THE DIARY GAME : 27/10/2020 : Самоізоляція

지난달

20201028_003253.jpg
Температура не підвищена


Все, що я робила з медичних процедур вчора, до одного місця тепер: з covid-19 мене не оформлять на операцію. Ні в якому разі. І на колоноскопію я не маю права йти. Вирішила, що почну всіх сповіщати про свій стан о 7 ранку. Так і зробила. Написала хірургу в телеграм. Відповідь:
SmartSelect_20201028-000859_Telegram.jpg
В лікарню поки що не їдьте, залишайтесь на зв‘язку; повторіть тест через тиждень; у разі якщо будет погіршуватись стан, телефонуйте щось точно вигадаємо


"Щось" точно вигадаємо… Як обнадійливо.

Відповідь Наталії П. прийшла аж о 9 ранку:
Screenshot_20201028-000522_Viber.jpg
Возьмите грипп хель 1 т 3 раза
Если будут боли вызывайте скорую помощь


Це ж називається, що на мене тепер всім насрати, так? Що моя ургентна ситуація більше ніфіга не ургентна? Я набрала її. Не відповіла. І не перенабрала мене…
Мене злили! І таке абсолютно не заспокоює!!!

А що далі? Пишу Насті про свій результат тестування. Бо ми вчора контактували, а вона вагітна. Настя трохи лякається. А я що можу… Воно безсимптомне!

Пишу на роботу: моїй керівниці, її асистентці та в наш корпоративний медцентр. З медцентру телефонують (в нас є епідеміолог), хочуть чути деталі. Кажуть, що я не могла заразитись, як вважаю, 1-5 днів тому десь по лікарнях, тому що ПЛР позитивний тільки тоді, коли вірус в організмі вже довго, хоча б тиждень. Ну, не знаю, звідки мені володіти такою інформацією, коли відбулось зараження! Наш 10-й поверх офісу вирішать потім все одно продезінфікувати.

Далі Грішка зателефонував нашій сімейній лікарці, скинув дані, попросив оформити нам лікарняний. Сам пішов здавати тест на covid-19.

Я неспішно поїла (чистий кишечник більше непотрібний), попила кави. Прислухалась до тягучого відчуття у правому яєчнику… Ніби, не болить. "Тягне", як і вчора. Заспокоївшись, почала телефонувати в приватні гінекології: візьмете з ковідом? Ніхто не готовий, ніхто не візьме.

Потім повернувся Грішка: з торбою їжі. І теж підключився до пошуків відповіді: де оперують невідкладні випадки в пацієнтів з коронавірусом. Ні-фі-га.

Я почала вже навіть "домовлятися" зі своїм яєчником, щоб "почекав" тижні 2-3, і не болів. Не знаю, чи послухає...

Потім було безліч телефонних розмов з друзями і колегами. То там якийсь контакт дали, то там… Всі допомагають, як можуть.

І от я вже переписуюсь із завідувачем хірургії Ірпінської міської лікарні в місті Буча. Випадково в інтернеті знайшла контакт хірурга, який ось дав номер цього завідувача! 👍- ось така людина! Скинула йому всі аналізи-діагнози на вайбер. Він вивчив, сам перетелефонував, заспокоїв, людяно поговорив зі мною. Каже, що, судячи з усього, перекрут частковий стався, може і через пухлину. Звідти і біль був. Але зараз має такий вигляд, що розкрутилось назад. Бо якби не розкрутилось, то був би некроз, перитоніт і висока температура. Каже, в будь-який час доби телефонуйте, якщо буде погіршення, пораджу щось. Як же він мене заспокоїв!!! Попросила номер його картки для "подяки" за онлайн-консультацію. Відповів, що ні в якому разі, і що не в грошах щастя! Ви уявляєте? Повна протилежність лікарям з Інституту раку.

Ох, цей інститут… Я відкрила відгуки про цю Наталю П. і просто очманіла: вона нелюд. Барига, без хабарів довго не назначає онкохворим лікування, завжди хамовита і зверхня. Хіміотерапію якось там теж корупційним шляхом назначає… Але як про хірурга поганих відгуків нема… Теж мені лікарка Хаусиха.

Тому я просто чекаю поки: заболить чи не заболить. В мене немає вибору. В п'ятницю хочу перездати ПЛР-тест… А раптом хибний.


20201028_005538.jpg
Багато пити - чи не єдине, що я можу робити для одужання...

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Юль, а мне кажется что это фейк. Ну реально не может быть у тебя ковид. Может они не знают как и что делать с твоим здоровьем и придумали такой перерыв сделать, типа ковид. Блин, ну реально, Если на работе тебе говорил этот из медцентр а. Это конечно все денег стоит, а если в другой клинике на ковид переслать? Часто в одной больнице все врачи связаны по договоренности. Я чё то сомневаюсь. Пример приведу. У меня крестная в больнице работает медсестрой у нач.меда. У нее муж когда онко болел(мой крестный) она не у себя в больнице ему плановые обследования делала, а ездили хз куда. Значит не доверяла собственным врачам с которыми работала. Ну это слабая надежда, но все же, блин, какой ковид, ещё и безсимптомный.
#onepercent #ukraine #ukr #affable

·

Та я ж у незалежній лабораторії на ковід здала, а не в їхній лікарні.. В п'ятницю здам ще раз. Сама не вірю. Ні, ну температура була на вихідних... але ж то від болю в яєчнику.
Ладно, якось буде)

Юлька, вот читаю тебя, прямо как два человечества на планете - одни хорошие, настоящие (их немного), другие - барыги-мутанты. Страшно, что и те и и другие дают клятву Гиппократа.

·

Да! Вот так и есть! Одним надо твой кошелек, и все. Другие помогают. Борьба)

Thank you for taking part in The Diary Game on Steem.

Hoping now you are finding the best solution to your situation.

The Steemit Team

·

Thank you. I patiently wait for negative covid-19 test for now. Gonna receive the results on Sunday...

·
·