Cerlos - Moderator najlepszych materiałów przyjaznych środowisku w przyszłości

3년 전

image.png

Zasadniczo każdy ma swój własny sposób wyboru materiałów, które zostaną wykorzystane do budowy domu lub budynku. Są ludzie, którzy dostosowują wykorzystanie materiałów do ich kondycji finansowej, ale są też ludzie, którzy wybierają materiały wysokiej jakości, aby można było z nich korzystać przez dość długi czas. Obie te opcje mogą razem zbudować dom, w którym różnica polega tylko na jakości tych materiałów. Ale czy wiesz, że surowce wysokiej jakości lub niskiej jakości to materiały wykorzystujące niebezpieczne chemikalia. Można to oczywiście zobaczyć z chemikaliów używanych do produkcji cementu, farby i innych materiałów, te niebezpieczne substancje mogą z pewnością zagrozić zdrowiu złotej rączki i właściciela samego domu. Ponieważ nie można zaprzeczyć, że zdecydowanie wdychasz otaczające powietrze zmieszane z chemikaliami, aby powoli uszkadzać drogi oddechowe. Dlatego w tej chwili społeczność potrzebuje materiałów budowlanych wykonanych z substancji lub surowców, które są przyjazne dla środowiska, więc nie powoduje nowych epidemii.

Czy wiesz, że obecnie istnieje platforma, która poświęciła znaczną ilość czasu i środków na prowadzenie badań i rozwoju w zakresie materiałów przyjaznych dla środowiska, dzięki czemu społeczność może ją wykorzystać do budowy budynku, w którym unika się stosowania niebezpiecznych chemikaliów. Gdzie platforma nazywa się Cerlos, która jest platformą opartą na blockchain, która przekształca niebezpieczne materiały budowlane w przyjazne dla środowiska materiały budowlane. Aby Cerlosowi udało się to przekształcić, udało mu się przekształcić przemysł materiałów budowlanych w przemysł materiałów budowlanych, który ma tryliony dolarów zysków.

image.png

Przed budową domu z pewnością ludzie chcą domu, który jest bezpieczny i może być zajmowany w sposób zrównoważony. Ale w tej chwili wiele materiałów jest sprzedawanych z niską jakością, więc nie może sprawić, że dom może stać przez długi czas. Wynika to z faktu, że materiały budowlane są bardzo wrażliwe na szkodniki, takie jak termity, grzyby, mchy i inne szkodniki, które są powodowane przez wilgoć. To powoduje wzrost grzybów, które są wyższe i powodują uszkodzenia w krótkim czasie. Dlatego, aby uniknąć wszelkiego rodzaju uszkodzeń, Cerlos opracował materiał budowlany o nazwie Moxy Oid, który ma odporność na ogień, wodę i ataki szkodników. Aby ludzie korzystający z materiałów ruchomych mogli zaoszczędzić czas, pieniądze i życie.

Co więcej, w przyszłości Cerlos stanie się głównym dostawcą zrównoważonych materiałów. Aby przyspieszyć proces działania platformy, początkowo przyspieszy operacje produkcyjne o maksymalnej wydajności w Ameryce Północnej, a następnie inne kraje, takie jak Europa, Ameryka Łacińska i region Azji i Pacyfiku. później produkty Moxy Oid będą wprowadzane etapami, a następnie produkty dachowe, panele, które zastąpią konkurencyjne, ale mają niższe specyfikacje, płyta wiórowa lub płyta OSB zorientowana na sklejkę, nośniki o wysokiej gęstości i inne produkty, takie jak drewno, włókno-cement, płyty z tworzywa sztucznego MgO , płyty gipsowo-kartonowe i inne produkty kompozytowe.

Obecnie wiele osób polega na materiałach niebezpiecznych, ponieważ nie ma innego wyboru, aby używać materiałów bezpiecznych i przyjaznych dla środowiska. Jednak obecność Cerlos w obliczu dużego zapotrzebowania na materiały może automatycznie zminimalizować uszkodzenia domów spowodowane przez pożary, zmiany pogody i ataki szkodników, które powodują łatwe niszczenie materiałów budowlanych i nie mogą być wykorzystywane w sposób zrównoważony. Dlatego Cerlos może być stosowany jako alternatywa zapewniająca wysokiej jakości materiały budowlane do ogrodu.

Po więcej informacji:

Website: https://cerlos.io/
Whitepaper: https://cerlos.io/wp-content/uploads/2020/02/Cerlos_Whitepaper_v4small.pdf
Twitter: https://twitter.com/Moxy_CERLOS
Facebook: https://www.facebook.com/MOXYOID/

Autore:

Bitcointalk username: AlexHonestWork
Bitcointalk profile: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2754771

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT