bSteem - nowa aplikacja mobilna

4년 전

Istnieje wiele sposobów na przeglądanie postów w blockchainu Steemu. Mamy Steemit, Busy, chainBB, eSteem, Strimi, Utopian.io, dMania, Squeek, steepshot, Zappl, SteemKR i wiele innych.
Każdy lubi inny interfejs, a następnie go używa. Jeśli jednak ktoś woli korzystać z aplikacji mobilnej, wybór nie jest tak szeroki. Niedawno powstała kolejna alternatywa, nowa aplikacja mobilna bSteem.

IMG_0581.png

bSteem


bsteem 1.jpg
iTunes Store

Początek

Każdy, kto lubi posty Steemianin może korzystać z aplikacji, aby przeglądać i przeczytać je. Bez rejestracji możesz zapisać swoje ulubione tagi, autorów lub posty. Wystarczy pobrać, włączyć, pod ikoną globusa wpisać wyszukiwane hasło, a następnie zapisać. Wszystko, co zapiszesz w ulubionych, znajdziesz pod ikoną gwiazdki.

1.jpg

hledání.jpg

Aktualna cena rynkowa

Poniżej ikony wykresu bardzo szybko znajdziesz aktualną cenę Sternu i SBD. Ponadto możesz znaleźć też wykres z ewolucją cen w ostatnim czasie.

IMG_0584.png

Logowanie

Jeśli się zalogujesz (przez Steemconect, Twoje hasła są bezpieczne), możesz oglądać swoich ulubionych autorów, głosować na ich posty, komentować i - oczywiście - pisać własne posty. Kontrola aplikacji jest prosta i intuicyjna - każdy może sobie z tym poradzić, to nic skomplikowanego.

IMG_0586.png

Strona główna (Feed)

I tutaj na stronie głównej zobaczysz posty wszystkich obserwowanych. Podobnie jak w Busy, tutaj dowiesz się, z jakiego interfejsu autor korzysta.

IMG_0582.png

Posty

Post zobaczysz na osobnej stronie. Tekst jest przejrzysty i czytelny. Dodatkowo, przed otwarciem posta, zobaczysz galerię wszystkich obrazów które post zawiera, po kliknięciu na zdjęcie. Pod ikoną ołówka znajdziesz edytor tekstu, w którym możesz napisać swój post.

IMG_0580.png

IMG_0597.png

IMG_0596.png

Blog

Po otwarciu bloga swojego ulubionego autora (lub kogoś, kto Cię aktualnie interesuje), zobaczysz nie tylko jego posty i informacje o nim, ale także aktualną moc i wartość jego głosu.

IMG_0579.png

Wybór wyglądu

Jeśli nie podoba ci się wygląd aplikacji, po prostu zmień go w ustawieniach. Czy chcesz używać trybu nocnego, czy też chcesz, aby aplikacja wyglądała jak Busy, Steemit, ...? Każdy z pewnością wybierze. Istnieje wiele opcji do skonfigurowania.

theme.jpg

Ustawienia mocy głosu

Jesteś przyzwyczajony do wybierania mocy swojego głosu., na przykład z Busy. Nawet tutaj nie przegapisz tej okazji. Po prostu przejdź do ustawień.

IMG_0598.png

Po polsku

IMG_0595.png

Osobiste doświadczenie


Ani tysięc słów nie może zrobić tak wiele jak osobiste doświadczenie. Dlatego mam tylko jedną radę dla Ciebie: „Wypróbuj!“

Gdzie możesz ją znaleźć?

Po prostu - w Google Play i iTunes store wpisujesz „bSteem“. (Możesz też użyć tych linków.)

bsteem 2.jpg
iTunes Store

Ciągły rozwój

Nowe funkcje i opcje są nadal dodawane do aplikacji, a inne zostaną wkrótce dodane. Osobiscie zobaczysz co się zmieniło i co jest nowego. (Więc nie musisz czekać na czyjś post).

Informacje zwrotne

Każdy programista jest zawsze wdzięczny za informację zwrotną lub zgłoszenie błędu, zwłaszcza na początku. Dlatego istnieją kanały na Discordzie i GitHubu.

Więcej informacji

Jeśli nie otrzymujesz ode mnie wystarczającej ilości informacji, możesz przeczytać ten i inne posty JM Myersa. (Jeśli dodasz go do obserwowanych, nie przegapisz kolejnych wiadomości.)


Chciałbym podziękować @jm90mm za jego pracę oraz za powiadomienie o tej nowej aplikacji. (I reklamy w Google Play i iTunes Store. ;) )

PT

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Nie mogę się zalogować :/

·

Spróbuj, proszę opisać swój problem bardziej. Jeśli będę w stanie, pomogę ci.
W przeciwnym razie wskażę cię do Discord, gdzie doradzi ci @jm90mm.

·
·

Po kilkunastu próbach zaczęło samo działać. Ekran logowania jakby się zawieszał i restartował. Wyłączyłem apke i odłożyłem tel na kilka godzin i potem już samo zaczęło działać :) dzięki!

Congratulations @petecko! You have completed some achievement on Steemit and have been rewarded with new badge(s) :

Award for the number of upvotes

Click on any badge to view your own Board of Honor on SteemitBoard.
For more information about SteemitBoard, click here

If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Upvote this notification to help all Steemit users. Learn why here!