THE DIARY GAME : 23/10/2020

지난달

Довгий, довгий день… Нескінченний.

Почну з того, що ніч цієї безкінечної доби була пекельною. Я постійно прокидалась від болю і міряла температуру (страшно боялась закупорки нирки, при якій температура тіла може піднятися до 41°C).

Спочатку, о першій ночі, прийняла 2 таблетки но-шпи. А о третій ночі вже несила було терпіти, і розбудила Грішку, щоб вколов мені кейвер. От тоді аж заснула, і до 6:30 нормально проспала.

А далі душ у скорченому положенні (коли сильно болить бік чи живіт, то ходиш літерою Г), сяка-така гігієна, збори шмоток і речей для стаціонару (була впевнена, що положать!), виїзд у Київську обласну.

Ох, там було несолодко… Но-шпа знову того ранку виходила вся назад через рот, тож, фактично, я була без знеболення. Перед КТ посадили випити літр води (це потрібно, щоб вимити потім контраст з нирок). Теж важко давалося. Коли стало зовсім туго, я лягла прямо на ряд стільців у коридорі. Грішка випросив прийняти мене без черги, бо ж людина кінчається в них в коридорі.

Зробили мені КТ з контрастом (йодом). До речі, коли контраст пускають по вені, починає здаватися, що по руці і десь внизу по сечовій системі пішов якийсь жар. Тепло-тепло стає. Але не суть. Після КТ треба було ще з 2 літри випити, і постійно бігати в туалет, щоб контраст не закупорив нирки.

Чекати результатів треба було годину. Але їх все не давали, і не давали. Мені знову стало несила від болю, знову корчення в коридорі на стільцях. І от КТ готово: нирка абсолютно нормальна. А замість правого яєчника новоутворення. В діагнозі написано, щось незрозуміле, якесь T-r правового яєчника. Лізу в Google. А то рак так позначають.

Що ж, далі все було трохи панічно, і багато що згадувати не хочеться. Якщо коротко, то я сфоткала діагноз, скинула своєму знайомому лікареві, який вирішив мені допомогти, і ось в нас вже є контакт онколога. І ось ми вже мчимо на таксі в Національний інститут раку. Далі довге чекання під кабінетом, бо приїхали значно раніше наміченого часу. Проговорили з Грішкою всі сценарії: що перше продавати, щоб дістати гроші, в кого можна позичити і т.д.

Лікар прийняв нас о 14 годині. Подивився на КТ, і сказав, що велика ймовірність не онкології, і панікувати не слід. Сказав зробити МРТ, аналіз крові на онкомаркери, і аж тоді прийти ще раз.

Далі ми сиділи в черзі на МРТ, а черга там була надворі, бо ж карантин. Холодно і незручні стільці. А мене ж пекельно болить… Я не змогла досидіти, чисто фізично. Ми почали продзвонювати різні МРТ-центри, і знайшли вільне місце на 23:00 в онкоклініці Спіженка, 10 км за Києвом. Записалась, і ми поїхали нарешті додому. Заїхали тільки в Пузату Хату, взяти із собою їжі. В мене крихти в роті не було добу, виходить. Але й то: кілька ложок вівсянки напередодні.

Вдома ж і стіни лікують.. Як приємно було лягти в рідне ліжко..

Телефон тим часом розривався, мама і друзі. Не могла ні з ким говорити. Записалась на онкомаркери в Synevo на 24.10.2020.

Клініка Спіженка виявилась якимось паралельним світом: більше нагадувала 5-зірковий готель, ніж лікарню. Сфоткала, як ми сидимо у величезному холі і очікуємо мою чергу на процедуру.


20201023_212511.jpg
Клініка Спіженка. Google Plus Code: C5RM+VJ Капітанівка, Київська обл.


20201023_105441~2.jpg
Висновок КТ, де мені приписали рак


Мимоходом подумала, що тут, напевно, непогано було б доживати віку… Навколо ліс, пацієнти вільно гуляють, приходять назад, як в готель на відпочинок… Тільки не по кишені. Думаю, суми за лікування і перебування шалені. Не для середненьких людей.

МРТ з контрастом було дуже приємне, медперсонал про мене піклувався (вкривали пледом, підбадьорювали). А ще, дали по вені ін'єкцію но-шпи, і цей клятий біль вперше за дві доби став ледь-ледь помітним. Кайф...

Коротше, я вже тоді, після МРТ, була налаштована спокійно. Так, паніка була вдень. Але, здається, я все одно мислила чітко і раціонально.

Просто уявила, що останні дні в такій клініці, як Спіженка (бо всі дні не потягнула б матеріально), — не найгірша опція… Не найгірша.

А вночі знову був біль, уколи кейверу і температурозбивання (чогось підскочила до 38,5).

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Всі твої похмурі думки що до онко вже позаду, слава богу! То ж з другим днем народження! Чекати на такі аналізи, та побачити, почути, що все не так гірко, як здавалося, це насправді можна порівняти з другим днем народження;)! Тримайся, Юля!

#onepercent #ukraine #ukr #affable

·

Дякую, сонце! Сьогодні лікарі влаштували мені нові кола пекла, правда.. Але розв'язка десь близько😑

·
·

С датой операции уже ознакомили или вопрос ещё не решён?

·
·
·

Щойно все ускладнилось(((((
Після півночі прийшов тест на ковід, і він позитивний, тож тепер мене не візьмуть на операцію(((

·
·
·
·

Ого. Оце новина. Я воно могло з'явитися той ковід?

·
·
·
·
·

В смислі як) А як епідемія в світі виникла)

·
·
·
·
·
·

От я сегодня пост напишу)

Привет. Уже есть окончательный диагноз? Даже не предсталяю как можно вытерпеть все это. Читать и то тяжело... Держись, мой любимый куратор, Юля - мы с тобой.

·

Дякую тобі! Зараз якраз дошкрябую пост за вчорашнє число. Вчора прийшли непогані аналізи, онкомаркери відсутні, 90%, що не рак😌

·
·

Это уже хорошая новость!!!

·

Блін, @batishta aka Сергій, не зникай зі Стіміту назавжди! я вже звикла читати про ожину, ремонт різних штук і різні жартівливі ситуації з твого життя :) Бачу, що тут тобі стало нецікаво. Але ж раптом якась нова активність почнеться, де нам всім сподобається брати участь...

Thank you for taking part in The Diary Game on Steem.

Sorry to hear of the health problems - hoping for good and speedy treatment.

The Steemit Team

·

Thank you so much!