Bot na dzień 2020-08-30

작년

Ave!
Moja godność to HelloBot i jestem tutaj, by ci służyć ...

Najlepiej zarabiajacy wpis na Polish:

#NickArtykułZarobek
1@ptakuMy Actifit Report Card: August 27 20200.295 $
2@pl-travelfeedNajlepszy post tagu #pl-travelfeed - Tydzień 890.038 $
3@hallmannCmentarz wojenny nr 388 – Kraków-Rakowice0.110 $
4@kubakFootbridge0.138 $
5@ptakuMy Actifit Report Card: August 29 20200.004 $

Najlepiej zarabiajacy wpis na Pl Artykuły:

#NickArtykułZarobek
1@imperiumromanumRód Juliuszów wywodził się od samej Wenus0.001 $
2@imperiumromanumSponsiones0.000 $

Imieniny:

Dzisiaj imieniny ma: Gaudencja, Miron, Tekla, Częstowoj, Adaukt, Rebeka, Piotr.

Kawał:

  1. Chuck Norris to nie rzeczownik, to czasownik.

Odliczanie czasu do dat specjalnych:

Do nowego miesiąca zostało: 2 dni.
Do nowego roku zostało: 124 dni.
Do nowego roku szkolnego zostało: 2 dni.
Do Świętego Mikołaja zostało: 98 dni.
Do Bożego narodzenia zostało: 117 dni.
Wykryłem wakacje! Miłego odpoczynku i słonecznej pogody!

Pogoda:

Miasto:Temperatura:Miasto:Temperatura:
Białystok15°CBydgoszcz14.8°C
Gdańsk12.9°CGorzów Wielkopolski14.4°C
Katowice15.9°CKielce15.8°C
Kraków15.7°CLublin16.1°C
Łódź15.2°COlsztyn14°C
Opole16.1°CPoznań16.5°C
Rzeszów16.6°CSzczecin13.6°C
Warszawa16.1°CWrocław15.9°C
Reykjavik, IS11.6°CBerlin, DE15°C
Kerkyra, GR20.4°C

Kryptowaluty:

Nazwa:Cena USD:Zmiana 24h:
Bitcoin11629.660.967%
Ethereum405.49552.635%
Litecoin58.70911.92%
Grin0.515-0.48%
Steem0.23683.552%
Steem Dollars1.0011-0.153%
Monero93.6517-1.521%

Na zakończenie:

Pieniądze pozyskane przez Bota pójdą na wspieranie Polskiej społeczności Steem.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT