Bread (BRD) token ve ürün inceleme

4년 전

BRD, yıllarca “Bread” adıyla hizmet veren bir Bitcoin cüzdan uygulamasıdır. Yakın zamanda yaptığı ICO ile tam olarak $32 Milyon yatırım almıştır. Yatırım aldıktan sonra uygulamanın adını, ortaya çıkardıkları token ile aynı yaparak, “BRD” olarak değiştirdiler.

Bread (BRD) token istatistikleri

Toplam adet: 88,862,718 BRD
Dolaşımdaki adet: 74,388,400 BRD
1 BRD değeri: $0.798878 USD
Toplam market değeri: $59,427,256 USD
Borsalar: Binance ve OKEx

Bread (BRD) cüzdan uygulaması

Şahsi olarak uzun bir süre kendi mobil cihazımda “BRD” cüzdanı uzun süre kullandım. Bitcoin transferi yaparken, gönderim komisyonunu düzenleyebilme özelliği çok hoşuma gidiyor. Yaptıkları ICO ile, BRD uygulamasını, Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash ve bütün Ethereum platformunda oluşturulmuş tokenları barındırabileceğiniz bir hale getireceklerini vadettiler. Ek olarak, kredi kartıyla uygulama üzerinden Bitcoin alabiliyorsunuz. Yakın zamanda gelecek özellik ile, cüzdanınızda BRD token tutarsanız, kredi kartıyla Bitcoin alırken hiç komisyon ödemeyeceksiniz.

app_screen_fan_optimized.png

BRD uygulamasını indirmek için, aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.
iOS: BRD - bitcoin wallet on the App Store
Android: BRD - bitcoin wallet - Google Play’de Android Uygulamaları

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Bankalar kredi kartıyla bitcoin almanın önüne geçmeye çalışırken, Visa ve Mastercard problemler çıkarırken bu vaadleri nasıl gerçekleştirecekler merak ediyorum.

Ama hep merak ediyordum bir cüzdan uygulanmasının tokeni icoda nasıl böyle kapış kapış satılır diye. Şimdi projelerinin güzelliğini anladım