THE DIARY GAME : 16/10/2020 : R.I.P. Oleksandr Mikho

2개월 전

SmartSelect_20201016-212831_Chrome.jpg
R.I.P. Oleksandr Mikho. Source


Сьогодні у небуття пішла ще одна світла, мудра, неймовірна людина — полярник, учасник арктичних та антарктичних експедицій, письменник та батько моєї подруги, колеги і сусідки Насті — Олександр Міхо.

Я знала Олександра Михайловича особисто: весною Настя привела його до нас познайомитися, в гості. Він тоді якраз пройшов курс хіміотерапії у лікарні в Києві і набирався сил у Насті вдома перед поверненням у рідне Рівне. Настя казала, багато гуляв нашим біличанським лісом, тут же сосни і повітря хороше.

В мене на телефоні є навіть одна фотографія, де випадково опинився Олександр Михайлович:
IMG_20201016_212720_506.jpg
Знайомимо кота Насті з моєю (ще живою тоді) ахатиною. Олександр Міхо на задньому плані


Вчора після роботи довго сиділа в Насті. Стан її батька тоді уже був критичним. Сьогодні зайшла ненадовго: принесла яблук, солодощів, гроші. Колеги збирали також конверт сьогодні, але його передадуть Насті у понеділок аж (половини співробітників просто не було, а на картку скинути чогось вийшло не у всіх).

Найгірше те, що тато помер в лікарні у місті Рівне, а Настя тут, і поїхати туди не зможе. Чого не зможе? Бо вона на сьомому місяці вагітності, і родичі включно з мамою наказали не приїздити. І не тільки через стрес присутності на похоронах, а ще й тому, що Рівненщина лідирує по covid-19. Настя хотіла психанути і виїхати, звісно, але родичі вмовили тримати себе в руках.

Я постараюсь бути для неї якоюсь опорою в ці дні, адже я територіально найближче... Ми не найкращі подруги, але чисто людська допомога все одно потрібна.


Сьогодні я також займалася організацією знижок для подруги Оксани. Дуже сильно набігалася. Приготували все на завтра. Ну як приготували: я домовилась із комплектацією, що зберуть товари під двома касами, а Оксана замовила вантажників і бус.

Але цього разу не все вийшло так гладко, як минулого: деякі знижки мені не дали. Просто проігнорували мої повідомлення. На щастя, там не критично висока сума. А ще на деякі групи товарів написали, що знижка виключно по бейджу. Тому завтра о 12:00 маю бути в Епіцентрі, допомогти Оксані з цим всім...

20201016_165232.jpg
"Найдорожча" РРЗ цього разу на ламінат і підложку...


Сьогодні ввечері після роботи Lavina Mall здалась мені якоюсь красивою... Точніше, красивим, це ж ТРЦ. Сфоткала...

20201016_192145.jpg
Google Plus Code: F9V6+W9 Київ


Мене от-от накриє чорна сутана танатофобії, я вже ніби бачу її тінь на своїй спині... Чорнота мчить на мене якоюсь огидною птахою. Я поки не знаю, не знаю, як навчитися її проганяти. А впадати в коматоз і ставати шматком занепалої плоті я не хочу...

Настя попросила піти завтра зранку з нею в церкву. Але я відмовила. Я не можу, просто не можу. Дивитись на цю клоунаду з відмивання грошей і зловтішання над тупими овечками. Я сказала, щоб знайшла для компанії більш підходящу кандидатуру... А я з радістю погуляю з нею краще.


Єдине, що я зараз можу зробити, щоб задурити свій мозок, це включити тупе кіно і залипнути у нього. Мабуть, так, це і варто зробити.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

А может просто писать о своем состоянии...? Выложить все на бумагу. Или это настолько личное? Сейчас погуглил... оказывается тоже страдал этой фобией... не скажу что излечился, но состояние по лучше. Главное что без транквилизаторов и тому подобной фармацефтики...

·

Я чогось думаю, що як багато писати, воно ще більше буде переслідувати. Тим паче, це ж не я якась особлива, хто помре і чиї всі рідні помруть... Це типу у всіх так... І того я не знаю чи треба про це писати, і що писати. Типу, "пожалійте мене" не катить. І не катить "а давайте разом боротися з цим!" Ну з чим тут боротися...
Коротше, це повна нісенітниця. І чим далі, тим більше це відчуття приреченості.

Хоча, я вже про це пишу...
П.С. так і не вибрала тупий фільм, щоб залипнути.
#affable

·
·

Я о том, чтобы описать свое состояние ... пережить его... есть такие практики. Хотя по себе знаю, что не хотел бы еще раз все прочувствовать. Сказать, что это жах, это значит ничего не сказать.

·
·
·

Был у меня период времени в жизни, я себя так накрутила, что умираю, что не только чувствовать это стала а и ощущать. Ходила по врачам, но те лишь разводили руками, анализы в норме а мне херово не то слово....

Посоветовалась с врачом могу ли я в таком состоянии путешествовать, ответили да. Я взяла билеты и ближайшим рейсом отправилась к подруге по интернету в Одессу. После недели изнурительных прогулок по городу, именно изнурительных, потому что подруга любит гулять ну оочень много я уговорила себя, что если я здоровая и могу ездить сама путешествовать то и жить я буду долго и счастливо.

С другой стороны смерть неизбежна у каждого просто своё время. Тогда смысл тебе заморачиваться сейчас, когда ты красивая и молодая о том, что будет ещё не скоро... Это знаешь как с решением проблемы
если проблему можно решить- то не стоит о ней беспокоиться, если проблема не решаема- то беспокоится о ней бесполезно.

Живи и радуйся настоящему моменту!

По поводу фильма посмотри сериал"Сотня", долгоиграющий, но затягивает и сюжет мне понравился.

·

Дякую за рекомендацію фільму, гляну.
З рештою все не просто, не виходить просто сказати собі: не парся. Якби так можна було б тільки...
Подорожі дуже класна терапія, згодна. До ковідки я тільки так і рятувалась. І після ковідки все знову хочу поновити.

#affable

👉 This post has been upvoted by @steemcurator06 who curates “The Community of Three Countries: Ukraine — Russia — Belarus” with the support of the Steem Community Curation Project.

@antorv, Ukraine CR
Self-curation


👉 Цей пост отримав upvote від @steemcurator06, акаунт якого використовується для курування авторів «Спільноти трьох країн: Україна — Россия — Беларусь» при підтримці проєкту Steem Community Curation.

@antorv
Автокурування

Это очень грустно, Юль, онкология это страшно. Знаю о чем говорю, у меня отец онко болел. Сил твоей подруге! Я думаю, что ты настоящая! Поддержка в такие минуты нереально необходима. Соболезнования;(((

·

Дякую, серденько.
І здоров'я всім нам та нашим рідним!
#affable