THE DIARY GAME : 17/10/2020

2개월 전

20201017_143147.jpg
Сиджу на мішку з будівельною сумішшю під 2-ю касою, і пишу щоденник. Позаду видніється пінопласт і пінополістирол. Вгадаєте ТЦ? 😃


На годиннику 14:17. Чого так, чого сиджу? Бо вантажники спізнюються вже на годину. Десь так на само на 38-й касі сидить на палеті з ламінатом подруга Оксана. Ми розділилися, щоб оперативно перевірити весь зібраний під касами товар і оплатити його. А вантажники не попередили наперед, що запізнюються, вже по факту запізнення повідомили. Такі молодці…

Я обгорнула кожен мішок із сумішшю у торбу для сміття (бо на дворі злива, як з відра, і якщо суміші намокнуть при перенесенні, їм гайка).


20201017_132749.jpg
Ось такий вигляд мав товар до того, як я його "запакувала" від дощу


Сьогодні вранці я прокинулась о 09:20 (будильник був наведений на 09:35, це ж треба).

Злива тарабанила по підвіконню, і спати було досить приємно. Але мене розбудив менструальний біль. Я зірвалася з ліжка і проковтнула 2 піґулки ібупрофену, а тоді заскочила знову до ліжка. Кураторство під акаунтом @steemcurator06 можна було почати вже о 09:39, що я десь так і зробила.

Вирішила зробити так само, як наші колеги по кураторському акаунту (Джіроламо та Алі) - курувати не в один захід, а у 2-3 заходи. Тому трохи поапала вранці, і зупинилась, щоб продовжити згодом, після невеличкою дозарядки батареї.


Потім хотіла почитати, снідаючи, навіть фотку зробила:
20201017_103437.jpg
Сніданок


Хотіла почитати, але не вийшло, бо залетефонувала Оксана, і ми почали обговорювати купу товарно-ремонтної фігні. А потім вже настав час бігти в ванну, одягтися, і їхати в "леруа мерлен"😉

Я приїхала на 20 хв. раніше Оксани. І тут теж не все вийшло гладко і одразу. Одну РРЗ комплектація десь згубила вчора (якраз ту, де пінопласт, пінополістирол і будівельні суміші, на яких я сиджу). Тому ці товари зібрані не були. Я зробила вигляд, що втрачаю свідомість від нападу панічної атаки, і хлопець із комплектації миттю зірвався з місця і самотужки побіг їх збирати😄 А я зустріла Оксану, і ми пішли рядами дозбирувати дрібнички, яких не було в РРЗ: скотч, армовану стрічку, леза, пакети, два вентилятори для витяжок тощо.

Тоді пішли розплачуватись за товар під 38-ю касою (десь треба було пропікати бейджем, десь ні). І тут виліз ще один факап: продавець привіз нам не той ламінат. Він нереально подібний, але в накладній зовсім не той. Я побігла у відділ покриття для підлоги вирішувати цей фейл. На щастя, продавець одразу на моїх очах почав навантажувати на тачанку "правильний" ламінат, і за 5 хв. вже привіз його під касу.

Ну, а тоді я наказала Оксані сторожити оплачений товар, узяла в неї готівку на оплату іншої частини товару, і погнала на касу номер 2.

А далі ви знаєте: розплатилась, обгорнула все, що можна, в пакети для сміття, і сиджу чекаю.


20201017_152316.jpg
Роблю покупки в Сільпо, Google Plus Code: F9W5+GC Київ


18:16 на годиннику. За цей час я щасливо відправила Оксану із вантажниками, сходила в Сільпо в Lavina Mall, приїхала додому, наварила ЗСЖ-борщу і випила пляшку пива.


20201017_172831.jpg
Святкую приготування борщу пляшечкою німецького пива


21:35. За минулий проміжок часу я багато встигла… Щойно написала попередній абзац, як черканула колезі-сусідці Насті в телеграм, чи вона вдома, бо я хочу принести їй борщу. Вона окнула.

Я пішла занести їй гарячого. Але вже й засиділась у неї трохи. Настя їла, а мені заварила чай (я ж то вже вдома наїлась). Розповідала щось про батька, родичів. Казала, сьогодні заїжджав батько її майбутньої дитини, побув пів години, спитав чи може щось для неї зробити, і звалив. Каже, навіть не обійняв.

Потім ми пішли разом в супермаркет, купити їжі для кота. І заодно намотали кілька кіл навколо будинку. Під час нашої прогулянки Насті зателефонували друзі її батька - сімейна пара полярників, колишні колеги. Сказали, що їдуть в Рівне на похорони, і хочуть на годинку заїхати до неї. Настя дуже зраділа. Ми зайшли ще раз в магазинчик під домом, вона купила печива до чаю гостям. А я запропонувала допомогти їй трохи прибратись.

Настя мила все у ванній, а я перемила гору брудного посуду і підмела квартиру. А там вже й батькові друзі під'їхали, тож я злиняла додому.

Одразу захотілось зателефонувати мамі і почути, що з нею все гаразд… Тьху, тьху, тьху, вона сьогодні в чудовому настрої, поговорили. Батько був десь надворі, на перекурі з маминим двоюрідним братом Юрою.

Тепер час і в себе вдома перемити гору посуду… Тай й пральна машинка допрала, час розвішувати. Окрім того, хочу перекусити трохи, бо вже відчуваю голод. А пізно вночі планую почати переклад ще однієї джазової пісні, бо вже час піджимає (поки не вибрала, яку саме пісню перекладатиму).

Отакий в мене день. Значно кращий, ніж учора. Чого і вам бажаю: хай ваш завтрашній день буде кращим за сьогоднішній!

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

бутики беспощадно закрыли рисунок на тарелке, а он там интересный, судя по подписи ))

·
·
·

во.. суслики?

·
·
·

Сурикатьі, здается)

·
·
·
·

это те, кто в "Ледниковом периоде" снимались?

·
·
·
·
·

Аж зугуглила) Вроде, неа)

Screenshot_20201017-235147_Chrome.jpg
#affable

·
·
·
·
·
·

точно, а где же были сурикаты...

·
·
·
·
·
·
·

Они просто звездьі гугла и ютюба)))

SmartSelect_20201018-123114_Google.jpg
#affable

Congratulations, your post has been upvoted by @scilwa, which is a curating account for @R2cornell's Discord Community. We can also be found on our hive community & peakd as well as on my Discord Server

Manually curated by @kathe-art

r2cornell_curation_banner.png

Felicitaciones, su publicación ha sido votado por @scilwa. También puedo ser encontrado en nuestra comunidad de colmena y Peakd así como en mi servidor de discordia

І в тебе борщ)! Сподіваюсь, що він з квасолею)
Тарілка дуже гарна)

#onepercent #ukraine #ukr #affable

·

Ні, без квасолі, без зажарки, все як для ЗСЖ-ників) тут люди поруч з проблемами травлення, їм квасолю не мона)

#affable #ukraine

·
·

Поняла)

Я зробила вигляд, що втрачаю свідомість від нападу панічної атаки,

Мадам, вы коварны)))

·

Thank you for taking part in The Diary Game on Steem.

Keep following @steemitblog for the latest updates.

The Steemit Team