THE DIARY GAME : 22/10/2020 : The Disease

지난달

Майже всі наші найбільші страхи збуваються. Я це часто помічала. Але щоб збувались із такою охрінівшою швидкістю — це, бляха, якась паранормальна фігня, ні?

Тільки 21 жовтня я написала, що починаю опановувати свої напади боязні смерті, як 22 жовтня все почалось по-новому. І вже по-справжньому.


20201021_085341.jpg
What3words Photo Location. В'їзд до смт Коцюбинське. Фото зроблено напередодні, 21.10.20, хотіла запостити в рамках "10 фото мого містечка". Та не вийшло, на жаль...


Я прокинулась від болю у правому боці, раніше будильника. Біль був дуже тягучим, як при місячних. Але чітко справа. Я випила 2 таблетки ібупрофену, і спробувала ще поспати. Але неприємні відчуття тільки посилились, тож очі більше не зімкнула. Я попила води, і спробувала завершити ранковий туалет. Проте, вся вода вернулась назад через рот, в очах потемніло, а у вухах задзвеніло. Доповзла до ліжка, відлежалась кілька хвилин, і написала керівництву на роботу, що ось така фігня, запізнюся. Таня, асистентка моєї керівниці, скинула номер нашого корпоративного медцентру: мовляв, подзвони, порадься, що робити. А що вони можуть порадити по телефону? Кажуть, викликай швидку.

Набрала я, значить, 103. І тут мене швидко привели до тями: "Дєвушка, ми в Коцюбинське не їдемо, воно ж не Київ. Ну і що, що воно все на території столиці, якщо офіційно це область. Дзвоніть у швидку Київської області: 045-6310051".

Додзвонилась із третього разу. Ну, не люблять там одразу брати слухавку… Описала ситуацію; сказали, що відправляють бригаду. Їхала швидка хвилини 43 (з Ірпені аж, мабуть). Ну, це багато, має за стандартами приїздити протягом 20 хв. По Києву, то взагалі за 10, наче.

Чим вони мені могли допомогти, в них навіть папаверину не було… Вкололи атропін та димедрол, сказали їхати кудись на УЗД і шукати пісок чи каміння в нирках, і вшились.


20201022_101037.jpg
Лежу, корчусь від болю, стискаю м'ячик, щоб якось відволіктись...


Їхні атропіни щось не допомогли. Набрала Грішку, попросила, щоб він приїхав з роботи і допоміг дістатися до клініки "Добробут" на УЗД. Бо ж біль, і одразу темніє в очах.

Далі був цирк. Щоб зробити УЗД, треба було наповнити водою сечовий міхур. А все, що я пила, через 5 хвилин успішно вибльовувала. Коротше, УЗД не виявило нічого. Ні-чо-го.

Відправили мене до уролога. Уролог сказав, що без КТ (комп'ютерної томографії) теж нічого не зможе сказати. А апарату КТ в цьому "добробутові" нема. Почав дзвонити в інші клініки мережі: нема місць на КТ на кілька днів вперед… Потім мені стало дуже зле, страшно розболілось, він покликав медсестру зробити якісь уколи.

Бачачи, що я корчусь від болю, запропонував: давайте наберу свого знайомого з медмістечка, в них там точно є КТ. І набрав, і типу домовився. Назвав мені прізвище та ім'я лікаря. І тут чудасія. Ним виявився мій давній знайомий. Я мала б зрадіти, але не все так просто. Це була ситуація з конфліктом інтересів, так сказати. Тобто, я не мала етичного права йти до цього лікаря, як виразились би на Заході…

І не пішла. Ми почали обдзвонювати всі можливі місця, де є КТ. Але біль не зникав, і мені стало справді стрьомно. Я запропонувала Грішці викликати швидку, перебуваючи в Києві, щоб точно завезли не в Ірпінь. Так і зробили, поїхали на таксі до наших друзів на Оболоні, і вже звідти викликали швидку. Вони приїхали за 12 хв. Привезли в Київську обласну лікарню на вулиці Багговутівській (оскільки перевірили реєстрацію місця проживання). Як-не-як, це краще, ніж Ірпінь. Хоча, я не була в лікарні в Ірпені, не знаю на 100%...

Після цього випадку одразу написала в чат сусідів з Коцюбинського, як страшно формально бути не частиною Києва, навіть працюючи у столиці, проводячи там левову частку дозвілля. Але при виклику екстренних служб бути безправною. Написала, що прошу вас, давайте в неділю проголосуємо за тих, хто бореться за приєднання нашого селища-анклаву до Києва… Заради своїх близьких в екстренні миті...

Коротше, в обласній мене обмацали хірурги. Сказали, "гострого живота" нема. А уролог буде аж вранці. Записали мене на КТ на ранок в їхню же лікарню, вкололи спазмалітик, взяли пробу крові на креатинін (чи перенесу нормально йодний контраст в нирках). І відпустили до ранку додому...

Прийшла додому, глянула, що месенджери розриваються від повідомлень… Не змогла на всі відповісти, не до того було. Але звернула увагу, що у фейсбук написав той самий знайомий, з яким виник "конфлікт інтересів"... Запропонував допомогу, дав кілька порад. Сказала, що завтра їду на КТ в обласну. А він одразу знайшов контакти уролога, що буде на зміні, і домовився, що я прийду з результатами КТ, дав його номер. До глибини душі мене вразив шляхетний вчинок цього мого знайомого...

А далі була важка ніч, та це вже інша дата, інший пост має бути...


Дуже прошу @olesia завтра, 24.10.2020, офіційно курувати замість мене (мені кураторський ап не ставити), оскільки я не зможу з медично-діагностичних причин.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Здоровья и силы тебе! И удачи! Выздоравливай.

·

🤍🤍🤍 спасиб

Ты там выкарабкивайся! Все сделаем, не переживай. Лечись!

·

❤❤❤

Юль не падай духом и не накручивай, всё будет хорошо!
Просто повторяй как мантру. Скорейшего тебе выздоровления. Надеюсь всё обойдётся!!!

·

Дякую, Ліля. Тримаюсь..

Thank you for taking part in The Diary Game on Steem.

Sorry to hear about your health situation. Take it easy.

The Steemit Team

·

Thank you for support! I'll fight this disease💪✊

Держись и учись верить в хорошее. Мы все в своем большенстве склонны к обратному. Держу за тебя кулаки. Все будет хорошо и даже отлично!

·

Дякую тобі..

👉 This post has been upvoted by @steemcurator06 who curates “The Community of Three Countries: Ukraine — Russia — Belarus” with the support of the Steem Community Curation Project.

Best regards,
@olesia, Ukraine CR

👉 Цей пост отримав upvote від @steemcurator06, акаунт якого використовується для курування авторів «Спільноти трьох країн: Україна — Россия — Беларусь» при підтримці проєкту Steem Community Curation.

З найкращими побажаннями
@olesia Представниця України

Бажаю пошвидше одужати!

·

Дякую, Ольго, всі думки в цьому направленні..