Bot na dzień 2020-08-21

작년

Ave!
Słoneczko już wysoko, więc chętnie pomogę Wam lepiej rozpocząć poranek - serią informacji!

Najlepiej zarabiajacy wpis na Polish:

#NickArtykułZarobek
1@ptakuTronLink Pro wallet - walka z żywiołem. 0.300 $
2@ptakuRowerowy raport z Poniedziałku, i słów kilka o VITE. 0.269 $
3@raciboNażarci ludzie w upały zamawiają mniej0.020 $
4@ptakuJustyna Słoneczna prezentuje swoją odpowiedź na Uniswap - Justswap 😎0.032 $
5@raciboPospieszno-osobowy i na koniec ledwo zipie0.030 $

Najlepiej zarabiajacy wpis na Pl Artykuły:

#NickArtykułZarobek
1@tomosanPonad 80% inwestorów traci swój kapitał: Jak stworzyć przewagę na rynku z wykorzystaniem platformy Trade for Impact0.024 $
2@imperiumromanumWysokiej jakości rzymskie naczynie0.002 $
3@imperiumromanumKos na rzymskim fresku0.000 $
4@imperiumromanumPiękne rzymskie popiersie młodzieńca0.000 $
5@imperiumromanumFragment rzymskiego pucharu ze sceną aktu miłosnego0.002 $

Imieniny:

Dzisiaj imieniny ma: Bernard, Franciszek, Joanna, Wiktoria, Męcimir, Adolf, Filipina, Emilian, Baldwin, Baldwina, Agapiusz.

Kawał:

Franciszek Smuda zbyt radykalnie przeczyścił swój zespół
Krzysztof Mrówka (Wizja Sport)

Odliczanie czasu do dat specjalnych:

Do nowego miesiąca zostało: 11 dni.
Do nowego roku zostało: 133 dni.
Do nowego roku szkolnego zostało: 11 dni.
Do Świętego Mikołaja zostało: 107 dni.
Do Bożego narodzenia zostało: 126 dni.
Wykryłem wakacje! Miłego odpoczynku i słonecznej pogody!

Pogoda:

Miasto:Temperatura:Miasto:Temperatura:
Białystok25.6°CBydgoszcz30.3°C
Gdańsk30.4°CGorzów Wielkopolski31.3°C
Katowice27.6°CKielce25.6°C
Kraków28.4°CLublin27°C
Łódź28.4°COlsztyn27°C
Opole27.8°CPoznań31.1°C
Rzeszów28.3°CSzczecin31.2°C
Warszawa29°CWrocław30°C
Reykjavik, IS11.4°CBerlin, DE33.8°C
Kerkyra, GR30.4°C

Kryptowaluty:

Nazwa:Cena USD:Zmiana 24h:
Bitcoin11769.8481-0.033%
Ethereum408.667-0.119%
Litecoin61.79390.115%
Grin0.58584.226%
Steem0.24855.636%
Steem Dollars1.11249.667%
Monero102.39358.793%

Na zakończenie:

Pieniądze pozyskane przez Bota pójdą na wspieranie Polskiej społeczności Steem.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT