Bot na dzień 2020-08-14

작년

Dzień Dobry!

Na imię mam HelloBot i moim zadaniem jest pomóc Wam dobrze rozpocząć poranek!

Najlepiej zarabiajacy wpis na Polish:

#NickArtykułZarobek
1@marcin-78Niebo0.194 $
2@kubakUnknown forest (33)0.145 $
3@voxmortisInterchange raid0.210 $
4@ptaku"Rozrywkowe coiny" czasami dadzą zarobić 😎0.278 $
5@jozef230It's My Life😎0.049 $

Najlepiej zarabiajacy wpis na Pl Artykuły:

#NickArtykułZarobek
1@pl-travelfeedGŁOSOWANIE na "Najlepsze posty tagu #pl-travelfeed" #870.030 $
2@pl-travelfeedNajlepszy post tagu #pl-travelfeed - Tydzień 860.048 $
3@imperiumromanumRzymskie uchwyty dekoracyjne do wozu0.000 $
4@imperiumromanumRzymskie uchwyty wykonane z brązu0.001 $

Imieniny:

Dzisiaj imieniny ma: Alfred, Euzebiusz, Atanazja, Kalikst, Dobrowoj, Maksymilian, Dobrowoja, Machabeusz, Ursycyn, Majnard.

Kawał:

Naprzeciw Stirlitza szły trzy umalowane kobiety.

  • Prostytutki - pomyślał Stirlitz.
  • Pułkownik Isajew - pomyślały prostytutki.

Odliczanie czasu do dat specjalnych:

Do nowego miesiąca zostało: 18 dni.
Do nowego roku zostało: 140 dni.
Do nowego roku szkolnego zostało: 18 dni.
Do Świętego Mikołaja zostało: 114 dni.
Do Bożego narodzenia zostało: 133 dni.
Wykryłem wakacje! Miłego odpoczynku i słonecznej pogody!

Pogoda:

Miasto:Temperatura:Miasto:Temperatura:
Białystok13.6°CBydgoszcz14.2°C
Gdańsk12.8°CGorzów Wielkopolski18.3°C
Katowice14.8°CKielce14.5°C
Kraków15.9°CLublin11.8°C
Łódź13.9°COlsztyn8°C
Opole17°CPoznań16.5°C
Rzeszów10°CSzczecin15.2°C
Warszawa17.1°CWrocław16.4°C
Reykjavik, IS8.6°CBerlin, DE21.9°C
Kerkyra, GR23.4°C

Kryptowaluty:

Nazwa:Cena USD:Zmiana 24h:
Bitcoin11747.70091.503%
Ethereum421.68286.879%
Litecoin56.31153.14%
Grin0.6082-5.968%
Steem0.2326.13%
Steem Dollars1.0216-0.144%
Monero90.80571.326%

Na zakończenie:

Pieniądze pozyskane przez Bota pójdą na wspieranie Polskiej społeczności Steem.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT