Recenzja Crypcore Exchange

2년 전

image.png

Crypcore to platforma obsługująca blockchain, która chce wprowadzić monetę, która będzie bardziej stabilna i mniej niestabilna, przynosząc więcej korzyści niż moneta stabilna. Technologia ma zespół ekspertów, którzy chcą stworzyć historię dzięki unikalnemu produktowi, którego wcześniej nie widziano.

Chociaż stabilne monety mają się dobrze, odkąd zostały wprowadzone na rynek kryptograficzny, nadal istnieją ulepszenia. Crypcore chce opracować zasoby kryptograficzne, które wprowadzą protokoły Crypcore i system wypłacalności. Chce zapewnić stabilność cen w przestrzeni kryptograficznej poprzez połączenie cyfrowych zasobów kryptograficznych. Te aktywa kryptograficzne będą zabezpieczone protokołem wypłacalności, aby zapewnić stabilność cen.

Crypcore będzie miał do odegrania dużą rolę w zarządzaniu cenami Crypcore. Giełda użyje równania wypłacalności do ustalenia ceny Crypcore. Będzie to niekonwencjonalna metoda, ale będzie bardzo skuteczna, ponieważ cena będzie względnie stabilna.

Crypcore będzie również dostępny dla użytkowników, którzy nie mają doświadczenia technicznego. Firma Crypcore dostarczy portfele dla różnych platform, w tym portfele internetowe, portfele sprzętowe, portfele wiersza poleceń, a także portfele stacjonarne. Firma planuje rozwijać portfele iPhone i Android po zakończeniu tworzenia portfela internetowego. Obecnie portfel internetowy wciąż się rozwija.

I w przeciwieństwie do stabilnej monety, Crypcore nie będzie miał dużej zmiany cen, ponieważ rynek pozostanie dość stabilny. Na rynku Crypcore będzie mniej zmienności, ponieważ cena zostanie ustalona na warunkach rynkowych.

image.png

Zasada projektu Crypcore

Ostatecznym celem technologii blockchain i kryptowaluty jest masowe przyjęcie i odwrócenie uwagi świata od używania waluty fiducjarnej. Crypcore dokłada wszelkich starań, aby przestrzeń kryptograficzna osiągnęła oba te cele, oferując stabilną monetę niezależną od waluty papierowej w celu uzyskania stabilnych wycen bez zmienności. Problem zmienności cen nie będzie istniał w świecie kryptografii dzięki Crypcore.

Crypcore Trading podejmie znaczną pracę w walce z kosztami Crypcore. Aby to zrobić, wszystko w Crypcore Exchange musi być wykonane fantazyjnie. Niezwykle prosty warunek rozpuszczalności określi wynik Cryps. W typowych stabilnych monetach żetony są przyznawane przez znaczące stowarzyszenie, jednak handel Crypcore nie będzie w stanie tworzyć żetonów, a każda z nich jest wydobywana.

Wynika to z faktu, że ochrona i bezpieczeństwo naszych klientów mają ogromne znaczenie. Ponieważ ostatecznym celem Cryps jest utrzymanie swojej wartości, podaż pieniądza jest wydobywana i utrzymywana przez handel Crypcore. Krypty przechowywane przez handel nie będą uważane za dostępne do użycia.

Wymiana Crypcore

Wymiana Crypcore odegra bardzo ważną rolę w zarządzaniu ceną Crypcore. Aby to zrobić, Crypcore Exchange będzie musiał robić rzeczy w niekonwencjonalny sposób. Bardzo proste równanie wypłacalności określi cenę Cryps. W normalnych stabilnych monetach żetony są wydawane przez organizację podstawową, ale wymiana Crypcore nie będzie w stanie tworzyć żetonów, a raczej każda moneta jest wydobywana. Wynika to z faktu, że prywatność i bezpieczeństwo naszych użytkowników mają ogromne znaczenie. Aby Cryps mógł zachować swoją wartość, początkowa podaż pieniądza jest wydobywana i utrzymywana przez giełdę Crypcore. Posiadane przez wymianę Crypsy nie będą uważane za znajdujące się w obiegu.

Zbyt duża moc po stronie emitenta:

Stabilne monety mogą być skutecznie wycofane z obiegu w dowolnym momencie przez organizację emitującą. Jako przykład Omni Protocol of tether może przyznawać i odwoływać tokeny reprezentowane na blockchainie. Z Crypcore nie jest to możliwe ze względu na technologię, na której opiera się Crypcore.

