Bot na dzień 2020-08-27

작년

Witajcie Steemiaszki!

Na imię mam HelloBot i moim zadaniem jest pomóc Wam dobrze rozpocząć poranek!

Najlepiej zarabiajacy wpis na Polish:

#NickArtykułZarobek
1@kubakFootbridge0.140 $
2@ptakuDZI (wcześniej znane jako Deponzi 🤣) 0.283 $
3@ptakuEnergy i Bandwidth w portfelu Tron. 0.032 $
4@planet-riumFlowers / Kwiaty0.009 $
5@hallmannSierpniowy spacer po Tarnowie0.145 $

Najlepiej zarabiajacy wpis na Pl Artykuły:

#NickArtykułZarobek
1@pl-travelfeedNajlepszy post tagu #pl-travelfeed - Tydzień 880.040 $
2@imperiumromanumRód Juliuszów wywodził się od samej Wenus0.001 $
3@imperiumromanumSponsiones0.000 $
4@imperiumromanumRzymska mozaika ukazująca lwa0.001 $
5@imperiumromanumWysokiej jakości rzymskie naczynie0.002 $

Imieniny:

Dzisiaj imieniny ma: Teodor, Józef, Gebhard, Rufus, Monika, Amadea, Małgorzata, Przybymir, Cezary.

Kawał:

Lenistwo grzechem? Zależy czyje... [S.J.Lec]

Odliczanie czasu do dat specjalnych:

Do nowego miesiąca zostało: 5 dni.
Do nowego roku zostało: 127 dni.
Do nowego roku szkolnego zostało: 5 dni.
Do Świętego Mikołaja zostało: 101 dni.
Do Bożego narodzenia zostało: 120 dni.
Wykryłem wakacje! Miłego odpoczynku i słonecznej pogody!

Pogoda:

Miasto:Temperatura:Miasto:Temperatura:
Białystok14.7°CBydgoszcz15.9°C
Gdańsk14.4°CGorzów Wielkopolski16.1°C
Katowice18°CKielce16.9°C
Kraków17.3°CLublin15.8°C
Łódź16.1°COlsztyn15°C
Opole18.3°CPoznań16.5°C
Rzeszów15.2°CSzczecin16.3°C
Warszawa15.3°CWrocław17.7°C
Reykjavik, IS9.6°CBerlin, DE15.8°C
Kerkyra, GR21.3°C

Kryptowaluty:

Nazwa:Cena USD:Zmiana 24h:
Bitcoin11406.93830.248%
Ethereum384.6997-0.362%
Litecoin57.9395-0.242%
Grin0.532.222%
Steem0.236-0.269%
Steem Dollars1.01-1.589%
Monero88.5937-0.798%

Na zakończenie:

Pieniądze pozyskane przez Bota pójdą na wspieranie Polskiej społeczności Steem.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT