Nevis Bungy (134m) - deštivý den

2년 전


Jak většina lidí ví, komerční bungee jumping pochází z Nového Zélandu. Existuje tam několik míst pro skok, ale nejvyšší z nich je Nevis Bungy. Jedná se o bungee jumping platformu v jižních Alpách, nedaleko města Queenstown, na jižním ostrově Nového Zélandu. Bungee jumpeři padají rychlostí přesahující 128 km/h a trvání počátečního skoku (až do okamžiku, kdy napětí v gumě Vás vyhodí zpět nahoru) je asi 8 sekund.

Muj první bungee skok se uskutečnil v roce 2010. Bylo to v Maslenici - z nejvyššího mostu v Chorvatsku (56m)

Nevis Bungy byl můj druhý, skoro o 8 let později, a musím říci, že doba letu byla opravdu jiná. Pocity a emoce před skokem jsou nepřenositelné a nepopsatelné. Ve Vaši hlavě a v tělě se kumuluje spousta energie. Pokud Vás to psychicky nesemele, rozhodnete se skočit a skočíte... všechna ta naakumulovaná energie se uvolní ven a strašně moc křičíte - jako během orgasmu :D Užasný pocit, mentálně takový skok posune Vaše limity, takže mužu jen doporučit. U nás v ČR se tuším skače někde u Chomutova z mostu (přes 60m). Nebojte se, je to bezpečnejší nez jízda autem. Obávat se mužete jen svých myšlenek :)

Odpusťte mi, že jsem se netrefoval do kamery když jsem rozdával polibky. Týpek furt něco kecal, a já byl v uplně jiné dimenzi.

Pěkný den Všem!

@kekos


▶️ DTube
▶️ IPFS
Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Šílenost prvního stupně ;-)

Masakr! Když si vezmu, jaké pocity a stavy jsem zažíval při skoku do vodopádu vysokého "blbých" deset metrů a ty si v klídku lítáš volným pádem takové štreky! :D

Ty bláho. Já byla jednou na zipline a padala jsem volným pádem asi tak vteřinu a bohatě mi to stačilo :D Jinak se opravdu skáče tady kousek od Chomutova z Hačky, o víkendech tam bývá docela rušno :)