CRYPTASSIST - Najlepszy pakiet narzędzi związanych z kryptowalut w jednej, łatwej w użyciu aplikacji

3년 전

Misją Cryptassist jest umożliwienie wszystkim dostępu do świata kryptoaktyw, poprzez szereg podstawowych narzędzi, od powiadomień o wymianach handlowych i nowościach, poprzez pozagiełdową wymianę (OTC over-the-counter), aż po funkcję karty debetowej. Żadna platforma nie ma aż tak wielu łatwych w użyciu funkcji związanych z kryptowalutą.

"Dążymy do uproszczenia każdego aspektu kryptohandlu i badań, tak aby wszyscy, od przeciętnego posiadacza do doświadczonych handlowców, mieli te same informacje i zaawansowane zasoby do podjęcia świadomej decyzji handlowej."

Problem skomplikowania procesów na rosnącym rynku Krypto siągnął zenitu. Do czerwca 2018 roku, powstało ponad 1600 kryptowalut i projektów Blockchain, a 100 zakończylo się niepowodzeniem. Jak czytamy na stronie coinschedule.com, istnieją 471 ICO uruchomione tylko w 2018 roku. Wraz z rosnącym rynkiem, powiększa się problem dostępu do wszystkich zasobów, które są potrzebne do zrozumienia tego skomplikowanegoe środowiska. Explorery Blockchain są doskonałym przykładem. Każda nowa moneta wymaga własnego Explorera Blockchain.

Cryptassist rozwiązuje ten problem poprzez dostarczanie wszystkich niezbędnych środków w jednym, łatwo dostępnym miejscu.

logo-long--jpeg.jpg

Na przykład, ten Explorer Multi-Coin Block pozwala użytkownikowi wpisać publiczny adres każdego bitcoina tylko w jedno okno szukania, zamiast robić to w osobnych Explorerach Blockchain dla innych bitcoinów. Ale to tylko jedna z wielu funkcji, które oferuje Cryptassist.

Chcesz otrzymywać powiadomienia dotyczące wymiany i arbitrażu bitcoinów? Chcesz obserwować nadchodzące ICO? Szukasz talentów w dziedzinie krypto? Chcesz porównać różne opcje? Chcesz na bieżąco śledzić wiadomości? A może po prostu chcesz się zrelaksować grając w CryptoGo – grę opartą na technologi rozszerzonej rzeczywistości? Cryptassist oferuje to wszystko co związane z tematyką Krypto na jednej platformie. Zawiera nawet wymianę OTC oraz w pełni licencjonowaną płaszczyznę wymiany dla posiadaczy CTA po obniżonych opłatach.

CAST-debit-card.png

Karta debetowa pozwala użytkownikowi na wydawanie pięćdziesięciu najpopularniejszych kryptowalut gdziekolwiek na świecie, gdzie Visa i MasterCard są akceptowane. Nigdzie indziej nie znajdziesz tak wiele istotnych funkcji w jednej, łatwej w użyciu aplikacji.

APLIKACJA I MODEL BIZNESOWY
Wiele usług oferowanych na aplikacji Cryptassist będą darmowe w użyciu, a wiele innych funkcji, takich jak powiadomienia o wymianach, Cryptstarter i wymiany OTC, będzie dostępnych po bardzo rozsądnych opłatach w opcji pay-per-use.

CTA-Deflation-Model.jpg

MODEL DEFLACJI CRYPTASSIST
Cryptassist wprowadza swój innowacyjny model deflacji. Monety, które są wydawane na funkcje pay-per-use w aplikacji zostaną zutylizowane. To nieustannie redukuje podaż, a tym samym zwalcza opór cenowy na rynku. Mniejsza podaż sprzyja wartości pozostałych monet.

CRYPTASSIST ICO
Cryptassist bedzie przyjmować składki w walutach fiat poprzez przelew bankowy lub PayPal, oraz przez użycie stu najpopularniejszych kryptowalut wymienionych na CoinMarketCap 28 czerwca 2018 roku o godzinie 12:00 czasu centralnego. Użytkownicy będą również mogli przesyłać sugestie dotyczące innych walut kryptograficznych na adres: suggestions@cryptassist.io.

Termin ICO: 28 czerwca 2018 do 11 sierpnia 2018

Funkcje platformy Cryptassist będą obejmować:
•Karta debetowa - pozwala użytkownikowi na wydawanie pięćdziesięciu najpopularniejszych kryptowalut gdziekolwiek na świecie, gdzie Visa i MasterCard są akceptowane.
•CryptoGo - darmowa aplikacja wykorzystująca technologię rzeczywistości rozszerzonej, gdzie użytkownicy mogą wyszukiwać, zlokalizować i otrzymać wymierne krypto-korzyści.
•Cryptstarter - Innowacyjna funkcja finansowania społecznościowego, która pozwoli użytkownikom na pozyskiwanie funduszy na projekty twórcze.
•Exchange - pełni licencjonowana płaszczyzna wymiany dla posiadaczy CTA po obniżonych opłatach.
•Multi-Coin Block Explorer - pozwala użytkownikowi na użytkowanie tylko jednego narzędzia do sprawdzania historii transakcji różnych bitcoinów.
•ChatPay - aplikacja do wysyłania wiadomości i wykonywania płatności działająca w sieci zdecentralizowanej.
•Innowacja w filantropii - pozwala użytkownikom na oddanie do organizacji non-profit w walucie fiat lub w pięćdziesięciu najpopularniejszych kryptowalutach. Darowizny mogą być śledzone w czasie rzeczywistym a posty na temat własnej darowizny publikowane w mediach społecznościowych.
•Powiadomienia o arbitrażu waluty – użytkownicy mogą otrzymywać powiadomienia, gdy wybrane przez nich bitcoiny pojawią się na niektórych listach wymiany i arbitażu.
•Asystent ICO - pomaganie pomysłodawcom projektu w planowaniu projektu i uruchomienie ICO dla pozyskiwania kapitału.
•Gdzie wydać - baza danych i map, zawierająca lokalizacje, w których można posługiwać się kryptowalutą jako formą zapłaty. Użytkownicy mogą sugerować miejsca przyjazne kryptowalucie.
•Sklep internetowy Cryptassist – Znajdź tysiące produktów w bardzo przystępnych cenach. Możesz dokonać zakupów przy pomocy pięćdziesięciu najpopularniejszych kryptowalut, a zakupione produkty zostaną dostarczone do Twojego domu.
•Cryptassist Freelancer - łączenie firm z freelancerami do współpracy w projektach crypto.
•Aktualizacje wiadomości - zpersonalizowane wiadomości związane z tematyką crypto pochodzące z wiodących źródeł.
•Platforma handlowa OTC - użytkownicy mogą tworzyc listę i szukać bitcoinów o niższejj wartości, które mogą być następnie sprzedane poprzez OTC. Cryptassist będzie działać jako usługa pośrednik?.
•Narzędzie One Trading –platforma pozwala użytkownikom połączyć się i wymieniać pięćdziesiąt najpopularniejszych walut w jednym miejscu.

