Ethereum coin ne zaman satın alınır [Cointurk 33. Projesi] [süleyman#3497]

3년 전

Ethereum Coin Hakkında Bilgiler

Ethereum merkezi olmayan uygulamalar için bir platformdur. Başlangıçta madeni paraların yerleştirilmesi ile ilgili projelerin çoğu, ağ sürekli olarak gelişmekte ve kurucusu Vitalik Buterin tarafından aktif olarak desteklenmektedir.
Büyük Bitfinex değişiminde Ethereum crypto paranın kapitalizasyonundaki ikincilik fiyatı 850 $ 'a düştü. Altcoin, 2 Mart'ta 36 $ kaybetti. Dün, 1 Mart tarihinde, para 886 $ seviyesinde işlem görüyordu, ardından bu oran hızla düşmeye başladı. Portal NewsBTC uzmanlarına göre , paranın değeri 856 $ 'dan en önemli destek seviyesinin altına düştü, bu yüzden para birimi daha ucuz olmaya devam edecek.

Ethereum_Price_ETH_USD_Analysis4.jpg
Resim

Uzmanlar, ETH'nin bir kez daha 870 $ 'lık direnç seviyesini geçemediğine inanıyor. Crypto para birimi, 26 Şubat'tan beri bu işaretin üzerinde bir yer tutmaya çalışıyor ancak bu oran sürekli olarak ayarlanıyor. Analistler, eteriyumun kısa bir süre içinde 900 dolarlık psikolojik açıdan önemli bir işarete nüfuz edebileceğini söylüyor, ancak bunun için 870 $ 'ın üzerinde bir dayanak elde etmek gerekiyor.

Ethereum oranının 856 $ 'lık destek seviyesinin altına düşmesi nedeniyle, yakında 840 $' lık bir sonraki önemli markaya düşebilir. Geçtiğimiz ay boyunca, hava fiyatında neredeyse% 30 arttı, 6 Şubat'ta maliyeti 600 dolardı.

Kripto parası 4 Ocak 2018'de 1,417 $ 'lık bir rekor kırdı ve ardından bu oran dijital para piyasasında genel düşüşün arka planına karşı defalarca düştü.Şuan ise belirsizliğini koruyor ama geleceğin sağlam coin olmaya aday diyebilirim.

Proje için @kusadasi ve @cointurk e Teşekkürler.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Congratulations! This post has been upvoted from the communal account, @minnowsupport, by süleyman from the Minnow Support Project. It's a witness project run by aggroed, ausbitbank, teamsteem, theprophet0, someguy123, neoxian, followbtcnews, and netuoso. The goal is to help Steemit grow by supporting Minnows. Please find us at the Peace, Abundance, and Liberty Network (PALnet) Discord Channel. It's a completely public and open space to all members of the Steemit community who voluntarily choose to be there.

If you would like to delegate to the Minnow Support Project you can do so by clicking on the following links: 50SP, 100SP, 250SP, 500SP, 1000SP, 5000SP.
Be sure to leave at least 50SP undelegated on your account.

Congratulations @slym.ylcn58! You received a personal award!

1 Year on Steemit

Click here to view your Board

Do not miss the last post from @steemitboard:

Christmas Challenge - The party continues
Christmas Challenge - Send a gift to to your friends

Support SteemitBoard's project! Vote for its witness and get one more award!

Congratulations @slym.ylcn58! You received a personal award!

Happy Birthday! - You are on the Steem blockchain for 2 years!

You can view your badges on your Steem Board and compare to others on the Steem Ranking

Vote for @Steemitboard as a witness to get one more award and increased upvotes!