The Diary Game 3 : Date 16/01/21. 79 "Робоча субота, реалізації обіцянки"

지난달

Достав мене звичний формат щоденників, вирішив наповнити його чимось особливим. Чимось таким, що було б цікаве для мене, якщо я відкрию його навіть через рік. Думаю, що крім мене, навряд чи ще хтось захоче переглядати будь-який із щоденників вдруге. До чого я веду. Я вирішив постити фото дня і короткі теги найважливіших подій, що стались на протязі дня. Якщо ні того, ні іншого не буде, просто буду ігнорувати день. Правда, думаю, що такого не може бути, адже якщо взяти паузу і подумати, то в кожному дні є щось особливе. Поїхали…

Фото дня

IMG_20210116_075932.jpg

Зробив фото по роботі на роботу. Серце виглядало так гарно, що я зміг розгледіти його навіть скрізь обмерзлі окуляри у 12 градусний мороз. І навіть не побоявся витягнути руки з рукавичок, щоб зробити це фото.

IMG_20210116_152102.jpg

Це фото зробив вже по дорозі додому. Хоч на фото видно прекрасні промені сонця, на вулиці було можливо ще холодніше ніж вдень. Взагалі зима дарує прекрасні краєвиди, якими хочеться насолоджуватись незважаючи ні на що.

Події дня

  • Пообіцяв другу поділитись всіма знаннями, щодо того як нормалізувати сон. Все одно буду десь писати, тому вирішив викласти ці рекомендації тут, можливо ще комусь знадобиться.
 1. Дати організму фізичне навантаження. Не будете фізично працювати – не будете спати.
 2. Сон повинен бути регулярним (засипати і прокидатись приблизно в один і той же час).
 3. З засипанням можуть бути проблеми, тому використовуючи будильник, на протязі 21-ня прокидаємось в один і той же час. 21 день необхідний організму, щоб сформувати безумовний рефлекс прокидатись саме в цей час. Встаємо по будильнику, і ніяких 5 хвилин (добре допомагає розуміння навіщо вставати).
 4. Здоровим сном вважається сон на протязі від 7 до 9 годин, хоча я б посперечався і сказав, що оптимальним є 6-10 годин. Звісно, в сучасному світі спати 10 годин – розкіш, а на 6 годинах довго не витримаєш (1-2 місяці, потім будуть проблеми і ритм зіб’ється). Тому лягаємо спати не пізніше 7 годин до моменту будильника.
 5. Лягаємо спати навіть якщо не хочеться. Пробуємо заснути (гарно допомагають словники із іноземної мови, фармакологія і інші нудні книги), якщо не вдається, чи якщо ви на снодійному вживаємо снодійне. Щоб скригнути зі снодійного, намагаємось відчути в які дні дійсно хочеться спати і в ті дні пропускаємо прийом таблетки (не факт, що до цього ви засинали саме від неї, но то вже більш глибока думка…)
 6. Пере сном, десь за годину намагаємось не дивитись гаджети, якщо все ж таки не можете без гаджетів, встановлюємо програми для блокування синього кольору на екрані. Я використовую безкоштовну програму – f.lux (скачати можна тут - https://justgetflux.com/).
 7. Ліжко і горизонтальне положення в ньому використовуємо тільки для сексу і сну, ніякої роботи в напівлежачому положенні.
 8. Щоденно гуляємо на свіжому повітрі, бажано поєднувати прогулянки і активність.
 9. Якщо, немає змоги вимикати світло і сусідів по кімнаті, купуємо біруші і пов’язку на очі. Хоча, краще вимкнути світло і сусідів по кімнаті.
 10. Поставитись до цього питання із особливою відповідальністю. Як мотивація сова, людини, яка наврешті зрозуміла наскільки важливий сон: «больше ни за какие деньги не соглашаюсь отказатся от сна... 6 -8 часов это мое»
  • вирішив в 5-й раз взятись за те, що декілька разів вже закидував.
  • -15 по цельсію - ось вам і Хрещенські морози!!!

My referals link

Exchanges
Binance / Poloniex / Huobi / Cryptex24 / Ionomi
Cryptogames
Oceanplanet / c24 games / Splinterlands / Cryptobrewmaster / Exodegame / Rabona
Cryptoblogs
STEEM / HIVE
Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Солнце сквозь деревья смотрится шикарно! И тени деревьев в лучах солнышка тоже!

·

Спасибо, кайфонул от этой прогулки (и не думал, что когдато дорогу дом-работа, буду называть прогулкой)!!!

Красивые тени от деревьев :)
Тоже сегодня попробую лечь раньше без гаджетов)

·

Удачи, главное, чтобы было зачем раньше вставать :)