Nad wydaniem:

Duży problem z najbardziej stabilnymi monetami polega na tym, że są one emitowane w ten sam sposób, w jaki banki centralne emitują pieniądze, co sprawia, że ​​są one podatne na nadmierną emisję i podatne na inflację. Crypcore nie będzie miał tego problemu, ponieważ ilość w obiegu zależy od logiki emisji Protokół Cryptonote i jest widoczny dla wszystkich.

Niestabilne wirtualne zabezpieczenie:

Wirtualne zabezpieczenie samo w sobie jest niestabilne, więc użycie go do poparcia stabilnej monety jest trudne i mylące. Pod koniec tego artykułu zobaczysz, jak Crypcore ma nadzieję rozwiązać ten problem.

image.png

Ściśle regulowane:

Stabilne monety Fiat z ustalonymi cenami są ściśle regulowane i ograniczone przez starsze systemy bankowe.
Drogie, powolna likwidacja i zakupy:

Likwidacja stabilnych monet może być powolna, ponieważ u większości stabilnych dostawców monet należy przelać pieniądze na konto, co spowoduje naliczenie opłat bankowych. Kupowanie może być również powolne, ponieważ czasami trzeba przejść procedury KYC i przelać pieniądze, co może czasem zająć kilka dni.
Złożone inteligentne kontrakty:

W przypadku krypto zabezpieczonych zasobów cyfrowych, takich jak Maker Dai, istnieje problem ze zrozumieniem. Dla zwykłych codziennych użytkowników warunki mogą wydawać się niepotrzebnie złożone. Crypcore wdroży bardzo prosty układ równań wypłacalności z łatwym do zrozumienia równaniem i parametrami.

Słaba anonimowość ze stabilnymi monetami: Stabilne monety nie zapewniają żadnego poziomu anonimowości.

Jak działa Crypcore?

Crypcore jest rozwinięty z Monero, który jest oparty na kryptograficznie bezpiecznym i naprawdę anonimowym protokole Cryptonote, ekosystem Crypcore łączy równanie wypłacalności, czystą wymianę kryptograficzną i protokół Cryptonote, aby stworzyć monetę o stabilnej cenie ze stabilną ceną uzyskaną przez uśrednienie wzrost zabezpieczenia przy wahaniach cen.

W tym celu Crypcore jest stabilną monetą, która działa zasadniczo inaczej niż tradycyjne stabilne monety, nazwiemy ją Dynamiczną Stabilną Monetą. Crypcore zdobędzie zabezpieczenie z opłat pobieranych na giełdzie Crypcore, opłaty te zostaną dodane do zabezpieczenia monety Crypcore, tym samym zawsze zwiększając zabezpieczenia i utrzymując stabilność ceny Crypcore.

Stała cena

Crypcore wykorzystuje giełdę Crypcore do utrzymania stabilnej ceny, cena ta będzie się czasem zmieniać w oparciu o przejrzysty mechanizm ustalania cen, jak można znaleźć w białej księdze Crypcore i poniższej sekcji.

Wymień na inną kryptowalutę

Na rynku Investing.com możesz kupić dowolną walutę, która jest stabilna i najwyżej oceniana na rynku o wartości ponad 100 mln USD.

Przelew na kartę debetową

Crypcore akceptuje kartę debetową, aby kupić CryptoCurrency z naszej wymiany z pełną weryfikacją, która będzie poufna.

Dostępny

Crypcore ma wiele portfeli, które sprawiają, że jest łatwy w użyciu i łatwo dostępny dla szerokiej gamy osób. Programiści, którzy współpracowali z Monero, z łatwością zintegrują Crypcore z ich projektami.

Ochrona przed oszustwem

Crypcore używa 3 warstw dla bezpieczeństwa i polityki sprawdzania ostrzeżeń dla każdej transakcji. Crypcore zapewnia ochronę gwarantowaną przez różne najlepsze firmy z całego świata.

Anonimowość

Crypcore jest rozwinięty z Monero, który jest uważany za najlepszy atut na rynku kryptowalut, jeśli chodzi o prywatność, Crypcore wykorzystuje podpisy pierścieniowe, poufne transakcje i ukryte adresy.

Website: https://crypcore.com/
Whiteaper :https://crypcore.com/crypcore_whitepaper_version_1.pdf
Bitcointalk ANN : https://bitcointalk.org/index.php?topic=5191919
Reddit : https://www.reddit.com/user/crypcore
Twitter: https://twitter.com/CrypcoreDotCom
Facebook : https://www.facebook.com/Crypcore-106479097438958
Telegram : https://t.me/crypcore_group

Autore:
BTT username: RandomForest
BTT profile: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2754284

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT