Omisego Coin Tanıtımı [Cointurk 29. Projesi] [süleyman#3497]

3년 전

Omisego Coin Tanıyalım Nedir?

OmiseGo platformu, Etherium'un gişe rekorlarına dayanıyor. Elektronik para cüzdanlarında çalışmak üzere tasarlanmıştır. Bu teknoloji, farklı ödeme hizmetlerini birleştirmeyi ve farklı yargı bölgelerindeki döviz kurlarını değiştirmeyi ve birkaç saniye içinde üretmeyi mümkün kılar. OmiseGo için, fiat para veya dijital değişim ve aktarım olup olmadığı kesinlikle önemli değildir. Kesinlikle her koşulda çalışır. Bu, geleceğin teknolojisidir ve aktif kullanımı OmisGo kuruna olumlu olarak yansıtılacaktır.OmiseGo'yu depolamak en iyisi kendi cüzdanınızda. Bu evrensel ve çok sayıda elektronik para ve Fiat destekler. M-cüzdan bir kamu protokolüne sahiptir ve diğer elektronik cüzdanlarla işlem yapılmasını mümkün kılar. SDK teknolojisini kullanır. Bu sayede kripto-para birimlerini hızlıca, ucuz ve güvenli bir şekilde takas edebilirsiniz.
1514217781.jpg
Resim Link

Platform Hakkında Genel Bilgiler

OmiseGo, esas olarak Asya pazarında, yani Singapur, Japonya, Tayland ve diğer ülkelerde faaliyet gösteren Omise'nin yapısal bir birimidir. Farklı yönlerde iş ile işbirliği yapar, ancak fintech-küresine odaklanır.

Platformun Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinden önemli farklılıkları var. Herhangi bir para birimi ile farklı finansal işlemler yapmanızı sağlayan kendi cüzdanını kullanıyor. Ağın kullanıcıları finansal transferler yapabilir, ödemeler yapabilir, varlıklarını yönetebilir.Projenin ana hedefi, farklı ödeme sistemleri arasındaki etkileşimi kolaylaştırmaktır. Bu durumda, işlem isteklerinin süresi azaltılmalı ve maliyet - önemli ölçüde azaltılmalıdır. OmiseGo platformu birkaç saniye içinde çok sayıda istekleri ele alabilir. Bu teknolojinin önemi çok büyüktür ve tam teşekküllü lansman önümüzdeki haftalarda gerçekleşmelidir. Bundan hemen sonra, Omissego'nun dersinin aktif büyümeye başlaması bekleniyor.
1130x397-1.jpg
Resim Link

OmegaGo Kripto Para Birimi İçin Beklentiler

OmiseGo projesi gerçekten çok ilginç ve umut verici bir projedir. OmiseGo'nun kripto para biriminin maliyeti 53 sentten 13 dolara yükseldi, yani. büyüme% 240 idi. OmiseGo paketinin piyasaya sürülmesini dört gözle bekliyoruz ve bunun potansiyelini göstermek için OmiseGo kripto para birimi için ciddi bir neden olacağına inanıyoruz. OmiseGo kripto para birimi için tahminlerimiz, fiyatın 50 dolara yükselmesi,2017'nin sonu doğru tahmin edildi 2018 ise bu doğrultuda devam edeceğini geleceğinin ise çok parlak olabileceğini düşündüğüm bir coindir.

OmiseGo Kripto Para Birimi Nereden Alınır?

OmiseGo cryptocurrency büyük hacimleri kriptovalyutnyh iki borsalarda işlem gören Binance ve Bittrex , Bitfinex bu piyasalarda işlem hacmi bu cryptocurrency günlük ticaret yaklaşık% 50 olduğunu. Bu nedenle, OmiseGo kripto para birimine yatırım yapmak istiyorsanız, resmi sitelerine gidin ve kendinizi satın alın. Bunlar perspektif paralar.
maxresdefault.jpg
Resim Link

OmiseGo Coin 2018 Yapılan Tahminler

OmiseGo, OmiseGo kursunun büyümesi için ciddi bir katalizör haline gelecek olan çok umut verici bir platformdur. Platformun tam lansmanı 2017'nin dördüncü çeyreği için planlandı, bu nedenle bu yılın sonunda OMG oranı yükselebilir.

2018 yılında, OmiseGo yatırım için en umut verici platformlardan biri olmayı vaat ediyor. Bu bağlamda, uzmanlar OmisseGo oranının bu yaz zirvesine göre 12 dolardan en az 2 kat büyüyeceğini tahmin ediyor. Potansiyel OmiseGo oranı henüz yakın görünmemiştir ve kripto para biriminin olası aktif büyümesi tam olarak 2018'e atfedilmektedir.

OmiseGo Coin İle İlgili Medyada Çıkan Haberler

  • En son olarak, Omise, Tayland'daki paysbuy para transfer pazarındaki en büyük oyunculardan birini satın alarak müşteri tabanını daha da genişletti.
  • McDonald's şirketi, OmiseGo ile işbirliği yapacaklarını ve platformları üzerinden ödemeleri kabul edeceklerini açıkladı ve bu, en az 240 resepsiyon noktası.
  • OmiseGo projesinin ICO'su başlamadan önce bitti. Geliştiricilerin hedefi, ön ICO için topladıkları yaklaşık 19 milyon dolar toplamaktı. Küçük yatırımcıların katılımı mümkün değildi.

Proje İçin Cointurk @kusadasi Ekibine Teşekkür Ederim.
Gelecek Proje Spekülasyon Haberlerden Dolayı Alt Coinler Neden Etkileniyor Olabilir.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Congratulations! This post has been upvoted from the communal account, @minnowsupport, by süleyman from the Minnow Support Project. It's a witness project run by aggroed, ausbitbank, teamsteem, theprophet0, someguy123, neoxian, followbtcnews, and netuoso. The goal is to help Steemit grow by supporting Minnows. Please find us at the Peace, Abundance, and Liberty Network (PALnet) Discord Channel. It's a completely public and open space to all members of the Steemit community who voluntarily choose to be there.

If you would like to delegate to the Minnow Support Project you can do so by clicking on the following links: 50SP, 100SP, 250SP, 500SP, 1000SP, 5000SP.
Be sure to leave at least 50SP undelegated on your account.