Blockchainfo na Arboletu

3개월 전

Kdo by neznal magazíny, které překládají články z cizích serverů. Na tuzemské scéně se to děje dost běžně, u kryptoměn to není výjímkou, naopak.

Ono také je to mnohdy logické, zpravodajští giganti jako cointelegraph a jiní se o nových a zajímavých informacích z kryptoscény dozvědí pravidla z první až druhé ruky, navíc mají týmy novinářů, kteří o tom hned napíšou, aby byli první. A může jít o nějaké info, které zjistili z Twitteru nebo jiného média, to je jedno...v dnešní době je nutné být první a to rychle, nejlépe hned. Informovat den poté o propadu ceny BTC o 1000 USD je opravdu už pozdě, stejně tak o přesunu velkého množství XRP na burzu.

Když píšete články, je příjemné zjistit, že se vaše články také čtou. Ještě příjemnější je zjištění, že jej převezmou jiná média, jiní zpravodajci, novináři, publicisté. A když je převezmou s tím, že uvedou i zdroj, tím líp.

Při náhodném vyhledávání jsem našel článek na Arboletu a s překvapením jsem zjistil, že tam jsou dokonce dva. Tak to je dvojnásobná radost. Další level by byl, kdyby se třeba rozhovor s Amritem Kumarem objevil v nějakém anglicky psaném periodiku. Cíle jsou tedy nastaveny.

image.png

image.png

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT