THE DIARY GAME : 24/10/2020 : The Relief

지난달

День чекання результатів МРТ та день здачі крові на онкомаркери.


Спала вночі після ін'єкції кейверу божественно… І Грішка теж. Ми обоє втомились після такої п'ятниці. Прокинулися аж близько десятої. Нічого, нормально, кров можна здавати аж до 12:00.

Грішка поснідав, а я випила півсклянки води (щоб кров була не надто густа).

Біль у лежачому положенні був майже відсутнім, а у стоячому — зносним, в принципі. Основна фішка пересування у цьому стані — не знаходитись на ногах довго. 1-2 хвилини, і присісти. Інакше починає боліти дуже настирливо. І починає ніби трусити, мов піднімається температура.

Знеболюватись перед здачею крові не можна, щоб результати не були хибними. Близько 11 год. викликали таксі і поїхали в лабораторію Synevo на проспекті Палладіна (Київ).

Там я впоралась дуже швидко, адже за аналізи було сплачено онлайн ще напередодні. Що я здавала:
SmartSelect_20201025-182700_Chrome.jpg
α-фетопротеїн (АФП). Онкомаркер яєчників (СА 125). β-ХГЛ загальний (хоріонічний гонадотропін загальний). За все: 597 грн (~20 USD)


А погода стояла неперевершена… Тиха і тепла осінь, жовте листя навкруги, сонечко. Так хотілось би прогулятися. Вийшла з лабораторії, кажу Грішці: "Поїхали в Lavina Mall, пригощу тебе "Печеною картоплею" чи що..."

Додумалася сфоткати, правда, аж коли ми все доїли. Грішка побіг в Сільпо по продукти, а я залишилась чекати за столиком. Бо ж довше 2-х хвилин мені бути на ногах важко.

20201024_120842.jpg
Lavina Mall, біля "Печеної картоплі, фуд-зона. Google Plus Code: F9W5+5P Київ


Після цього приїхали додому, а мене вже почало морозити. Бахнула парацетамол, і пітніти під ковдру… Температура була близько 38. Але за годину вже спала. Я вивела для себе закономірність: температура піднімається після довгого знаходження на ногах. Запальний процес якось так влаштований.

Дивилась фільм, "Молчание моря". Французько-бельгійська драма. Чому саме цей? Бо коли дивилась раніше фільм "Французька сюїта" (з моєю улюбленою акторкою Марго Роббі), то в коментах прочитала, що кіно дуже схоже на Le Silence de la Mer. Ну так собі фільм, на вісім з десяти, мабуть. Мені було недостатньо драматично.

Близько 16:00 я не витримала, і зателефонувала у клініку Спіженка: спитати, коли буде надіслана розшифровка вчорашнього МРТ (бо обіцяли ж). Сказали, що скоро.

Тільки я закінчила розмову, як бачу, що лист на пошті!!! Але це із Synevo. Ого, так швидко!!! Не буду брехати, що якось із емоціями відкривала той лист: все було досить холодно. Читаю результати, порівнюю з нормальними показниками у правій колонці… Чорт забирай, онкомаркери в нормі! Покликала Грішку, ми ще раз перечитати. Йо-пе-ре-се-те. Я не онкохвора. Фух. Знаю, знаю, тільки гістологія дає 100% результат, рак чи ні. Але все одно! Я собі вирішила, що точно все буде добре :)

Результати МРТ прийшли десь о 18 год., але я вже не сильно їх чекала. Загалом, вирізати є що. Але я вже й налаштована була:
SmartSelect_20201025-114809_Drive~2.jpg
ЗАКЛЮЧЕННЯ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ДОСЛІДЖЕННЯ. МР-ознаки об’ємного утворення правого яєчника, необхідно диференціювати
гранульозоклітинну пухлину, дисгерміному та фіброму.
Аденоміоз тіла матки. Наботові кісти шийки матки. Помірний асцит. Арахноїдальні кісти
крижового каналу.


Що ж, на цій позитивній ноті варто закінчити допис за 24.10.2020.


Будь ласка, перевіряйте частіше своє здоров'я! Знайте, УЗД не показує нормально стан внутрішніх органів. В четвер не показало, принаймні, мою пухлину 96 х 57 х 68 міліметрів. А це не мікроскопічне щось! Робіть профілактичні МРТ, намагайтеся прислуховуватися до власного тіла. Які тут ще можуть бути поради… Бувайте здорові!


20201025_011740.jpg
Котиків вам у стрічку!

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Порой лишний раз не хочешь врачам показываться. Как попадёшь - понеслось: и то найдут, и это, и ещё чего-нибудь. Или ни хрена не найдут, хотя всё болит. Диагностика на уровне гадания на кофейной гуще. Юля, заряжай себя позитивом, организму это помогает. Не даром хороший врач лечит в первую очередь словом. Силы тебе!

·

Паша, спасибо! Все будет отлично :)
Тебе тоже много здоровья!

·
·

спасибо ))

·

Тут я согласен - больше позитива. Я бы посоветовал подсесть на комедии, юмористические шоу.

·
·

Подивилась фільм "Борат 2", це жесть))))) Такого трешу я давно не бачила)

Поправляйтесь скорее!

·

Дякую, я вже лежу в напрямку одужання :)

·
·

ползи по направлению выздоровления как гусеница, немного подтянулась - отдыхаешь

Много чего зависит от настроя. Хорошо, что всё хорошо!
Давай Юль выздоравливай!!!

·

Дякую, Ліля, я вже стала на шлях одужання, раз є діагноз :)

Юляшка, здоровья тебе, солнце! Все хорошее надо думать, позитивно мысли! Сама же говорила, что материализуется мысля;). Не притягивай к себе негативные мысли. Будь здорова!

#onepercent #ukraine #ukr #affable

👉 This post has been upvoted by @steemcurator06 who curates “The Community of Three Countries: Ukraine — Russia — Belarus” with the support of the Steem Community Curation Project.


👉 Цей пост отримав upvote від @steemcurator06, акаунт якого використовується для курування авторів «Спільноти трьох країн: Україна — Россия — Беларусь» при підтримці проєкту Steem Community Curation.