Nakupování v čínském Walmartu - třetí a poslední část

3년 전

Mám tady poslední část z nákupu v čínském Walmartu. Minule jsem skončil v sekci kde měli bylinky na nabrání do pytlíčku, zbylá část obchodu pokračuje s dalšími věcmi, které se dají nabrat do pytlíčku.

Co to bude? Párečky. Pro ty co zajímá co kolik stojí, tak je fotce vidět cedulka s cenou. Pozor, v Číně se věci na váhu počítají po půl kile. Cena uvedena samozřejmě v RMB, takže vynásobit 3,4 na CZK.

b01.jpg

A ještě pohled zblízka.

b02.jpg

Velikostí a typů je na výběr několik.

b03.jpg

b04.jpg

Kromě párků je na výběr i jiné maso. Třeba taková kachna co je vidět vpravo v rohu.

b05.jpg

Kromě masa co běhá někde po zahradě se dá také do pytlíku nabrat maso, které si plave někde v moři. To bílé jsou miniaturní děti shrimpů. Takovej půlcentimetru velkej shrimp. Hodně populární je to přidat do rýže, když se dělá smažená rýže.

b06.jpg

A nebo třeba takové kusy sušené ryby. A sušený squid nalevo.

b07.jpg

Těch sušených rybiček je na výběr víc typů.

b08.jpg

b09.jpg

b10.jpg

b11.jpg

b12.jpg

b13.jpg

b14.jpg

A teď už poslední fotka sušených rybiček. Ty černá kola co jsou nahoře na poličce jsou sušené řasy, důležitá součást mnoha jídel (a také hodně zdravá).
b15.jpg

A kdo nechce vysušenou rybičku, tak si může vybrat nevysušenou rybičku.

b16.jpg

A třeba taková sušená tráva se dá koupit.

b17.jpg

A jedna z hlavních částí čínského jídla ... rýže.

b18.jpg

Med si taky můžete načepovat do skleničky.

b19.jpg

Výběr není špatný, ne?

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Tady bych si možná vybral. Jen jestli v těch párečkách nejsou také semlety kuřecí pařátky.

·

To v českých je možná taky....

·
·

To je fakt a možná ještě něco navrch

  ·  3년 전

já bych měl dotaz. jak to tam vypadá s nakupujícími. jestli většina bere jen rýži a něco k tomu nebo je tam vidět hodně lidí s plnými nákupními vozíky i dražších věcí.

·

Ekonomicka situace v Cine, to je namet na cely clanek, nebo rovnou nekolik. Zalezi kde. Nekde na vesnici nebo v malem meste to asi nebude nic extra, ale s tim zkusenost nemam. Zkusenost mam hlavne ze Shenzhenu, a to je Tier 1 City, tak to je neco jako kdybys byl jel do New Yorku. Vsude samej velkej moderni mall plnej drahejch veci, super drahy byty, ktery si nikdo nemuze dovolit, a na silnici spoustu BMW. Tak asi tak. Ty nakupujou jenom ty drahy veci...
Ale treba zase na druhy strane spektra je nejakej delnik ve factory, ale ty bezne maji obed a veceri zajistenou (i ubytovani), tak ty ty ryze taky moc nekoupi...
Na ulici je spousta restauraci, stanku prodavajich vsechno mozny hotovy jidlo, a za dobrou cenu, tak nevim, ale ani do toho supermarketu neni potreba chodit...