Bot na dzień 2020-08-28

작년

Aloha!

Moja godność to HelloBot i jestem tutaj, by ci służyć ...

Najlepiej zarabiajacy wpis na Polish:

#NickArtykułZarobek
1@hallmannCmentarz wojenny nr 388 – Kraków-Rakowice0.108 $
2@kubakFootbridge0.138 $
3@ptakuDZI (wcześniej znane jako Deponzi 🤣) 0.283 $
4@raciboCzwanudartek0.010 $
5@diosbotRaport na dzień 2020-08-270.009 $

Najlepiej zarabiajacy wpis na Pl Artykuły:

#NickArtykułZarobek
1@pl-travelfeedNajlepszy post tagu #pl-travelfeed - Tydzień 880.040 $
2@imperiumromanumRód Juliuszów wywodził się od samej Wenus0.001 $
3@imperiumromanumSponsiones0.000 $
4@imperiumromanumRzymska mozaika ukazująca lwa0.001 $
5@imperiumromanumKos na rzymskim fresku0.000 $

Imieniny:

Dzisiaj imieniny ma: Alfons, Hermes, Joachima, Stronisław, Sobiesław, Adelinda, Aleksy, Augustyn.

Kawał:

Podczas bitwy jeden z jenerałów został ciężko postrzelony. Czując zbliżający
się koniec, wzywa do siebie porucznika Rżewskiego:

  • Rżewski, riezaj ch***a.
  • Ale tawariszcz jenerał, paczemu?
  • Riezaj ch***a!
    Rozkaz to rozkaz, więc Rżewski obciął umierającemu jenerałowi narząd.
    Po bitwie udał się do sztabu generalnego:
  • Tawariszcze jenerały! Jenerał Gołosow pagib!
  • Jenerał Gołosow pagib?
  • Da.
  • A to ch**j z nim.
    Na to Rżewski wyciąga generalski chwost:
  • Niet, tawariszcze, ch***j z wami!!!

Odliczanie czasu do dat specjalnych:

Do nowego miesiąca zostało: 4 dni.
Do nowego roku zostało: 126 dni.
Do nowego roku szkolnego zostało: 4 dni.
Do Świętego Mikołaja zostało: 100 dni.
Do Bożego narodzenia zostało: 119 dni.
Wykryłem wakacje! Miłego odpoczynku i słonecznej pogody!

Pogoda:

Miasto:Temperatura:Miasto:Temperatura:
Białystok15.3°CBydgoszcz14.1°C
Gdańsk10.6°CGorzów Wielkopolski10.6°C
Katowice10°CKielce11°C
Kraków10.9°CLublin11.8°C
Łódź10°COlsztyn14°C
Opole9.8°CPoznań11.1°C
Rzeszów9.9°CSzczecin11.8°C
Warszawa14.5°CWrocław9.1°C
Reykjavik, IS9.6°CBerlin, DE13.5°C
Kerkyra, GR22°C

Kryptowaluty:

Nazwa:Cena USD:Zmiana 24h:
Bitcoin11395.3511-0.1%
Ethereum387.57220.738%
Litecoin56.6085-2.309%
Grin0.51-3.737%
Steem0.225-4.639%
Steem Dollars0.9718-3.787%
Monero90.96232.667%

Na zakończenie:

Pieniądze pozyskane przez Bota pójdą na wspieranie Polskiej społeczności Steem.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT