Ivermektín, liek pre hospodárske zvieratá - vysoko účinný proti koronavírusu

2개월 전

image.png

Nová štúdia publikovaná v časopise Antiviral Research zistila, že ivermektín, bežny liek používany pre mačky, psy, kone a hospodárske zvieratá - dosahuje 5000-násobné zníženie replikácie SARS-cov-2 „Wuhanskeho koronavírusu".

Ivermektín sa predáva v USA v obchodoch s poľnohospodárskymi potrebami a online, ako je Amazon.com. Bežne sa predáva ako jedlá pasta alebo sterilný roztok pre injekcie pre dobytok a iné hospodárske zvieratá. Liek je schválený FDA pre určité liečby, aj keď ešte nie je schválený FDA na liečenie COVID-19. Neodporúča sa preot pre ľudskú potrebu, kým nebude k dispozícii viac údajov.

PRELOM? Jedna dávka bežného poľnohospodárskeho liečiva, ktorá „v podstate eliminuje všetok vírusový materiál“ COVID-19 do 48 hodín.

Tu je snímka stúdie, dátum uverejnenia, autori štúdie:
image.png

Abstrakt štúdie opisuje veľmi silný potenciál ivermektínu inhibovať replikáciu vírusov in vitro (v skumavke). Toto samozrejme nebolo humánne klinicky vyskúšane, ale výsledky vyzkumu robia z Ivermektínu bezprostredného kandidáta na ďalšiu štúdiu:

Ivermektín je antiparazitikum schválené FDA, ktory predtým dokázal, že má širokospektrálnu antivírusovú aktivitu in vitro, je inhibítorom kauzatívneho vírusu (SARS-CoV-2).

Je známe, že ivermektín vykazuje silné protivírusové vlastnosti a je dokonca dokumentované, že inhibuje replikáciu HIV. Je dôležité si uvedomiť, že koronavírus je geneticky upravená biologická zbraň a používa komponenty HIV ako súčasť svojich infekčných a replikačných mechanizmov.

„V PODSTATE VŠETOK VÍRUSOVÝ MATERIÁL“ ZMIZOL DO 48 HODÍN

Autori štúdie opisujú, ako sa pomocou jednej dávky ivermektínu dosiahlo 93% zníženie vírusovej RNA za 24 hodín, pričom „v podstate všetok vírusový materiál“ zmizol za 48 hodín.

Po 24 hodinách došlo k 93% zníženiu vírusovej RNA prítomnej v supernatante vzoriek (čo ukazuje na uvoľnené virióny), vzoriek ošetrených ivermektínom spolu s DMSO. (O DMSO som tiez uz pisala).

Podľa zverejnenej štúdie je známe, že ivermektín inhibuje replikáciu:
Vírus opice (SV40), ktorý bol v Spojených štátoch mnoho rokov umiestnený do vakcín proti detskej obrne
Vírus horúčky dengue (DENV)
Západonílsky vírus
Virus venezuelskej encefalitídy koní (VEEV)
Chrípka
Vírus pseudorabies (PRV)

Okrem toho sa nezistila žiadna toxicita pri testovaní!!!

TERAZ SA PRIDÁVA IVERMEKTÍN DO ZOZNAMU KANDIDÁTOV NA LACNÉ, ĽAHKO DOSTUPNÉ A MOŽNÉ LIEČBY

Je priamo trestné, že Dr. Fauci a Big Pharma nikdy nehovoria o lacných liekoch na predpis (ako je hydroxychlorochín) alebo o jednoduchých doplnkoch výživy ako je zinok, ktoré sú k dispozícii a majú dlhoročné skúsenosti s bezpečným a efektívnym používaním. Namiesto toho chcú, aby svet trpel a zomieral, zatiaľ čo žiadajú, aby všetci čakali na vakcínu, ktorá môže alebo nemusí fungovať.

V kontexte tejto globálnej pandémie nie je aktívna cenzúra alternatívnych spôsobov liečby ničím inym ako zločinom proti ľudskosti.

Tuto sa uvadzaju lieky a výživné látky, ktoré patria medzi najlepších kandidátov na urgentné klinické skúšky, pretože sa ukázuje ako vysoko je účinná liečba, alebo dokonca liečba na koronavírusy, najmä v kombinácii:
hydroxychlorochín
zinok
Vitamín D
IV terapia vitamínom C
ivermektín

Pozor, dva z piatich liekov na zozname sú na predpis, schválené FDA. Namiesto toho vyhadzovat milardy dolárov na záchranu, mozno minut len niekoľko miliónov dolárov na uskutočnenie klinických skúšok s týmito nízkonákladovými kandidátmi!!!

Odpoveďou na tuto otazku sú samozrejme zase len peniaze. Big Pharma chce z pandémie vyčerpať velikanské peniaze a nemôže zarobiť miliardy z nepatentových generických liekov na predpis, ako je hydroxychlorochín.

Teraz sa len divame na Big Pharma, ktora sa snazi primo "uškrtit" celý svet, pretože nechcú, aby bola prírodna látka alebo lacný liek „hrdinom“ tohto príbehu. Chcú zaviesť povinné vakcíny, čo znamená, že musia potlačiť všetky ostatné terapie, až kým nebudú pripravené ich vakcíny (s nainštalovanými čipmi, povinne očkovanie od zdravotníckej polície na každom z nas).

Preto hovorím, že ľudia, ktorí práve teraz zomierajú na koronavírusy, nielen umierajú zo samotných koronavírusov ale hlavne umierajú z nevedomosti , ktorú zaviedla cenzúra Big Tech, dezinformácia Big Pharma a falošne správy, z klamnych spravodajských médií, ktore potláčaju pravdivé informácie o liečbe, ktorá by prave teraz mohla fungovať.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Toto je zajímavý článek o Korona viru, Pavel Kolář je respektovaný odborník https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ohrozenym-muzeme-pomoci-svou-vlastni-imunitou-97986

Strach, úzkost i deprese negativně ovlivňují imunologickou reaktivitu, která je mimořádně úzce propojena s centrální nervovou soustavou a soustavou hormonální. Je mnoho mladých zdravých lidí, sportovců i dalších, kteří jsou zavřeni doma a obávají se nákazy, a to nikoli primárně kvůli druhým, těm ohroženým, ale kvůli sobě. Je to důsledek jednostranně negativního informování o nemoci a chybného pochopení jejích důsledků.