль роботи у державний вихідний, оплатила (з бюджету реклами, мабуть) в кафе офісу для всіх по каві і тістечку. Золота людина!


20201014_094039.jpg
Сфотографувала, як у нашому корпоративному ресторані роблять крафтові булочки з гречаного борошна. Милота ж!


Подруга Оксана не приходила. Натомість, вислала мені список всього необхідного (виписала артикули на сайті, хитрюга). Завтра знову бігатиму кабанчиком і виписуватиму РРЗ.


Доперекладала нарешті Feeling Good (Ніни Сімон): вийшов якийсь український джазо-шансон) Але мені подобається. Скину колегам-літераторам на оцінку вже завтра.


Наприкінці робочого дня Дімчик (сидить поруч) врубав географічну гру GeoGuessr, і я під'їхала поближче, теж пограти. Суть гри така: тебе закидає в будь-яку точку світу на гугл-мапах (режим перегляду місцевості), і треба по вивісках, природі та архітектурі вгадати, що це за країна. Гуляти можна здебільшого уздовж доріг. Номерні знаки на авто всі замилені. Ми дуже круто відгадували, реально. Шкода, що виграш у цій грі чисто номінальний, призів немає) Ми ж то вже звикли до конкурсів та ігор з хрумкими rewards...


20201014_194613.jpg
Картина олією, яка чекала мене вдома. Назва картини "Киця, Григорій і Олександр: вечірній релакс"


Поки писала це все, аж трохи попустило. От вона, терапевтична сила письма...

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

це професійне свято військових (будь-якої статі) їх не колише, бо, увага: "какая разніца".

Категория "Какая разница" еще поздравляют 23-го... Сегодня знакомая при мне вспоминала какой же сегодня третий праздник - Покрова, День защитника Отечества... это все дословно .. а вот третий не могла вспомнить .... А еще кстати сегодня призналась, что оди раз ходила на выборы и голосовала .. ну тут не трудно догадатся за какое недорозумение)))

#onepercent #ukraine #affable

·

Я вчусь приймати людей такими, як вони є, але в мене поки погано виходить...
Просто в мене своя "бульбашка" на фейсбуці, а поза нею все не так, всі не такі, все погано.. був шок, коли дізналась..

#ukraine #affable

Не одна я такая значит с лозунгом "яка разніца". Для меня этот день в первую очередь вообще день. Проснулась и хорошо;). А по поводу поздравлений, это же День Защитника Украины. Все, мовчу, мовчу и соплю в ганчирочку;).

#onepercent #ukraine #ukr #affable

·

тебе я точно не хотіла образити, вибач, коли що, мені дуже накипіло.

·
·

Я не з ображених), все добре;)

·
·
·

Иногда тоже помогает "выписаться"))) Как начну строчить простыни текста с мыслями, прям вот все подряд, что в голову лезет. А потом delete)

#onepercent #ukraine #affable

·

Щось не захотілося "деліт", чого соромитися... Що є, те є...

#ukraine #affable

·
·

Норм) непривычно просто да и только)

Фото с котиком ваааувау

·

🐱 вона дякує)

#ukraine #affable