THE DIARY GAME : 20/10/2020

지난달

Я вже не знаю, це в мене щоденник чи некрологи. Це йоб@ний пиздець, от що це.

Сьогодні не стало моєї знайомої Інни Волкової. Covid-19 спровокував у неї синдром Гієнна-Барре. Це гостра автоімунна запальна полірадикулонейропатія, яка проявляється млявими парезами і паралічами, порушеннями чутливості, вегетативними розладами (пише Вікіпедія).
Screenshot_20201020-232316_Facebook.jpg

Ще не так давно я робила пост з проханням допомогти зібрати кошти. І, власне, сама переводила кошти, щоб допомогти родині Інни зібрати на лікування.

А тепер її нема.

До цього, у вересні, теж не стало мами однієї знайомої, якій я скидала кошти на лікування раку. При чому, там я боролась досить завзято, ще з весни, переводила то 3000, то 1500, то 500 грн, скільки в якому місяці могла. І все одно, все одно все до сраки...

Ці дві смерті плюс смерть батька Насті... тобто, жодна людина, у порятунок якої я вірила, не вижила.

Так а до цього, півтора роки тому? Батьки знайомої поетки і її 14-річний брат потрапили в страшну автокатастрофу. Батьки насмерть одразу, а за життя хлопця лікарі боролися з місяць. Ми з літературною тусовкою проводили благодійні аукціони, піднімали чималі суми... Я особисто теж допомагала грішми. І нічого. Хлопець вмер.

А до цього ми скидались на лікування хворій співробітниці Епіцентру... Померла.

В мене вже таке враження, що медицина просто викачує гроші, і дає людям померти! В мене немає жодного прикладу з життя, що хтось був важко хворим і вилікувався. От жодного!

Чим далі, тим все безнайдійніше. Якщо ви чекаєте, що я напишу: бережіть своїх близьких, то помиляєтесь. Та й хто питає моєї думки...

Але якби питали... Якби питали, то я б сказала відправляти всіх своїх дітей вчитись на лікарів, біотехнологів, йти в науку, мать їх туди. Це наша єдина надія: що за допомогою технологій і розробок людство подолає хвороби, старіння і смерть. Більше надії немає ні на кого.

А якби мене ще спитали, що можна додатково зробити, то я б відповіла. Заборонити всі релігійні нісенітниці: спростувати їх. Відкрити людям очі на те, що після смерті їх не чекає ні-чо-го. Може, тоді задумаються, і почнуть жити тут і зараз, а не казатимуть різну фігню на кшталт "тут постраждаємо, а в раю бозя нас нагородить".

Модель світу, де існуючі люди (здобувші мудрість і знання про правильну взаємодію з планетою) живуть вічно чи просто довго (припустимо, кілька століть), а народжуваність нових людей строго скорочена - це ідеал цього світу для мене. Світу, де можна пожити на повні груди! Де жовтороті вилупки не гублять усе підряд через свою тупість, де влада у свідомих, віками накопичуючих мудрість людей. Де немає перенаселення і вирішена проблема утилізації та переробки сміття. Така модель - це єдине, що в мене язик повертається назвати раєм.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Светлая память...
Да жаль людей, очень жаль, особенно тех, кого знаешь, кому старался помочь... Слов нет...

Соглашусь с тобой во всём выше сказанном, и о нашей медицине и о детях которых надо отправлять в науку, своего сына отправляю учится в химический...

Не соглашусь лишь в одном... никому не известно что ждёт душу или сознание, как угодно, после смерти тела... Никто ещё не вернулся от туда и не подтвердил или не опроверг все религиозные учения...

Многие вещи мы тоже не видим, но они есть, к примеру тот же воздух, ветер и т.д

·

Дякую. Також шукаю конструктив, і видивляюсь у всьому.

Построить рай в отдельно взятом участке как и на целой планете - это утопия. Человек не андроид - его не запрограмируешь. Будут как умные так глупые, как мирные так и агрессивные. И все это нужно свести к общему знаменателю.... это не возможно.

·

Так, утопія.

Жесть конечно((
и ничего не сделаешь(

·

Жиза така..

Кошмар. Что-то тебя преследует черная смуга... Одни новости хуже других(

·

Та це все моє сприйняття, мабуть... Посуті, не мала б так гостро реагувати. Але як хвора ці дні ходжу...

·
·

Це нормальне явище. Багато хто так реагує. Я наприклад так само реагую. Коли хтось помирає, зразу думки приходять, що всі ми під одним небом ходимо, та всі там будемо. Але це ж дуже несправедливо! Чому!? Чому неможна жити вічно? Або, наприклад якщо не вічно, то хоча б без всих цих жахливих хвороб, які отруюють життя і каличать тіло...

·
·
·

Олеся, ти бачила в житті щось паранормальне? Типу, з потойбіччя?

·
·
·
·

Не, не бачила вроді

Одна церковь тут не виновата, в бессилии медицины. Но даже если в мире сократить военные расходы в разы, человечество не выйдет на новый уровень медицины мгновенно. Только годы, только время. Смертность от ковид на ИВЛ, что у нас, что в США, одна, 80%.
По душе я тоже не был бы так уверен, что она есть, только пока есть тело.

·

Винуваті олігархати. Якось пакетом вбили кількох класних онкологів, у різних куточках світу. А чому? Бо ті хотіли розкрити світу якісь дієві нескладні ліки від раку. На жаль, великим фармацевтичним імперіям таке не вигідно, тому великих лікарів просто вбили.

Thank you for taking part in The Diary Game on Steem.

Sorry to hear about Inna Volkova.

The Steemit Team