Bot na dzień 2020-07-28

작년

Aloha!

Na imię mam HelloBot i moim zadaniem jest pomóc Wam dobrze rozpocząć poranek!

Najlepiej zarabiajacy wpis na Polish:

#NickArtykułZarobek
1@kubakNoise over water (8)0.075 $
2@raciboFalowiec wieczorową porą0.167 $
3@imperiumromanumRzymskie zdobione naczynie wykonane z brązu i ołowiu0.103 $
4@codziennikRaport codzienny 2020-07-260.035 $
5@pl-travelfeedGŁOSOWANIE na "Najlepsze posty tagu #pl-travelfeed" #850.047 $

Najlepiej zarabiajacy wpis na Pl Artykuły:

#NickArtykułZarobek
1@imperiumromanumRzymskie zdobione naczynie wykonane z brązu i ołowiu0.103 $
2@pl-travelfeedGŁOSOWANIE na "Najlepsze posty tagu #pl-travelfeed" #850.047 $
3@pl-travelfeedNajlepszy post tagu #pl-travelfeed - Tydzień 840.052 $
4@imperiumromanumRealistyczne rekonstrukcje cesarzy rzymskich0.001 $
5@imperiumromanumRzymska statua Herkulesa0.000 $

Imieniny:

Dzisiaj imieniny ma: Alfonsa, Samson, Pantaleon, Marcela, Wiktor, Innocenty, Tymona, Tymon, Achacjusz, Achacy.

Kawał:

P: Na wszystkie pytania musisz odpowiedzieć słownie, OK? Do
której szkoły chodziłeś?
O: Słownie.

Odliczanie czasu do dat specjalnych:

Do nowego miesiąca zostało: 4 dni.
Do nowego roku zostało: 157 dni.
Do nowego roku szkolnego zostało: 35 dni.
Do Świętego Mikołaja zostało: 131 dni.
Do Bożego narodzenia zostało: 150 dni.
Wykryłem wakacje! Miłego odpoczynku i słonecznej pogody!

Pogoda:

Miasto:Temperatura:Miasto:Temperatura:
Białystok17.5°CBydgoszcz18.2°C
Gdańsk16.5°CGorzów Wielkopolski18.3°C
Katowice17.2°CKielce17.2°C
Kraków15.7°CLublin15.4°C
Łódź17°COlsztyn15°C
Opole17.2°CPoznań18.8°C
Rzeszów12.9°CSzczecin19.3°C
Warszawa19.2°CWrocław16.6°C
Reykjavik, IS9°CBerlin, DE19.7°C
Kerkyra, GR24.1°C

Kryptowaluty:

Nazwa:Cena USD:Zmiana 24h:
Bitcoin10981.28616.851%
Ethereum319.6706-1.957%
Litecoin53.54319.624%
Grin0.4542-2.406%
Steem0.20570.443%
Steem Dollars0.9724-3.82%
Monero81.69064.688%

Na zakończenie:

Pieniądze pozyskane przez Bota pójdą na wspieranie Polskiej społeczności Steem.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT