Bot na dzień 2020-08-16

작년

Witajcie Steemianie!

Moja godność to HelloBot i jestem tutaj, by ci służyć ...

Najlepiej zarabiajacy wpis na Polish:

#NickArtykułZarobek
1@ptakuMy Actifit Report Card: August 14 20200.261 $
2@jozef230My Actifit Report Card⚡Full Power Energy💪🚴‍♂️0.095 $
3@helcimKilka godzin w Wilnie0.114 $
4@pl-travelfeedNajlepszy post tagu #pl-travelfeed - Tydzień 870.029 $
5@voxmortisInterchange raid0.520 $

Najlepiej zarabiajacy wpis na Pl Artykuły:

#NickArtykułZarobek
1@imperiumromanumToga – typowy rzymski ubiór0.012 $
2@imperiumromanumRzymski uchwyt do noża w kształcie popiersia mężczyzny0.001 $
3@pl-travelfeedGŁOSOWANIE na "Najlepsze posty tagu #pl-travelfeed" #870.030 $
4@imperiumromanumRzymskie uchwyty dekoracyjne do wozu0.000 $
5@imperiumromanumRzymskie uchwyty wykonane z brązu0.001 $

Imieniny:

Dzisiaj imieniny ma: Ambroży, Emil, Roch, Domarad, Eleuteria, Stefan, Piotra, Saba, Arsacjusz.

Kawał:

ekspertka RM: - Telewizja i gry komputerowe mogą być przyczyną
masturbacji, która będzie później przeszkadzała w tworzeniu więzi
rodzinnych. Badania na całym świecie wskazują, że masturbacja jest
główną przyczyną rozwodów na całym świecie.

Odliczanie czasu do dat specjalnych:

Do nowego miesiąca zostało: 16 dni.
Do nowego roku zostało: 138 dni.
Do nowego roku szkolnego zostało: 16 dni.
Do Świętego Mikołaja zostało: 112 dni.
Do Bożego narodzenia zostało: 131 dni.
Wykryłem wakacje! Miłego odpoczynku i słonecznej pogody!

Pogoda:

Miasto:Temperatura:Miasto:Temperatura:
Białystok15°CBydgoszcz12°C
Gdańsk17°CGorzów Wielkopolski17.4°C
Katowice14.8°CKielce15.2°C
Kraków16.1°CLublin10°C
Łódź12.3°COlsztyn10°C
Opole14.8°CPoznań15.2°C
Rzeszów12.1°CSzczecin15.3°C
Warszawa15.8°CWrocław13.2°C
Reykjavik, IS10.6°CBerlin, DE19.8°C
Kerkyra, GR22.4°C

Kryptowaluty:

Nazwa:Cena USD:Zmiana 24h:
Bitcoin11932.39330.288%
Ethereum427.0755-2.843%
Litecoin61.50456.517%
Grin0.6094-1.468%
Steem0.23632.434%
Steem Dollars1.0429-2.947%
Monero90.68290.021%

Na zakończenie:

Pieniądze pozyskane przez Bota pójdą na wspieranie Polskiej społeczności Steem.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT