Bitcoin Türkiye'de Nerelerde Geçerli

3년 전

Alışveriş yaparken Bitcoin geçerli mi? sorusunu ne zaman sormaya başlayacağız? Türkiye'de Bitcoin kabul eden yerler nerelerdir? Hayatımızdaki yerini ne zaman alacak ve Türkiye Bitcoin'i tanıyor mu?
Büyük bir yükseliş ve arkasından hızlı bir düşüş yaşayan Bitcoin yatırımcıları ne zaman artacağı konusunu merak ediyorlardır. Bu konuda pek analiz tarzında bir fikir veremesem de sizlere son zamanların Teknolojik gelişmeleri ve dijital hayat Bitcoınle ilgili sorular sormama sebep oluyor. Şuan çevremde pek tanıyan bu piyasadan haberi olan insan yok. Hatta adını duyunca ve anlatınca bile şaşıp kalanlar çok diyebilirim. İnsanlar ne kadar da hiç bir şeyden habersiz yaşıyor diye düşünüyorum bazen....
Neyse biz gelelim Bitcoin'in geçerli olduğu güncel sitelere Buradan bu listeye ulaşıp isterseniz inceleyebilirsiniz. Bu hızla gelişmeye devam ederse kısa zaman sonra ellerimizde kart ödemelerimizi Bitcoınle yaparız diye düşünüyorum.
Sizce de öyle değil mi? Hayatımıza hızla girmeye devam etmiyor mu ? Yorumlarınızla düşünceleriniz paylaşabilirsiniz. Şİmdiden teşekkürler :)

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Source
The image you posted without attribution or a source is the primary source of value for your post.

Plagiarism is the copying & pasting of others work (including images, art, and graphics) without giving credit to the original author or artist.

Repeated plagiarism is considered spam. Spam is discouraged by the community and may result in action from the cheetah bot.

More information on Image Plagiarism

If you believe this comment is in error, please contact us in #disputes on Discord

You got a 8.67% upvote from @redlambo courtesy of @yuemay! Make sure to use tag #redlambo to be considered for the curation post!

sneaky-ninja-sword-xs.jpg
Sneaky Ninja Attack! You have just been defended with a 1.72% upvote!
I was summoned by @yuemay. I have done their bidding and now I will vanish...

woosh
A portion of the proceeds from your bid was used in support of youarehope and tarc.

Abuse Policy
Rules
How to use Sneaky Ninja
How it works
Victim of grumpycat?