Bot na dzień 2020-08-13

작년

Aloha!

Słoneczko już wysoko, więc chętnie pomogę Wam lepiej rozpocząć poranek - serią informacji!

Najlepiej zarabiajacy wpis na Polish:

#NickArtykułZarobek
1@marcin-78Niebo0.195 $
2@kubakUnknown forest (33)0.142 $
3@voxmortisInterchange raid0.210 $
4@ptaku"Rozrywkowe coiny" czasami dadzą zarobić 😎0.276 $
5@raciboSępia Góra, okolice i tajemnicze ruiny0.029 $

Najlepiej zarabiajacy wpis na Pl Artykuły:

#NickArtykułZarobek
1@pl-travelfeedGŁOSOWANIE na "Najlepsze posty tagu #pl-travelfeed" #870.030 $
2@pl-travelfeedNajlepszy post tagu #pl-travelfeed - Tydzień 860.048 $
3@imperiumromanumRzymskie uchwyty wykonane z brązu0.001 $

Imieniny:

Dzisiaj imieniny ma: Radomiła, Hipolit, Sekundyn, Hipolita, Kasjan, Adriana, Helena, Wojbor, Jan, Diana, Radegunda.

Kawał:

BOK

Konsultant: Żeby zmniejszyć koszty na tym koncie mogę jedynie
zasugerować zmniejszenie ilości wykonywanych połączeń...
Klient: Aha, a na czym to polega?

Odliczanie czasu do dat specjalnych:

Do nowego miesiąca zostało: 19 dni.
Do nowego roku zostało: 141 dni.
Do nowego roku szkolnego zostało: 19 dni.
Do Świętego Mikołaja zostało: 115 dni.
Do Bożego narodzenia zostało: 134 dni.
Wykryłem wakacje! Miłego odpoczynku i słonecznej pogody!

Pogoda:

Miasto:Temperatura:Miasto:Temperatura:
Białystok12.5°CBydgoszcz13.1°C
Gdańsk11.2°CGorzów Wielkopolski15.8°C
Katowice13.2°CKielce14.1°C
Kraków13.1°CLublin10.6°C
Łódź12.3°COlsztyn8°C
Opole15.6°CPoznań15°C
Rzeszów10.3°CSzczecin14.9°C
Warszawa15.6°CWrocław16.1°C
Reykjavik, IS10.6°CBerlin, DE19.5°C
Kerkyra, GR22.6°C

Kryptowaluty:

Nazwa:Cena USD:Zmiana 24h:
Bitcoin11576.59751.699%
Ethereum394.4934.486%
Litecoin54.61211.667%
Grin0.64663.288%
Steem0.21861.232%
Steem Dollars1.023-0.111%
Monero89.60253.342%

Na zakończenie:

Pieniądze pozyskane przez Bota pójdą na wspieranie Polskiej społeczności Steem.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT