Kryptoměnová burza Coingi | Bitcoiny za koruny

10개월 전

Coingi.com je kryptoměnová burza, na které lze nakupovat různé druhy kryptoměn. Výhodou pro nás je, že pro jejich pořízení můžete kromě eur a dolarů použít také české koruny.

Kryptoměnová burza Coingi.com má sídlo v Londýně a funguje bez problémů od roku 2017. Díky českým zakladatelům poskytuje uživatelské prostředí v češtině.

Coingi má účet u FIO banky, takže pokud vlastníte účet u stejné banky, transakce budou uskutečněny během pár sekund, maximálně minut. Vklad v Kč je zdarma, výběr na bankovní účet je zpoplatněn 10 Kč. U eur a dolarů jsou poplatky vyšší, transakce v korunách se tedy vyplatí.

Burza Coingi má vysoké bezpečnostní standardy, zabezpečení burzy je za pomocí offline peněženek, online prostředky jsou k dispozici pouze v nezbytném množství pro výběry uživatelů. Dvoufaktorové ověřování je u Coingi také, ale to lze v dnešní době již požadovat za bezpečnostní standard.

KYC není na Coingi povinná až do chvíle, pokud chcete připojit bankovní účet. Pokud tedy využíváte pouze kryptoměny a jejich obchodování, nemusí vás KYC zajímat.

Coingi podporuje momentálně obchodování níže uvedených kryptoměn, jejichž seznam se má nadále rozšiřovat:

Bitcoin
Litecoin
Vertcoin
Dash
Dogecoin
Peercoin
Namecoin

trezor

Burza Coingi spolupracuje s dalšími českými projekty na kryptoměnové scéně. Byla přidána jako jedna z těch, které podporují nákup kryptoměn u bitcoin-bankomatů od General Bytes. Také si můžete koupit Bitcoiny přímo na svůj Trezor přes burzu Coingi.

Burza Coingy je sympatická tím, že v ní můžete pro nákup použít české koruny. V případě využití účtu ve FIO bance je to navíc velmi rychlá možnost. Poplatek za transakce je nízký, pouze 0,2% z uskutečněného obchodu.

Coingi.com je tedy dobrou alternativou zejména pro ty, kteří neradi nechávají bance nějaké to procento za konverzi korun na eura/dolary při nákupu či prodeji kryptoměn.


Tento článek byl publikován na webu https://blockchainfo.cz


presearch

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Congratulations @blockchainfo! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You published more than 10 posts. Your next target is to reach 20 posts.

You can view your badges on your Steem Board and compare to others on the Steem Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

To support your work, I also upvoted your post!

Do not miss the last post from @steemitboard:

SteemitBoard - Witness Update
SteemitBoard to support the german speaking community meetups
Vote for @Steemitboard as a witness to get one more award and increased upvotes!

0.2% je hodně já mám u krakena 0.16%

·

U krypto-krypto ok, ale Kraken nebere CZK, při konverzi CZK-EUR si banka něco vezme na kurzu.