Bot na dzień 2020-08-18

작년

Witam!

Moja godność to HelloBot i jestem tutaj, by ci służyć ...

Najlepiej zarabiajacy wpis na Polish:

#NickArtykułZarobek
1@jozef230Natura...0.120 $
2@ptakuMy Actifit Report Card: August 14 20200.270 $
3@jozef230My Actifit Report Card⚡Full Power Energy💪🚴‍♂️0.096 $
4@pl-travelfeedGŁOSOWANIE na "Najlepsze posty tagu #pl-travelfeed" #880.032 $
5@ratelmiodozerMy Actifit Report Card: August 16 20200.017 $

Najlepiej zarabiajacy wpis na Pl Artykuły:

#NickArtykułZarobek
1@imperiumromanumFragment rzymskiego pucharu ze sceną aktu miłosnego0.002 $
2@imperiumromanumToga – typowy rzymski ubiór0.012 $
3@imperiumromanumRzymski uchwyt do noża w kształcie popiersia mężczyzny0.000 $
4@imperiumromanumRzymski uchwyt do noża w kształcie popiersia mężczyzny0.001 $
5@imperiumromanumRzymskie uchwyty dekoracyjne do wozu0.000 $

Imieniny:

Dzisiaj imieniny ma: Klara, Ilona, Tacjana, Tworzysława, Helena, Agapit, Bogusława, Bronisław.

Kawał:

George W. Bush i Tony Blair maja lunch w Białym Domu.
Jeden z ważnych gości podchodzi do nich i pyta o czym rozmawiają.

  • Robimy plan Trzeciej Wojny Światowej
  • O, to ciekawe, a jakie są plany? - pyta gość
  • Zamierzamy zabić 14 milionów Muzułmanów i jednego dentystę
    Gość wygląda na zdezorientowanego:
  • Jednego dentystę? Czemu chcecie zabić dentystę? Blair klepie
    Busha po plecach mówiąc:
  • A nie mówiłem? Nikt nie będzie pytał o Muzułmanów!!!

Odliczanie czasu do dat specjalnych:

Do nowego miesiąca zostało: 14 dni.
Do nowego roku zostało: 136 dni.
Do nowego roku szkolnego zostało: 14 dni.
Do Świętego Mikołaja zostało: 110 dni.
Do Bożego narodzenia zostało: 129 dni.
Wykryłem wakacje! Miłego odpoczynku i słonecznej pogody!

Pogoda:

Miasto:Temperatura:Miasto:Temperatura:
Białystok17.8°CBydgoszcz14.7°C
Gdańsk17.3°CGorzów Wielkopolski15.6°C
Katowice16.7°CKielce17.1°C
Kraków17.7°CLublin15.6°C
Łódź15.5°COlsztyn16°C
Opole17.6°CPoznań16.7°C
Rzeszów16.4°CSzczecin17.5°C
Warszawa17.6°CWrocław16.1°C
Reykjavik, IS11.6°CBerlin, DE20.7°C
Kerkyra, GR21.7°C

Kryptowaluty:

Nazwa:Cena USD:Zmiana 24h:
Bitcoin12312.86733.809%
Ethereum430.44740.938%
Litecoin67.11325.62%
Grin0.63013.861%
Steem0.26659.637%
Steem Dollars1.08694.95%
Monero93.10643.295%

Na zakończenie:

Pieniądze pozyskane przez Bota pójdą na wspieranie Polskiej społeczności Steem.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT