Crowdsale Network ile finansal kolaylıklar ve ortaklıklar.

9개월 전

Merhabalar bugünkü makalemin konusu, yatırımcıların veya traderların yıllardır yaşamış olduğu sorunları ortadan kaldıracak bir proje olan Crowdsale Network projesidir. Crowdsale Network platformu, blockchain teknolojisini kullanarak yatırımcıların daha hızlı ve daha güvenilir bir şekilde işlemlerini yapabilmesine imkân sağlamayı amaçlamaktadır. Giriş bölümünde kısa bir açıklama ile Crowdsale Network hakkında bilgi verdikten sonra isterseniz, gelişme bölümünde projenin hangi somut problemlere çözüm sunduğundan ve ortaya çıkma sebeplerinden bahsederek Crowdsale Network projesini daha iyi anlamaya çalışalım.

image

Artık teknolojinin gelişmesiyle birlikte bir çok yenilik hayatımıza girdi. İnsanlar artık eskisi gibi bir şeyi bir yerden diğerini başka bir yerden temin edeyim demiyor artık her şeyi aynı yerde bulabilecekleri işlere yöneliyorlar buda çok normal artık hayatlarını kolaylaştırmak istiyorlar. Çünkü hayatlarını kolaylaştırmazlarsa çok hızlı bir şekilde akıp giden tempoya ayak uyduramayacaklar. Bunları neden anlatıyorum çünkü Crowdsale Network projesi bizlere tüm bunlara benzer bir şekilde kolaylıklar sunuyor. Yani kripto ile ilgili her şeyi bünyesinde barındırarak bizlere de kolay bir şekilde ulaştırarak hayatımızı ve işlerimizi kolaylaştırıyor. Mesela neler mi barındırıyor bakalım.

Öte yandan kripto deneyimini basitleştiren fiat para ile alım satım imkanı sunan, her yerde ticaret yapmanıza imkan veren, bir sistem sunuyor, bu sistem ile birlikte web tabanlı değişim platformlarına kayıt olmanıza da gerek kalmıyor. Bu platform bunların yanı sıra sahtekarlık yapmak isteyenleri de engelliyor.

Bu platform aslında bir nevi aracılık görevi görmektedir. Bu yönüyle kullanıcıların dikkatini çekmektedir. Bounty kampanyası sürecinde tanıyıp araştırdığım ekibi çok başarılı buldum. Bounty ile ilgili yaşadığım birkaç soruna ilgi alaka gösterdiler. Projenin arkasında durduklarını gösterdiler. Ben bu yüzden tam puan veriyorum. Crowdsale son derece gelecek vaad eden bir proje olarak görüyorum. Projenin tanımı ve diğer fiyat bilgileri bundan sonraki paragraflarda detaylı olarak anlatılmıştır.

Crowdsale platformu projelerin uzman ve yatırımcı bulmasına yardımcı olmayan amaçlayan bir platform olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu da hem yatırımcıların hemde onları arayanların yıllardır yaşamış oldukları problemleri ortadan kaldıracaktır. Crowdsale projeleri otomatik olarak eklemenize seçmenize ve üretmenize olanak tanır.

Ayrıca CrowdSale Network fiyat $0,114075 24 saatlik ticaret $4.972,51 hacmiyle şeklindedir. Fiyat son 24 saatte -3.5% azalmıştır.0 coin dolaşım arzına ve maksimum 50 Milyon coin arzına sahiptir. Coinsbit, şu anda bunun ticaretinin yapıldığı en aktif piyasadır.

Crowdsale Network projesinin takım ve yol haritası bilgilerine baktığımda ise şunları söyleyebilirim. Bu ekipteki bireyler kendi alan uzmanlıklarının yanı sıra teknik bilgi yönünden tam dolu bireylerdir. Bu dikkat çekicidir. Dolayısıyla Crowdsale Network takımı son derece kaliteli ve işinin ehlidir. Crowdsale Network projenin yol haritası incelemesi yapıldığında ise buna tamamen bağlı kalınarak ilerlediklerini görmemiz mümkündür. Yol haritasında dikkat ettiğim husus da tam olarak budur. Geçmişte projenin neler yaptığını bize gelecek hakkında neler yapabileceği noktasında bilgi verecektir.

Makalemizin gelişme bölümünün sonlarına ve sonuç bölümüne doğru geldiğimizde bu aşamada, Crowdsale Network projesinin marketing sürecinden bahsedeceğim, Projenin token simgesi CSNP olarak belirlenmiştir. Crowdsale Network projesinin toplam token sayısı 50 milyon adet CSNP olarak belirlenmiştir. Bu gerçekten çok iyi bir rakam. Satılamayan tokenler yakılacak olup, şuan borsalarda işlem görmektedir. Coinsbit borsasından yatırım yapmak isteyenler faydalanabilir.

Yatırım yapmak isteyen yatırımcılar için şuanda borsalarda satışları hala devam ettiğini bir kez daha hatırlatmak isterim. Barındırdığı özellikleri sayesinde insan hayatını kolaylaştıracak bu projenin ilginizi çekeceğini düşüyorum. Sizlerde resmi web sitesini ve sosyal medya araçlarını inceleyebilirsiniz. Bunun için gerekli linkleri makalemin sonunda bulabilirsiniz. Projeyi daha yakından takip etmek için sosyal medya araçlarını yakından takip etmenizi, ayrıca sade ve karışık olmayan bir şekilde hazırlanmış whitepaper okumanızı tavsiye ederim.

#CROWDSALENETWORK #bitcoin #cryptocurrency #blockchain #DeFi #bounty #money #btc #cryptotrading #trading

https://www.coingecko.com/tr/coins/crowdsale-network https://coinmarketcap.com/currencies/crowdsalenetworkplatform/

Website: https://crowdsale.network/

twitter : https://twitter.com/csn_platform

Telegram: https://t.me/crowdsale_network

facebook: https://www.facebook.com/crowdsalenetwork

=================

Creator : freid

MyBitcointalk profile: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1958437

My ETH wallet : 0x5FBD58baf8a396b5709F115E3b694Cb5738F5fce

=================

Bu finansal bir tavsiye değil. Bir ICO'ya yatırım yapmanın yüksek risklerini anlamanız ve dikkate almanız gerekir. İçerik, yazarın kişisel tahmini görüşünü ifade eder. Yazar blockchain teknolojisinde uzman değildir. Herhangi bir ICO'ya yatırım yapmadan önce daima kendi analizlerinizi yapın.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT