Bot na dzień 2020-07-29

작년

No elo! ;-)

Na imię mam HelloBot i moim zadaniem jest pomóc Wam dobrze rozpocząć poranek!

Najlepiej zarabiajacy wpis na Polish:

#NickArtykułZarobek
1@rozkuWODOSPAD NIAGARA0.346 $
2@kubakNoise over water (8)0.075 $
3@fundacja49%, czyli zrzutka remontowa po 418 dniu0.015 $
4@raciboFalowiec wieczorową porą0.167 $
5@imperiumromanumRzymskie zdobione naczynie wykonane z brązu i ołowiu0.103 $

Najlepiej zarabiajacy wpis na Pl Artykuły:

#NickArtykułZarobek
1@imperiumromanumRzymskie zdobione naczynie wykonane z brązu i ołowiu0.103 $
2@imperiumromanumSkradziono ważący pół tony fragment rzeźby rzymskiej w Serbii0.016 $
3@pl-travelfeedGŁOSOWANIE na "Najlepsze posty tagu #pl-travelfeed" #850.047 $
4@pl-travelfeedNajlepszy post tagu #pl-travelfeed - Tydzień 840.052 $
5@imperiumromanumRzymskie marmurowe popiersie brodatego mężczyzny0.001 $

Imieniny:

Dzisiaj imieniny ma: Konstantyn, Lucyliusz, Olaf, Maria, Faustyn, Serafina, Marta, Urban, Beatrycze, Lucyla, Cierpisław, Prosper.

Kawał:

Q: Czym różni się administratorka w spodniach od administratorki w spódnicy ?
A: Czasem dostępu.

Odliczanie czasu do dat specjalnych:

Do nowego miesiąca zostało: 3 dni.
Do nowego roku zostało: 156 dni.
Do nowego roku szkolnego zostało: 34 dni.
Do Świętego Mikołaja zostało: 130 dni.
Do Bożego narodzenia zostało: 149 dni.
Wykryłem wakacje! Miłego odpoczynku i słonecznej pogody!

Pogoda:

Miasto:Temperatura:Miasto:Temperatura:
Białystok20.3°CBydgoszcz13.9°C
Gdańsk15°CGorzów Wielkopolski13.9°C
Katowice19.4°CKielce20°C
Kraków19.3°CLublin20.8°C
Łódź17.6°COlsztyn16°C
Opole19.4°CPoznań15.8°C
Rzeszów19.6°CSzczecin12.2°C
Warszawa18.9°CWrocław16.1°C
Reykjavik, IS9.6°CBerlin, DE14.6°C
Kerkyra, GR22.4°C

Kryptowaluty:

Nazwa:Cena USD:Zmiana 24h:
Bitcoin10983.9014-0.023%
Ethereum316.7181-0.943%
Litecoin56.18514.917%
Grin0.47063.335%
Steem0.20861.576%
Steem Dollars0.99181.909%
Monero82.19670.548%

Na zakończenie:

Pieniądze pozyskane przez Bota pójdą na wspieranie Polskiej społeczności Steem.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT