'Cointurk' Etiketiyle Ödüllü Proje 30

4년 전

'cointurk' etiketini yaratıp Türkiye'de cryptocurrency marketini daha büyütmek için çalışmalar yapmaktayız. Türkiye'nin diğer ülkelere göre cyrptocurrency bilgileri çok az gibi gözüküyor. Cryptocurrency ve Blockchain şuan dünyaca en çok konuşulan haberlerden biridir. Biz başarılı olmak için bunun hakkında araştırmalar yapıp çalışmalıyız. Bunun içinde Türkiye'ye Cryptocurrency bilgilerini çalışıp bunu paylaşan kişileri destekleyeceğiz.

DQmTov3C5qkDCmBmz9WwiRncaUVtjo4bqdDrDyzFZRead1m.png

30. Projenin Konusu

Ramazan ayının gelmesiyle birlikte yeni proje konumuzda güzel bir olaya vesile olmak istedik. Biliyoruz ki hepimiz elimizden geldikçe oruç tutan, yardım etmeyi seven insanlarız.

Ramazan ayında elimizdekini paylaşmamız gerektiğini, aç olanın halinden anlamamız gerektiğini biliyoruz. Bu kapsamda yeni proje konumuz Durumu kötü olan ailelere veya kişilere yardım etmeniz. Bu projemiz sayesinde hem sizler hem bizler hemde yardım edilmiş olan ailelerin mutlu olacağını düşünüyoruz.

_ Postunuzda hislerinizi de yazmanız gerekmektedir. Unutmayalım ki bu postu makaleleştirmek sizin elinizde._

Bütün katılımcılarımız şimdiden teşekkür ederiz.

Projeye Nasıl Katılabilirsiniz?

  • Yazacağınız yazınızın altına 'cointurk' etiketini yazınız. (sırası önemli değil)
  • Bu yazının altına projeyi katıldığınızı anlamamız için yorum yazınız.
  • Kendi yazınızın yanına başlık olarak [Cointurk 30. Projesi] 'ni ekleyiniz. ( Kendi yazınızın başlığı + [Cointurk 30. Projesi] )
  • Bu yazıya oy veriniz ve resteem yapınız.
  • Discord kanalına katılarak proje başlığına discord idnizi yazmalısınız. ( Discord katılım https://discord.gg/nX8SxYn )
  • Gelecek proje konusu önerisi yazmalısınız.

KATILIM KURALLARINA UYMAYAN KİŞİLERİN YAZILARIN OYLANMAYACAKTIR.

Bütün kurallara uyduğunuzdan emin olunuz.

İleride sürekli bu tür projelere katılmak isteyenler @kusadasi 'nı takip edip bu projeyi resteem yapınız.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Yaptığınız güzel bir teşvik fakat Eleştirmek gibi olmasın ama Biz büyüklerimizden Sağ elin verdiğini Sol el duymasın diye öğütlendik.

Düzenleme

·
  ·  4년 전

Kişilerin yüzleri vb çekilmesine gerek yoktur. Bu işi yaptığınızı kanıtlamak yeterli, bunu istememizin sebebi herkes aynı düşünmüyor. Örneğin 20. Projemiz köpeklere yardım etmek üzerineydi, ama böyle iyilik projelerimizde bile sahte fotoğraf, şhop yaparak fotoğrafı tanınmaz hale getirip proje katılmaya çalışmak gibi teşebbüslerde bulunuldu.Bu yüzden bu tarz bir kanıt istemek durumundayız.

Not: Tabiki de hepimiz bu şekilde öğrendik fakat, bu tarz art niyetli insanları ayırmak adına böyle bir şey yapıyoruz maalesef ki

Not 2: Projemizdeki amaç bu tarz şeylere teşvik edebilmek, bunu hepimiz karşılıksız yapıyoruz. Fakat bazen aklımızdan çıkıyor. Bizler sadece bu projemizde sizlere bu konuyu hatırlatmak istedik.

Steemit_Kusadas_Ekibi.png

·
·

Projedeki amacın güzelliğine, yaptığınız teşvikin ne kadar faydalı ve mutlu edici bir şey olduğuna hiç kimse bir şey diyemez, bu sayede gerçekten bir çok kişi fayda görebilir. Bu teşvik daha verimli olarak başka bir yöntemle nasıl yapılabilir onuda bilmiyorum. Projeyi desteklesemde fotoğraf çekip katılmak istemedim açıkçası.

·
·
·

Bence de teşvik etmek için çok iyi düşünülmüş. Böyle bir zaman da bu tarz projelerin yayınlanması gerekiyor. Bu Aaa bakın ben yardım ediyorum tarzında gösteriş yapmak demek değildir. Aksine insanları bu tarz şeylere yönlendirmek için çok güzel bir şey. Bir ara ben de yaptığım bir yardımı bu sitede paylaşmıştım. Bu sayede burada ki bir çok kişiyi teşvik edip kampanyayı daha da büyütüp buradan bir çok çocuğumuza ayakkabı ve kıyafet almıştık. Bence böyle projeler sayesinde bir çok insana yardım ulaşıyor. Yardım ettiğiniz kişilerin yüzlerini tabi ki sosyal hayatına saygı açısından saklamak gerekiyor. Bu konuda hassas davranıldığı sürece başarılı bir proje olabilir.

·
·
·
·

O da doğru. Fotoğraflar daha özenli çekilebilirse olabilir. Ben de projeyi eleştirmedim aslında. Amacı çok güzel. Fakat yayınlanacak olan projeleri hayal ettim ve potansiyel senaryo biraz canımı sıktı. Belki @kusadasi şartlara bir ekleme yapıp şova dönüşmemesi için önlem alabilir.

·
·
·
·
·
  ·  4년 전

Bu konuyla alakalı hızlıdan bir toplantı yapılacak, sizleri bilgilendireceğiz.

Steemit_Kusadas_Ekibi.png

·
·
·
·
·
·

@mrtt teşekkürler

·
·
·
·
·

iki ay önce biz bu şekilde yapmıştık. https://steemit.com/tr/@miniklady/yardimlar-ulasti fotoğrafları yayınlarken oldukça hassas davranmıştık. Bence proje şöyle değişmeli. Bu tarz bir kampanyayı @kusadasi ekibi kendi sayfasında başlatarak yapmalı bizlerde desteklemeliyiz. İnanıyorum ki çok büyük bir kampanya olacaktır. İnstagram üzerinde bir çok yardım sayfası mevcut. Çocuklar için bir tanesini seçer oraya toplanan bağışları bağışlayabiliriz. Bayramda bir çok çocuk gülebilir. Ekip ne der bilemem tabi.

·
·
·
·

Bakın ben projenin güzelliğini ifade ettim zaten, Fakat fotoğraf veya işte şu gıdaları şu kıyafetleri aldık gibi söylemler ve bunların fotoğraflanması beni sadece projeye katılsamda bunu paylaşmamda isteksiz olmama sebep oldu. Bence proje Ramazan ayı nın önemi gibi bir şey olsaydı, Zaten bütün projeye katılıp makale yazanlar muhtaç durumda olanlara yardım edilmesi hakkında düşünclerini beyan edecek ve okuyanlar teşvik olmuş olacaktı.

·
·
·
·
·

Bende zaten yardım karşılığı upvote olacağı için katılmam. Ama bu tarz bir şeyi farklı yapmaları daha uygun olabilir. Çünkü bir çok kişi bir sürü senaryo çizecektir böyle insanlar da var maalesef.

·

Bende ayni fikirdeyim bu projeye katilamayacagim ki yardim alan kisinin de fotograf cekilmek isteyecegini sanmıyorum

·

Bu yardım yapmayan insanların söylediği söz. Geçiniz lütfen. Örnek teşkil edecekse yardımlar açıktan yapılabilir. Bunu gizli yada açık yapmak fark etmez.

Bu güzel proje için teşekkürler ..

