XYO NETWORK PROJESİ VE AYRINTILARI

4년 전

XYO NETWORK ICO.PNG
Merhaba arkadaşlar en son yazmış olduğum makalem de sizlere XYO Network projesini tanıtmıştım, şimdi de biraz daha detaylandırarak token bilgileri, yol haritası, ekibi, ico bilgileri, partnerlik anlaşmaları v.s. gibi konulardan bahsetmek istiyorum.
Öncelikle token satış dağılımı ile ilgili bir grafik yayınlayarak onu açıklamaya çalışayım.
token dağılımı.PNG
Yukarıdaki grafikte görmüş olduğunuz üzere tokenlerin büyük bir kısmını satış ve projenin yatırımları için kullandıklarını görüyoruz, aslında bu projenin ilerlemesi ve gelişimi adına çok büyük bir avantaj olarak karşımıza çıkıyor. Böyle güçlü bir iddia ile ico sürecine girmiş ve karşımıza çıkmış bir projeden de böyle doğru bir strateji beklenilirdi.
xyo token.PNG

XYO Token Özellikleri
Bu platformda yeni bir token oluşturulacaktır. Bu token ERC20 tabanlı olacaktır ve Akıllı Sözleşmeler özelliği platformda kolaylıkla kullanabilecektir.
Halka açık token satışlarında 1 ETH: 100,000 XYO’dan başlayacak ve 1 ETH: 33,333 XYO’da maksimuma çıkan kademeli bir fiyatlandırma yapısına sahiptir.

Akıllı sözleşme platformu: Ethereum
Sözleşme Türü: ERC20
Token: XYO
Token adı: XYO Network Utility Tokeni
Token Adresi: 0x55296f69f40ea6d20e478533c15a6b08b654e758
Toplam Yaratılan Token Sayısı: 100,000,000,000 XYO
Toplam oluşturulan token miktarı size hayli yüksek gelebilir, fakat kullanım alanları düşünüldüğün de ortaya gayet olumlu bir iş çıkarılmıştır. Özellikle de satış esnasında satılamayan coinlerin yakılması olayı daha da ilginç ve güzel bir hale getirmiştir. Çünkü kullanılmayacak token bırakılmamakla birlikte dolaşımdaki tokenlerin değeri artacaktır.
xyo-roadmap1.PNG
xyo-roadmap2.PNGxyo-roadmap3.PNG

YOL HARİTASI
Yukarıdaki görselde de anlaşılacağı üzere projenin tasarımına 2017 yılında başlansa bile XY Şirketi Arie Trouw 2012 yılında kuruyor. 2017 yılından itibaren yaklaşık 3 yıl gibi gibi bir dönemde projeyi tamamlayacak olmaları gayet olumlu bir durum olarak karşımıza çıkıyor. 2020 sonrası XY şirketinin, Tüm XY Oracle ağının Küresel erişimini genişletecek olması ve yaygın olarak kullanılması sonucu proje nihai hedefine ulaşmış olacak.
xyo-team.PNG
EKİP
Yukarıdaki resimde gösterildiği üzere tüm takım üyeleri tek tek gösterilmiştir. Görselde detaylı olarak isimlendirilmiştir. Hepsini inceleme fırsatımız olmasa bile böylesine güzel bir projeyi başlatan XYO projesinin kurucusu Arie Trouwla ilgili birkaç detay yazacağım.
Arie, çok sayıda 8-basamaklı çıkış olayını içeren teknolojik ilerlemeler ve iş başarıları zengin bir geçmişe sahip başarılı bir seri girişimcidir. Ademi merkeziyetçiliğe ve entegre sahibi / kullanıcı modelinin oluşturulmasına güçlü bir inançtır. Arie, 2012'de XY'yi kurdu (2016'da bir C Corporation'a dönüştürülmeden önce Ength Degree, LLC olarak dahil edildi).

Halen İcra Kurulu Başkanı, Mali İşler Direktörü, Operasyon Direktörü ve Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmaktadır. XY - Findables Company'den önce Arie, Pike Holdings'in CEO'su ve Yönetim Kurulu Başkanıydı. (daha sonra sterkly, LLC). Pike'den önce Arie, Tight Line Technologies LLC'nin Teknoloji Direktörü olarak görev yaptı. New York Institute of Technology'den Bilgisayar Bilimleri alanında lisans derecesini aldı. Eğlenceli Gerçek: 1976'da ABD'den Güney Afrika'ya göç eden ilk Afrika'lı ailelerden birinin üyesidir. Arieyi detaylı olarak araştırdığımızda bir sürü bilgi çıkıyor karşımıza, bu derecede başarılı ve çalışkan ekipten oluşan bir projenin başarılı olması gayet olası nedenler arasında yer alıyor.
PARTNER.PNG
PARTNERLER
Projenin partnerlerini incelediğimizde çok popüler ve kripto piyasasında söz sahibi Enterprice Ethereum Alliance ve Amazix gibi şirketler bulunmaktadır. Ayrıca kampanya ödül yönetimini de Amazix grup yönetmektedir. Yine partnerler arasında Bluetooth gibi bir dev isim bulunmakta.
ico reyting siteleri.PNG
Yukarıdaki resimden de anlaşılacağı üzere birçok ico inceleme web sitesi XYO Network projesini yayınlayarak reyting puanı vermeye layık bulmuştur. Bir çoğunda yüksek dereceler almıştır. Ve iyi bir ico kampanya süreci geçirmiştir. Sonuç olarak XYO Network iyi bir yatırım toplamayı başararak isminden söz ettirmiş ve kendini duyurmayı başarabilmiştir. Projeye ilk başlanıldığı gibi takımı aynı çalışkanlıkla devam etmeyi başarabilirse ortaya çok daha başarılı işler çıkabileceğine ve kripto piyasasında söz sahibi olabilecek nadir koinlerden biri olabileceğine inanıyorum. Ayrıca amaçları sadece yatırım aracı olmak değil, projelerini tamamlayarak gerçek hayatta kullanılmasını sağlayabilmektir. Şahsen benim zevkle inceleyip hoşuma giden projelerden biri olmuştur.

Websitesi: https://xyo.network/

Whitepaper: https://docs.xyo.network/XYO-White-Paper.pdf

Twiteer: https://twitter.com/XYOracleNetwork

Facebook: https://www.facebook.com/xyonetwork

Telegram: https://t.me/xyonetwork

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3040825.0

My Bitcointalk profile :https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=988212

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Ozellikle arac takip sistemleri konusunda bircok kurumsal musterisi olacaktir.

projenin ekosistemini çok beğendim, ödüllendirme sistemi mükemmel

İyi şeyler yapabilirler. Giderek gelişiyor.

İco sürecine katılmak mantıklı mı acaba. sağlam duruyor hocam

Proje hem kurumsal firmalara hem de biz insanlara hitap ediyor.

Xyo projesinin gerçek hayata uyarlanabilecek düzeyde olması insanı cezbediyor. Ayrıca anlatımınızı çok akıcı ve kaliteli buldum. Başarılar