TA: Litecoin, kam až vystřelí cena před půlením?

9개월 전

Bitcoin včera pěkně vystřelil přes ukončený triangl, z 7950 popoběhl na 8700 USD. Momentálně má volnou cestu k 10 000 USD. Jak je na tom ale Litecoin?

Technická analýza Litecoinu

Litecoin se pohyboval poslední dny mezi hodnotami 90-99 USD, včerejším proražením trianglu u BTC se i on vydal na nový vrchol v roce 2019, což jsou hodnoty kolem 114-120 USD.

Víme, že rezistence na 124 USD je dost silná a že se tam může LTC poněkud zdržet. Nejspíš se tam ale nezdrží napořád, protože do půlení zbývá už jen pár měsíců. Další rezistence je na 184 USD.

S čím přišel LTC tento týden?Všimněte si na grafu paraboly spodní strany support line, ta má vzestupnou tendenci. Ta nás vede k 184 USD.

Velmi podobně tu máme i 3 cykly, které nám ukazují budoucí vývoj LTC Momentálně se zdá, že LTC má svůj vrchol na 120 USD a jeho pokračování v růstu se musí krapet zpomalit, protože by jej měla čekat korekce na 100 -105 USD.

Kdo již máte LTC nakoupeno a jste v zisku, je to šance pro vás nyní prodat a o cca o 5-8% levněji přikoupit. Případně na hodnotách 100-105 USD přikoupit. Tak na 30% je šance, že ale dolů již nepůjdeme a cena vystoupá rovnou na 124 USD.

Další rezistence je až na 180 USD, po ukončení 3 cyklů to může být další zastávka.

grafy: Tradingview, foto: Pixabay

Tato analýza byla publikována na webu https://blockchainfo.cz

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Congratulations @blockchainfo! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You made more than 900 upvotes. Your next target is to reach 1000 upvotes.

You can view your badges on your Steem Board and compare to others on the Steem Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Vote for @Steemitboard as a witness to get one more award and increased upvotes!