Bence bir ramazan kolisi hazırlanabilir. Herkes elinden geldiğince birşeyler alıp koyabilir. Sadece hazırlanan ramazan kolisi ve yanına bir a4 kağıda ( " Kuşadasi 30. Projesi için @ kullanıcı adı şeklinde bir not ile resmi eklenebilir." ) yardım yaptığımız kişilerin resmi olmamalı bencede..

katılıyorum teşekkür ederim.

Projenize eleştiri yapmadan katılıp yazımı yazmak istedim. Sonuçta hayır yapıyorsam bundan yararlanacak olan da benim. Butür toplumsal projeleri her zaman destekleyeceğim. Ön yargılı olmaktansa iyi bakmayı öğrenmeliyiz. https://steemit.com/tr/@eshapunver/veren-el-alan-elden-uestuenduer-hz-muhammed-s-a-v-cointurk-30-projesi-eshapunver-4580

Ben de benzer fikirdeyim. Sokak hayvanları için yapılanları fotoğraflamak harikaydı fakat insanlara iyilik yapıp bunu fotoğraflar ile burada paylaşmayı ben de biraz rahatsız edici buldum. Bu sayede insanların yüzünü güldürmeyi amaçlamış olmanız gerçekten güzel. Başka nasıl yapılabilir ona da cevap veremedim ama katılmak istemedim açıkçası.

·

bende size katılıyorum hocam ama ne yapılabılır benımde aklıma bıse gelmedı

·
  ·  4년 전

Bu konuyla alakalı hızlıdan bir toplantı yapılacak, sizleri bilgilendireceğiz.

Steemit_Kusadas_Ekibi.png

·
·

Fotoğrafların biçimine ve şova dönüşmemesi adına bir kısıtlama getirebilirseniz bence daha amacına uygun olur. Hassasiyetiniz için teşekkürler

Katılıyorum teşekkürler..

elimizden geldiğince yapalım.Teşvik edici güzel bir proje konusu

Katiliyorum

Projeye katıldım ve bir kaç eklemek istediğim yorum var.

Öncelikle hayırlı sahurlar. Bir çok kişinin yorumlarını okudum ve yapılan iyiliğin reklam yaparcasına göze sokulmasından insanların rahatsız olmasına gayet tabi katılıyorum. Kendi paylaşımımı hazırlarken bir yandan bende aynı düşüncelere girdim hepinizin de söylediği gibi sağ elin yaptığını, sol el bilmemeli! ancak bu projenin güzel bir yanı olduğunu düşünüyorum. Kimse yaptığı iyiliği göstermemeli ancak doğruyu da emretmeli insanlar yapar yapmaz amellerimiz Allah’ın takdirindedir. Reklam yapmadan sadece bizlerin bir nevi birbirimize telkinlerimizi hoş karşılıyorum ve yapılan iyiliğin reklamının olmayacağına sonuna kadar katılıyorum.

·

Hayırlı sahurlar, Allah kabul etsin.Biz bunların hepsinin farkındayız ve düşüncelerinize katılıyoruz, bizim fotograf istememizdeki amacımız bu projeyi art niyetli kullanıp diğer arkadaşların haklarını gasp etmek isteyen kişileri engellemekti..Daha önceki sokak hayvanlarına yardım projemizde başka sitelerden alınan fografları kendi yapmış gibi gösteren kullanıcılar oldu,sizlerden gelen yorumlar üzerine fotograf kuralını kaldırdık artık vicdanlarına bırakıyoruz.

Projeye katıldım ve böyle güzel projelerın devamını bekliyorum 👌

Arkadaşlara katılıyorum. Hayvanlar için yapılan proje güzel ve teşvik ediciydi ama insan söz konusu olunca aynı şey olmaz. Şahsen ben bir insana yardım ederken ifşa edeyim etmeyeyim bunu kimseyle paylaşmam hele ki upvote gibi maddi bir karşılık verilecekse hiç yapmam. Ama bu konuda da sahtekarlık yapılabilir yani adam gider kendi market alışverişini yapar gidip babannesinin dedesinin evinde 1-2 fotoğraf çeker yaşlılara yardım ediyorum diye yeter ki insan art niyetli olsun :)

·
  ·  4년 전

Bu konuyla alakalı hızlıdan bir toplantı yapılacak, sizleri bilgilendireceğiz.

