Recenzja ICO Iskra

2년 전

Dobry czas, drodzy przyjaciele. Cieszę się, że mogę was powitać na moim blogu, gdzie analizujemy najnowsze, interesujące i obiecujące projekty ICO, a dziś przesyłam waszą uwagę projekt o nazwie ISKRA.

Prawdopodobnie prawie każdy z was przynajmniej raz wysłał pieniądze potrzebującemu dziecku. Ale niewielu ludzi zastanawiało się, czy te pieniądze naprawdę do niego dotarły, a nie oszust. Przecież takie transfery są naprawdę ryzykowne, ponieważ możesz zostać z niczym, a dziecko nie otrzyma darowizn. Projekt Iskra ma na celu zapewnienie przejrzystości, więc oszuści nie będą mogli oszukiwać. Kiedy kupujesz żetony tego funduszu, twoje inwestycje będą w pełni chronione kosztem diamentów.

Nazwa fundacji to Lucem, ma na celu pomoc dzieciom. Ale to nie jest łatwa podstawa, ponieważ ma taką funkcję jak użycie kryptowaluty i ma na celu rozwój różnych sposobów i metod z dziećmi, które naprawdę tego potrzebują. Fundacja pomoże instytucjom medycznym w zakupie sprzętu medycznego, leków i tak dalej. Fundacja ma jeden cel - pomóc dzieciom! Dlatego wszystkie fundusze będą kierowane wyłącznie do dzieci i nigdzie indziej.

Zasada pracy Iskra

Korzyści projektu:

  • Chcemy, aby Iskra była nie tylko bezpieczna, ale także opłacalna! Cena diamentów jest odporna na klęski żywiołowe i bardziej stabilna niż złoto!
  • Iskra daje wyjątkową możliwość wymiany na diamenty w dowolnym momencie, w oparciu o cennik Rapaport i certyfikat GIA. Oznacza to, że zawsze będziesz miał cenę netto bez pośredników: zaoszczędzisz od 10 do 50% kosztów diamentu.
  • Obecnie tylko duże firmy na giełdach mają możliwość handlu przy użyciu cennika Rapaport. Są to maklerzy giełdowi. Dziś są to nasi partnerzy, a ich lista rozszerzy się na cały świat!

Główne dane ICO

  • CCOH = 0,004 ETH
  • Total Supply: 300 000 000 CCOH

Zespół Iskra

Możesz dowiedzieć się więcej o koncepcji projektu i znaleźć odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące oficjalnych zasobów, które jak zwykle czekają na ciebie na końcu artykułu. Powodzenia!

Dodatkowe informacje:

Website: https://iskra-coin.io

Website: https://lucem.fund

Whitepaper: http://bit.ly/iskra_wp

Bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5082128

Telegram: https://t.me/IskraCoin

Twitter: https://twitter.com/Iskra_Coin

Facebook: https://www.facebook.com/IskraCoin

Author: Kalmanov (https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1991895)

ETH wallet: 0x5c28cc59095e66b507EcF9A005600Cc7702f280e

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Here we go! If you missed the presale phase now you can join the next step sale phase ICO! I believe it will reach the hardcap sorthly.

Don't miss the chance on participating on the biggest ICO ever. Time is running out so hurry grab this opportunity.