crytogo.png

•Skaner Mediów Społecznościowych - przeglądaj najnowsze trendy kryptowalutowe i analizuj ićh wartość społeczną używając wykresów z cenami wybranych kryptowalut za pomocą zpersonalizowanych preferencji.
•Forum – użytkownicy mogą brać udział w dyskusjach, dostarczając i zbierając informacje związane z kryptowalutą oraz omawiać tematy związane z kryptowalutą. Dostępne w różnych wersjach językowych i dla różnych lokalizacji.
•Alerty handlowe - spersonalizowane tworzenie profili i opcjonalne powiadomienia o wymianach dostosowane do potrzeb poszczególnych handlowców.
•Cryptopedia - baza danych z dostępnymi stronami internetowymi, blogami i forami dotyczących kryptowaluty. Dostępne w różnych wersjach językowych i dla różnych lokalizacji.
•ICO i zrzuty – informacje na temat nadchodzących ICO, programów Bounty i zrzutów Airdrop.
•Konfigurowalne wykresy - poszczególne bitcoiny oraz ogólne ceny rynkowe i wartości.
•Wizualizacja i menedżer portfolio – użytkownicy mogą przeglądać swoje portfolio w łatwej do zrozumienia i konfigurowalnej grafice.
•Integracja - kompleksowy widok z zewnętrznych stron pokazujących porównianie kryptowaluty do bitcoina, najbardziej popularne wymiany walutowe oraz kryptograficzne rankingi na rynku walutowym.
•Statystyki w czasie rzeczywistym - Wyświetlanie aktualnych danych statystycznych dotyczących wybranych przez użytkownika bitcoinów oraz głównych rynków wymiany.
•PorównywanieCrypto – użytkownicy mogą przeglądać i porównywać pary coinów, oraz zobaczyć, które monety mogą być wymienione.

ALGORYTM OPARTY NA DAG
Cryptassist konwertuje na algorytm DAG w celu pozostania w czołówce technologii Krypto.

Dołącz do dyskusji na grupie Cryptassist Telegram: https://t.me/CryptAssistCoin
Skontaktuj się z nami:
Strona internetowa: https://www.cryptassist.io
Whitepaper: https://www.cryptassist.io/assets/downloads/whitepaper.pdf
Adres Email: support@cryptassist.io
Facebook: https://www.facebook.com/cryptassistcoin
Twitter: https://www.twitter.com/cryptassistcoin
Instagram: https://www.instagram.com/cryptassistcoin/
Youtube: https://www.youtube.com/c/CryptAssistCoin
Medium: https://medium.com/@cryptassistcoin
VK: https://vk.com/cryptassistcoin
GitHub: https://github.com/Cryptassist/Cryptassist/tree/master/doc
LinkedIN: https://www.linkedin.com/company/cryptassist/
Reddit: https://www.reddit.com/r/CryptAssist/
Telegram Group: https://t.me/CryptAssistCoin
Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4553885.0
Bitcointalk Bounty: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4563578.0

*Niektóre kryptowaluty zostaną wykluczone ze względu na powikłania związane z przetwarzaniem. Obejmuje to USDT, Jota, BitShares, mixin, Cortex, MaidSafeCoin, Huobi, token, Factom, WaykiChain, Electroneum, GXChain i steem. Wszelkie dodatkowe wykluczenia zostaną wymienione na stronie internetowej Cryptassist: https://www.cryptassist.IO

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Cryptassist is a revolution! Cryptassist is the link between the cryptocurrency and its users.
Cryptocurrencies and blockchain are the future of the world we live in.
And Cryptassist cryptocurrency will be available to all!!!
Project developers and best wishes! (personal text, thank you)

One project has many advantages!

·

ofcourse, and that's why it stand out from any other project.

Great project with great possibilities. This is awesome. The more people learn about what your doing the more they will like it. I am happy to this! Good luck.

This project is truly amazing. I am exciting to see if they can realize all their ideas.

so many features. i think CryptAssist deserves a $200m hardcap achievement. there i a lot of work do be done!!

A very influential project. Great job guys.

Very conveniently implemented approach to each participant. Thank You

Świetny pomysł i doskonała wydajność. Myślę, że twarde czapki będą zbierane bez większego wysiłku

Cryptoassist can be used fully in your daily life. since the functions and capabilities when working with cryptocurrency are impressive.

Start thinking about the future today along with the team ICO, the world is rapidly razvivaetsa globally, and the team of this company helps to do it, this company is developing yourself and us.

Lets collect all the investors from the whole globe! Amazing!

Cryptassist - is
success! Cryptassist will solve the problem and make cryptocurrency
available to everyone in everyday life.(this is my personal text, thank you!)

