Bot na dzień 2020-08-12

작년

Witajcie Steemianie!

Słoneczko już wysoko, więc chętnie pomogę Wam lepiej rozpocząć poranek - serią informacji!

Najlepiej zarabiajacy wpis na Polish:

#NickArtykułZarobek
1@voxmortisInterchange raid0.207 $
2@ptaku"Rozrywkowe coiny" czasami dadzą zarobić 😎0.276 $
3@yourmindNEW COVER on my Youtube channel - Souvenir by Selena Gomez!0.556 $
4@raciboSępia Góra, okolice i tajemnicze ruiny0.017 $
5@raciboZ podróży bez roweru. Od uzdrowiska do uzdrowiska.0.023 $

Najlepiej zarabiajacy wpis na Pl Artykuły:

#NickArtykułZarobek
1@pl-travelfeedGŁOSOWANIE na "Najlepsze posty tagu #pl-travelfeed" #870.030 $
2@pl-travelfeedNajlepszy post tagu #pl-travelfeed - Tydzień 860.048 $

Imieniny:

Dzisiaj imieniny ma: Anicet, Aniceta, Bądzsław, Cyriak, Digna, Eunomia, Euzebiusz, Fotyn, Herkulan, Hilaria, Innocenty, Joanna, Julian, Julianna, Klara, Largus, Lech, Leonida, Makary i Wiktoria.

Kawał:

  • Skąd wracasz?
  • Z salonu piękności!
  • Był zamknięty ?????!

Odliczanie czasu do dat specjalnych:

Do nowego miesiąca zostało: 20 dni.
Do nowego roku zostało: 142 dni.
Do nowego roku szkolnego zostało: 20 dni.
Do Świętego Mikołaja zostało: 116 dni.
Do Bożego narodzenia zostało: 135 dni.
Wykryłem wakacje! Miłego odpoczynku i słonecznej pogody!

Pogoda:

Miasto:Temperatura:Miasto:Temperatura:
Białystok14.4°CBydgoszcz13.4°C
Gdańsk12°CGorzów Wielkopolski15.6°C
Katowice16.2°CKielce15.8°C
Kraków15.4°CLublin12.9°C
Łódź14.2°COlsztyn10°C
Opole17.4°CPoznań15.4°C
Rzeszów13.1°CSzczecin14.6°C
Warszawa15.7°CWrocław15.6°C
Reykjavik, IS9.3°CBerlin, DE19.3°C
Kerkyra, GR22.5°C

Kryptowaluty:

Nazwa:Cena USD:Zmiana 24h:
Bitcoin11384.2011-3.922%
Ethereum377.3766-4.301%
Litecoin53.7107-8.193%
Grin0.6252-3.64%
Steem0.2159-4.773%
Steem Dollars1.0246-3.842%
Monero86.7297-7.63%

Na zakończenie:

Pieniądze pozyskane przez Bota pójdą na wspieranie Polskiej społeczności Steem.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT