Philanthor Projesinin Vadettikleri

3년 전

Bu söz, Yunanca bir terimdir: “insanoğlunun aşkı”, daha çağdaş bir tanım olarak aynı zamanda: “kamuya uygun olmayan, kamu yararına olan, belirli bir insani varoluş biçimini karıştıran yükümlülükler” dir. Sosyal bir klinik problemle.
Hayırseverlik esas olarak bir fikir ya da daha iyi insanlığa tamamlanmış bir harekettir ve tipik olarak bir kazanç güdüsü için tamamlanmakta negatif olan birkaç kurbandan oluşur. Hayırseverlik eylemleri bir yardım kuruluşuna madeni para bağışlamak, bir topluluk güvenli sığınağında gönüllü olmak ya da en uygun kanser çalışmaları için para toplamaktır.

Hayırseverlik

Hayırseverliğin ayırt edici özellikleri, gevşek hayır kurumlarını yok eder; şimdi hayır her türlü hayır
hayırseverlik, ya da tam tersi, (bir örtüşme olabileceği gerçeğine bakılmaksızın). Önemli ayrım, hayırseverliğin, seçilmiş bir sosyal problemin acısını hafifletmesi ve aynı zamanda hayırseverlik kavramının akıl yürütme nedeniyle başa çıkma çabaları ile hobileri olduğudur. Bir örnek olarak, ağrılı olan sıtma hastalarına, acı çeken kişilere, etkilenen bölgelerdeki çoğunluğun okula gitme arzusu ya da bilimsel araştırma işletmelerinin, sıtma için bir tedavi bulma konusunda desteklenmesi, hayırseverlik olabilmesi arasındaki ayrımdır.

Neden hayırseverlik isteyebiliriz?

Hayırsever vakıflar, halkın ya da hükümetin yaygın desteğini kazanmak için çok niş, popüler olmayan ya da tartışmalı olabilecek projeleri ve çabaları desteklemektedir. Örneğin, büyük ilaç şirketleri, büyük ticari değeri olan ancak daha az yaygın olan ya da özellikle de en fakirleri etkileyen niş hastalıkları görmezden gelen, çoğunlukla Ar-Ge'ye milyarlarca dolar harcıyor. Sonuç olarak, dünya çapında binlerce tıbbi araştırma ekibi,
bulaşıcı hastalıklarla mücadele eden önemli çalışmalar. Aynı durum, yenilenebilir enerji, eğitim, cinsiyet eşitliği, azınlık gruplarının hakları ve daha fazlası dahil olmak üzere diğer alanlarda da gerçekleşir. İnsan ırkının ilerlemesi, yeryüzünün ve doğal kaynaklarımızın korunması, belirli bir dereceye kadar, maddi kazanç elde etmeyen özel vakıflara bağlıdır, fakat daha iyidir.

Eski Özel Vakıflar.

Philanthor esneklik ve etki arayanlar için, normal otomobil tercihi “Özel Vakıf” dır. Fevkalade ekonomik kontrolü, güçlü vergi nimetleri ve aile mirasını sürdürme yeteneği ile hayırsever haneler, onu son derece güncel altınların günümüze kadar vaat eden araçların akılda tutulduğunu ve geleneksel olarak aşırı internet-düzgün düzgünce en etkili şekilde mevcut olduğunu akıllarında tutarlar. Gerçekten hane halkına değer. Bunu aksatacağız, hayırseverliğin geleceğini yeniden şekillendireceğiz ve hepimizi gerçek bir hayırsever yapalım!

Kolektif Akıl Olarak Philanthor

Philanthor, dünya çapında varlığını güzelleştirmek isteyen ortak düşünceler, düşünceler ve ahlaki tutumları olan benzer düşünen insanlar içindir. Birlikte ele aldığımız konuları kolektif bir zeka olarak birleştiririz ve onu dünya, insanlık ve gelecek nesiller için iyi bir şekilde yapmanın doğru bir şekilde farkına varırız.
Etkin birleşik bir kolektif akıl olarak hareket eden kolektif zekamız, bu gezegendeki yaşam tarzlarını kesintisiz, sürekli olarak uzun vadeli çözümlere izin vererek, krizlere ve acil durumlara karşı tepkiler vermeye devam edecektir. Ortasında blockchain ile, Philanthor gerçek hayat sorunları çözme yolu içinde çalışır. Coğrafi engellerin, sosyal veya kültürel önyargıların yanı sıra, üyelerimizin kolektif aklının seçimini yansıtan motifler arasında fiyat aralığımız, faydalı yardımlarımız ve mülkümüz zenginliklerimiz.

Blockchain üzerinde hayırseverlik

Geleneksel Hayırseverlik zariftir ancak kişisel can alıcı problemlerdir. Blockchain'in kullanımıyla birlikte Philanthor, hayırsever kuruluşların kaderlerine büyük bir vaat verir:
Kripto-döviz kurunun kullanımı, sakatlanan işlem maliyetlerini, bankaların, grupların ve benzersiz bir ortadaki erkeğin denklemlerden atılmasını (ya da önemli ölçüde azalmasını) engeller - desteklenen nedenlerimizden yararlanmak için en fazla paraya ihtiyacımız var.
Tercih edilen desantralize otomasyon otomasyonu (DAO) - hilanthor seçenekleri ile yüzlerce insanın kolektif zekasıyla yönetilir ve akıllı sözleşmelerle yönetilir.
Tamamen şeffaflığı, yükün çeşitliliğini ve girişimini israf eden atıklarla birlikte taşımayı ve azaltmayı sağlar. Geleneksel hayır kurumları ile büyük bir sorun, ancak blok zincirleme ile tüm işlemler görülür ve değiştirilemez.
Büyük kalabalık finansmanına ve uluslararası katılıma erişim - ICO mekanizmalarına giden yol sayesinde, herkesi içtenlikle, herkese içtenlikle ve uzun süreli büyük bir etki yaratabiliyoruz.
Ölçmenin bir etkisi vardır - blok zincirindeki ödevin belgelenmesi, kavram üzerinde bir etkiye sahip olmanın ölçülmesi işlevselliktir, bu da geleneksel hayırseverlikte büyük bir sorun olabilir.

Blockchain'deki Hayırseverlik

Philanthor, uluslararası alanda varoluşu güzelleştirmek isteyen ortak fikirlere, akla ve ahlaki tutumlara sahip benzer insanlar içindir. Birlikte, önemsediğimiz konuları, kolektif zekamızı ve şu anda dünya, insanlık ve gelecek nesiller için uygun bir şekilde gerçekleştirme yolunda onları odaklayacağız.

Etkin birleşik bir Kolektif Akıl olarak hareket eden kolektif zekamız, dünya çapında önlenemeyen, sürekli olarak uzun süreli yanıtlar veren, krizlere ve acil durumlara tepki veren aynı zamanda, yaşam tarzlarını geliştirmeye çalışacaktır.

Merkezindeki blok zinciri ile, Philanthor gerçek varlık sorunlarını çözme yolunda çalışır. Üstelik, ücret çeşitliliğimiz, faydalı yardımlarımız ve eşyalarımız, üyelerimizin kolektif aklının, coğrafi engellerin, sosyal veya kültürel önyargıların engellenmesini isteyerek yansıtan motifler arasında akıcı bir şekilde akıyor .

Desteklediğimiz Sebepler

Philanthor, genç yetişkinler, cinsiyet eşitliği ve çevrenin korunması ve vahşi yaşam tarzları, okullaşma, yemekler ve su koruma, yumuşak enerji, çevre ve fitness üretimi için özel ilgi ile ilgi merkezi ile güdülere yardımcı oluyor.