Steemit_Kusadas_Ekibi.png

·

Çok haklısınız böyle insanlar da var maalesef.

https://steemit.com/cointurk/@sapmaz/hayatina-anlam-kat-paylas-cointurk-30-projesi katılım sağladım. Buradaki katılan arkadaşlarında birbirine destek olmak için upvote vermelerini öneririm.

Bu projeye katılmayacağım için üzgünüm. Sağ elin verdiğini sol elin görmemesi gerekirken, zaten duygularımızın yoğun olduğu bu ayda elimizden geldiğince yaptığımız hayır ve hasenatları bu proje için reklam malzemesi yapmayı düşünmüyorum. Keşke böyle bir proje yapmasaydınız. Yada bence gereksiz ve ağır şartlar sunma saydınız.

Ben katılmayacağım.. Yine de bize verdiğiniz destekler için teşekkürler.. Başka bir projede görüşmek üzere...

·

Projede hassasiyetimizi gözeterek yaptığınız değişiklikten dolayı teşekkür ediyorum. Cointurk ailesinin etkinliklerine katılan bir üyesi olarak memnuniyet duyuyorum.

Katıldım

anlamlı katılacağım

Katıldım...

Güzel bir fikir olmuş. Projenin bir parçası olmaktan mutlu olacağım.

Sosyal içerikli projelerinizin aynı şekilde devam etmesi dileklerimle bende katılıyorum. https://steemit.com/tr/@ruveyda/her-ay-ramazan-her-guenuemuez-bayram-olsa-cointurk-30-projesi-ruveyda-7162

Merhabalar benim paylaşımım oylanmadı henüz.

Katiliyorum 30. Proje

Güzel teşvik ve projeye katılan kullanıcıların dikkati ve özeniyle daha güzel bir hal alacaktır. Tebrik eder ve projeye katıldığımı bildiririm. Tesekkürler.

katıldım.

Benim proje 29 yazdığım postdu oylamadınız insanı halden salıyosunuz sonuncu paylaşdığım posduma oy verin Ripple hakkında paylaşımıma proje konusu olmasada siz oy verinki ben ve arkadaşlarımda projeye devam etsin

Yardımın Büyüğü Küçüğü Olmaz... [Cointurk 30.Projesi] [noxite#2868]
https://steemit.com/cointurk/@noxite/yardimin-bueyuegue-kuecuegue-olmaz-cointurk-30-projesi-noxite-2868

Steemit'in sadece para kazanmaktan ibaret olmadığını anlamak için güzel bir proje.hepinizin emeğine sağlık.Katılıyorum https://steemit.com/tr/@alpertr/bu-zaman-da-oegrenci-olmak-cointurk-30-projesi-alpertr-5117

  ·  4년 전

Katildim

Katıldım teşekkür ederim.

katılıyorum

Katıldım hocam

katılıcam.

Katildim

Bu değerli projeye katılıyorum

Merhabalar. Bu güzel proje için teşekkür ederiz. Projeye ben de katıldım.
https://steemit.com/tr/@chardonnay/anlama-ayi-ramazan-cointurk-30-projesi-or-chardonnay-7025

katıldım

çok severek katıldığım bir proje oldu, emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler
https://steemit.com/cointurk/@handan/ramazan-ayi-kardeslik-baris-dostluk-ve-dayanismadir-cointurk-30-projesi-handan-9365

Katıldım.Teşekkürler.Buyrun Link

Katılıyorum başlık eklemeyi unutmuşum hemen düzelttim
https://steemit.com/cointurk/@eryakup/cointurk-30-projesi-yakuper-3595

Bu güzel ve anlamlı proje konusu için çok teşekkürler sn Kuşadası :)

Ben de katıldım.

https://steemit.com/cointurk/@eagle42/11-ayin-sultani-ramazan-ve-oenemi-cointurk-30-projesi-lion-9534

katılıyorum. teşekkürler

katılıyorum

katıldım