Widzę, że Cryptassist to świetny projekt, który ma niezawodny zespół, więc nie zdziw się, jeśli wielu inwestorów dołączyło do tego projektu i jestem przekonany, że przyszłe projekty mogą przebiegać sprawnie i pomyślnie.

This is an awesome project! The goal of simplifying and bringing crypto to everyone is the first step to massive adoption.

Nice project!

A totally awesome project! Join the ongoing ico

Cryptoassist can be utilized totally in your regular day to day existence. as capacities and openings, working with cryptographic money amazing.

The amazing features compiled in this platform makes me to love it the more. Simplicity is the Key!

Good project

The Cryptassist mission is to supply everybody with liberated access to the universe of crypto-resources through a variety of basic devices with everything from exchanging and news alarms, to an OTC trade and even a check card.

Cryptoassist can be utilized totally in your regular daily existence. as capacities and openings, working with digital currency noteworthy.

people are getting attracted towards the project due to great features of the project.Good luck whole team.

The project is developing rapidly and gaining strength and popularity.

Cryptoassist can be used fully in your daily life. since the functions and capabilities when working with cryptocurrency are impressive.

Cryptassist aims to make the Crypto currency useful for everyday life.

I am glad to be part of this amazing platform set to make historic landmark in the world of cryptocurrency. Blockchain is the future and #CryptAssist is making it lot more easier.

Cryptoassist can be utilized totally in your regular day to day existence. as capacities and openings, working with cryptographic money amazing.

Cryptoassist can be utilized totally in your regular day to day existence. as capacities and openings, working with digital money great.

Hurry up people buy your token now because 60% of their token is already sold #CryptAssist

individuals progress toward becoming pulled in to the undertaking as a result of astounding highlights of the task. Good fortunes entire group.

Cryptoassist can be utilized totally in your regular day to day existence. as capacities and openings, working with digital currency great.

Cryptassist looks to do money of Crypto valuable to regular day to day existence.

Really looking forward to this project, I hope the team will continue good job!

This is an interesting platform their projects are awesome creating more opportunity for the community and helping to develop their investors to the best medium link of business

Myślę, że koncepcja Cryptassist jest bardzo interesująca i innowacyjna. To, co rozwijają za pomocą Cryptassist, to bezprecedensowa platforma, której potrzebuje każda osoba w branży kryptograficznej.

Ponadto, jeśli Cryptassist zdoła zrealizować tę kartę debetową, karta, która może być używana jako alternatywna karta debetowa, wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty Visa lub MasterCard, Cryptassist może stać się projektem flagowym, ponieważ społeczność oczekuje tego typu karty przez długi czas.

Nie mogę się doczekać, aby wypróbować wszystkie funkcje platformy Cryptassist. Doskonałe rozwiązanie.

It is the huge task! The reason for disentanglement and giving crypto everything is the initial step to extensive acknowledgment.

Cryptassist solves this problem by providing all necessary resources in one easily accessible place.

Wspaniałą rzeczą w Cryptassist jest to, że czyni kryptowalutę użyteczną dla wszystkich - doświadczonych lub początkujących!

this is nice project and its several advantages.

Great project with great possibilities.
The more people learn about what your doing the more they will like it.
I am happy to this! Good luck.
#CryptAssist #CTA
https://www.cryptassist.io

Cryptassist is the Best Platform for cryptocurrency traders and content developers with excellent set of necessary tools for analys and trading cryptocurrencies !..

To naprawdę wielofunkcyjny projekt. Teraz najważniejsze jest przełożenie tych pomysłów na rzeczywistość. Myślę, że zespół odniesie sukces.

Cryptocurrency and Blockchain is the future! #Cryptassist was founded on the idea that cryptocurrency should be accessible to everyone! #Cryptassist will bring cryptocurrency to people from all walks of life!
#Cryptassist - all in one!

Cryptassist is a great project that has a reliable team, so do not be surprised if many investors joined this project and I am convinced that future projects can run smoothly and successfully.

Cryptassist is the best ICO at the moment. it provides so much opportunities