Desteklediğimiz Sebepler

Philanthor, eğitim, gıda ve su güvenliği, temiz elektrik, çevre ve sağlık dönemine özel ilgi ile, daha fazla genç insanlara, toplumsal cinsiyet eşitliğine ve çevrenin güvenliğine ve vahşi varoluşa ilginin ilgisini çeken nedenleri desteklemektedir.

Desteklediğimiz Kuruluşlardan Bazıları

Teknoloji

Bağışların ihtiyaç sahiplerine hızlı ve şeffaf bir şekilde gitmesini sağlamak için özenle tasarlanmış bir AI ve Blockchain platformu geliştirerek 18 ay boyunca harcadık.

Blockchain

Şeffaflık, güvenilirlik ve güdülerimizin yüzlerce kitle yüküyle tam bağış topladıklarını garanti eder. Gerçekten de ortada bir tür adam her biri

Video Analizi

Bizim AI tabanlı kesinlikle basit bir şekilde Video görüşme analitik teknolojik know-how ile daha fazla verim ve burs uygulamaları herhangi bir insan teneke daha hızlı analiz etmek için bir özellik

KYC

Şirket içi üstün, Know-Your-İstemci cihazımız ile gerçek insanlarla sanat yapmamızı, riskleri ve sahtekarlıkları sınırlandırıyoruz

Makine öğrenme

Çalışma platformumuz, daha fazla bağış başvurusu ve fiyat indirimleri bulabilen, zamanla ekstra otonom ve pratik hale gelecektir.

Görüntü Tanıma

Raporu robotik olarak anlamak, bunları doğrulamak ve kategorize etmek, daha az işlem süresine istinaden ve faydalı faydalı faydalı yararlı yararlı kaynak nakitlerinin temin edilmesini ve tercih edilmesini sağlar.

Dolandırıcılık tespiti

KYC'mizin ötesinde, daha sıkı bir sekreterlik, dolandırıcılık ve siber tehditler metobolisi verdik.

Teknoloji Ortaklarımız

PTH Jetonu
Philanthor bağışlaması PTH jetonu, platformumuza güç sağlayan koroner koroner koroner koroner kalptir. Akıllı sözleşmeler ve ERC20 kripto jetonu finansal aracının tekrar tekrar azalması, insanlara gerçek bir Philanthor temele sahip olmalarına izin veren merkezi bir otomasyona dayalı otomasyon (otomasyon) otomasyonu yaratır, onlara bağlı olan topkere oy verir ve Muhtemelen koroner koroner koroner koroner koroner kalp ve felsefesine yakın olan yeni motifler.

Kamu Ön Satışımız yayında!

Madeni paraları sağlamak, bağımlı ve herhangi bir erkeğin gücüne sahip olmaktır. Ancak, kime ve ne şekilde ve ne şekilde ve ne şekilde ve ne şekilde ve ne şekilde verileceğine karar vermek, ne de her erkeğin iktidarında ne de ona bağlı olmaktır.

Philanthor jetonu satış detayları aşağıdaki gibidir:

Token: PTH
Fiyat: 1 ETH = 10.000 PTH
Ön-ICO Fiyat: 1 ETH = 15.000 PTH
Platform: Ethereum
Sert kapak: $ 20M
Ön Satış: Haziran-Eylül 2018
Kamusal Crowd Satış: Ekim 2018'de açılır

Daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki linklerden faydalanabilirsiniz:

Bitcointalk Duyuru Konu: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4580512

Web sitesi: https://www.philanthor.com/

Teknik İnceleme: https://www.philanthor.com/assets/whitepaper.pdf

Telegram: https://t.me/joinchat/De8h0A2tROb6LWfKRnQPrw

Facebook: https://www.facebook.com/philanthor/

Twitter: https://twitter.com/philanthor1

Medium: https://medium.com/@Philanthor

Yazar: ayrisky
Eth: 0x40ff701beb62dc5b2a5ee06efde98efbab919a14
Bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1795832

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT