Розбір проекту BlokBiz

3년 전

 ICO або Початкова пропозиція монет ефективний механізм збору коштів, який використовується для crowdfunding новими компаніями ICO в кріптовалютной індустрії. Ці проекти піднімають ефір або біткойн, продаючи свої криптографічні маркери і використовують підвищену кріптовалютность для фінансування свого проекту криптовалюта. Це еквівалентно IPO, яке пропонує інвесторам можливість стати акціонерами компанії шляхом покупки акцій компанії.

 Однак через зростаючого інтересу до кріптовалютной індустрії багато ICO були запущені в останні роки. Деякі з них виявилися дуже надійними і виконали свої обіцянки, в той час як пара цих ICO зазнала невдачі, обійшовши інвесторами мільйони доларів втрат. Правда полягає в тому, що тільки близько 2% всіх ICO мають певний успіх, оскільки велика частка ICO це всього лише димова завіса, за якою кіберзлочинці ховаються, щоб обдурити нічого не підозрюють жертв. Більшість невдалих ICO це проекти шахрайства, які покликані обманювати своїх інвесторів. На перший погляд, у них є всі ознаки довіри, написані над ними, щоб заволодіти їх шахрайської діяльністю.

 На жаль, шахрайські компанії ICO домоглися успіху і обдурили тисячі кріптовалютних інвесторів, тому що немає платформи, яка може отримати до неї доступ і переглянути свою діяльність, якщо вони будуть знайдені бажаючими. Це відповідає за кількість інвесторів, які стали жертвами своїх схем в останні роки. За іронією долі, ці шахрайські компанії ICO перевершують чисельністю і пригнічують законні ICO, що ускладнює потенційним інвесторам можливість ідентифікувати справжніх ICO для інвестицій. Це створює необхідність в платформі, яка може перевіряти надлишки незаконних компаній ICO і перевіряти надійність ICO перш ніж інвестори розлучаться зі своїми насилу заробили гроші. Ось тут і з'являється BlokBiz BlokBizявляется компанією ICO в співтоваристві blockchain. Тим не менш, це не звичайний ICO, який піднімає фонд для свого проекту, пропонуючи тільки маркери, але він є відмінною компанією, яка займається регулюванням спільноти ICO і забезпечує розсудливість щодо діяльності інших ICO в співтоваристві. Для досягнення своїх основних цілей BlokBiz є платформою, на якій інші перераховані ICO можуть бути ретельно оцінені до того, як вони або будуть схвалені для роботи, або відкинуті, якщо вони не будуть відповідати деяким основним вимогам прийнятності. Методи дотримання і ПІД ФТ, які використовуються для перевірки прийнятності, схвалені на глобальному рівні і забезпечують схвалення тільки кращих ICO для роботи.

 Таким чином, якщо ви хочете скористатися перевагами спільноти ICO для інвестицій в ICO, будьте впевнені, що BlokBiz надасть вам список надійних компаній ICO. Це гарантія того, що ви отримаєте реальну вартість за свої гроші. Що він пропонує? Давайте розглянемо деякі особливості цього ICO, які роблять його товстим і надійним джерелом інформації про ICOs. 1. Перевірка відповідності. Щоб забезпечити довіру кожного ICO в індустрії блокностей, BlokBiz вимагає від належних сумлінних і офіційних документів компанії від ICO, які не працюють. Компанія також використовує програмне забезпечення AML, визнане в усьому світі своїм суперстандартом, для перевірки компаній ICO.

 Експерти по відповідності компанії розглядають деякі важливі речі, такі як прогнози руху грошових коштів, цілі проекту, історія всіх власників і деякі інші пов'язані з ними відомості, які дадуть їм повний огляд компанії ICO. Без перевірки відповідності кріптовалютний ринок буде перекритий потенційними шахраями, які маскуються як законні компанії ICO, оскільки в даний час це норма. 2. Безпека інвесторів Безпека інвесторів в ICO серйозно ставиться до цієї компанії. BlokBiz запускає потенційних гравців в галузі за допомогою деякої перевірки відповідності та гарантує, що вони відзначать всі поля, перш ніж такі компанії ICO отримають зелене світло для роботи. Деякі з документів, які вимагаються від цих компаній, включають: Організаційну схему. Свідоцтво про реєстрацію. Прогнози руху грошових коштів. Підтвердження адреси. Імена акціонерів. Копія реєстрів директора. копія реєстру акціонерів і багато іншого. Компанія ICO, яка не може пред'явити необхідні документи, не підходить для роботи, так як може бути великий знак питання про її достовірності. 3. Корисний веб-сайт. В рамках своїх зусиль з дезінфекції галузі та підвищення цінності інвесторів, компанія також використовує свій офіційний сайт в якості ще одного інструменту для полегшення інвестицій і безпомилковості інвестицій для інвесторів і мінімізації їх уразливості перед шахрайством.

 Їх веб-сторінка містить штучний інтелект, який допомагає інвесторам реалізувати жетони або монети, які вони повинні конвертувати зі своїх особистих фондів, і зробити конвертацію в чисту валюту можливою. BlokBiz пропонує найкраща умова для цього. Він також пропонує алгоритм, якому доручено контролювати і аналізувати кріптовалютний ринок кожен момент дня. Вивчаючи і аналізуючи деякі зразки, які мають подібні моделі, компанія може, таким чином, зробити деякі короткострокові прогнози, які можуть принести велику користь інвесторам. 4. Захист від небажаної пошти

 Очікується, що компанії ICO надаватимуть план і план грошових потоків. Експертам з питань дотримання доручено проаналізувати план і затвердити кількість Ethereum, яке потрібно проекту. Залежно від прогресу проекту BlokBiz відправить Ethereum в розстрочку.

 Якщо компанія не приступає до реалізації проекту, не збирає обумовлену суму Ethereum протягом встановленого терміну або підозрюється в шахрайстві з якої-небудь причини, інвестори не будуть програвати. Їм буде дана їх Ефіріум назад без зволікання. Однак, якщо компанія зібрала обумовлену суму без будь-якого прогресу, це сума, до якої вона може мати доступ, оскільки всі наступні платежі будуть автоматично скасовані. Хоча це не гарантує інвесторам окупності початкових інвестицій, вони захищені від подальших платежів і, отже, не втратять всі свої інвестиції в афера.

 Поставивши всі ці заходи щодо запобігання шахрайства, BlokBiz практично не дозволяє потенційним шахрайським компаніям ICO знайти свої шляхи на ринок і обдурити невинних інвесторів за свої важко зароблені гроші.

 Інформація про токен BlockBiz

 Символьний токен: XBZ
Платформа: Etheruem
Загальний обсяг поставки: 100 000 000 XBZ.
Буде продано 85% токенов.
Токени будуть доступні для покупки після періоду продажів, оскільки вони можуть використовуватися для зниження транзакційних витрат з порталу BlokBiz.
Ціни на початку продажів 3252 XBZ 1 ETH 

 Детальна інформація:

 Веб - сайт: https://www.blokbiz.io/home

Whitepaper: https://www.blokbiz.io/assets/whitepaper.pdf

ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5026037

Facebook: https://www.facebook.com/blokbiz

Twitter: HTTPS://twitter.com/blokbiz

Телеграм: https://t.me/blokbiz 

shetiyawanleo

мой профайл: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2016306;sa=summary

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Hi! I am a robot. I just upvoted you! I found similar content that readers might be interested in:
https://golos.io/ico/@lyssak/rozbir-proektu-blokbiz