Alchemia

2년 전

Dobry dzień dla wszystkich. W całej historii rozwoju płatności elektronicznych sieć nie wymyśliła nic poza scentralizowanym początkiem. Naturalnie powoduje to biurokratyczne druty i inne czynniki hamujące. Obecnie, przy rozwoju kryptowalut i związanych z nimi operacji, problem ten jest bardzo istotny.

Alchemy Global Payment zapewnia protokół open source i platformę szybkiego rozwoju produktu dla partnerów ekosystemu, aby pomóc im szybko i bezpiecznie dokonać globalne transakcje płatnicze w sposób zdecentralizowany, a także za pośrednictwem inteligentnych inteligentnych umów.

W skomputeryzowanym świecie sposób, w jaki zarządzamy i utrzymujemy autorytatywną kontrolę, musi ulec zmianie. Blockchain obiecuje rozwiązać ten problem. Blockchain to innowacja leżąca u podstaw bitcoinów i innych wirtualnych form monetarnych. Jest to otwarty, przesyłany rekord, który może skutecznie i wyraźnie rejestrować wymiany między dwiema kolekcjami. Sam rekord można również skonfigurować tak, aby naturalnie uruchamiał wymianę.

Dzięki bogatej interakcji Alchemy i jego eko-partnerów w przenośnych aplikacjach płatniczych grupa z pewnością będzie prowadzić innowacyjną aplikację biznesową w zakresie płatności w łańcuchu bloków i będzie korzystać z mechanizmów, w których zwykle Płatności są dobrze znane dealerom.

Wizją Alchemy Global Payment Solutions Limited jest zapewnienie protokołów open source i platform szybkiego rozwoju produktów dla partnerów ekosystemu, aby pomóc im w szybkich, bezpiecznych, wygodnych, elastycznych i szybko rozwijających się globalnych rozwiązaniach płatniczych opartych na decentralizacji, inteligentnych umowach i mechanizmy konsensusowe z technologii blockchain.

Dzięki bogatemu doświadczeniu Alchemy i jej partnerów ekologicznych w aplikacjach do płatności mobilnych zespół jest przekonany, że będzie kierował technologicznym zastosowaniem branży płatniczej w oksy blockchain i rozwiązań mechanicznych, gdzie tradycyjna płatność jest popularny wśród sprzedawców. Dzięki zdecentralizowanym umowom o płatności inteligentnych kontraktów i zachętom do innowacyjnych możliwości różnych firm zajmujących się technologią płatności, zespół stara się aktywować ludzkie bogactwo talentów technicznych, wykorzystać Umowę do osiągnięcia konsensusu społeczności branżowej i zagwarantować przejrzyste wdrożenie zasad z technologią, aby kryptowaluta mogła stać się ważną częścią prawdziwej transakcji w najbliższej przyszłości czas.

Zasada działania

Celem Alchemy jest zaplanowanie protokołu płatności poprzez umowę sieciową, stworzenie zdecentralizowanej, kontrolowanej przez zaufanie struktury, aby przyspieszyć penetrację cyfrowej waluty w naszym codziennym życiu; a przede wszystkim, aby przywrócić korzyści z płatności dla spedytorów, klientów i rynku.

Jedną z najważniejszych kwestii tradycyjnych systemów płatności jest to, że prawne standardy pieniądza FIAT są elitarną alternatywą dla giełd. W tym momencie pozwala to połączonym organizacjom kontrolować formy rozliczeń i rozrachunków.

Specyfikacje:

  • Protokół umowy w sprawie płatności w spekulacji chemicznej można sekwencyjnie przesyłać w różnych otwartych łańcuchach bloków, co umożliwia rozpoznawanie dowolnych cyfrowych form pieniędzy.
  • Modele z możliwością dostosowania płatności dostępne w celu zaspokojenia potrzeb branży, w tym PULLPAY (nadawca do weryfikacji klienta) w celu spełnienia szeregu powtarzających się wymagań płatniczych opartych na członkostwie.
  • Wsparcie skalowania, takie jak Lightning Network, Raiden Network, State Channel Network, jak również krzyż płatności w gotówce.
  • Sztuczna inteligencja w celu zmniejszenia ryzyka zniekształcenia informacji oraz zwiększenia bezpieczeństwa systemu i dynamicznych procedur, aby uchronić się przed niebezpieczeństwem pogorszenia kosztów kryptograficznych pieniędzy.

Możesz przestudiować koncepcję projektu bardziej szczegółowo i znaleźć odpowiedzi na wszystkie pytania w oficjalnych zasobach, które jak zwykle czekają na ciebie na końcu artykułu. Powodzenia

Dodatkowe informacje:

Website: https://www.achpay.org

Whitepaper: https://www.achpay.org/static/files/V3.8_WP-E_Alchemy_20190906.pdf

Telegram: https://t.me/alchemy_official

Twitter: https://twitter.com/Alchemygps

Facebook: https://www.facebook.com/AlchemyGPS

Author: Kalmanov (https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1991895)

ETH wallet: 0x5c28cc59095e66b507EcF9A005600Cc7702f280e

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Happy to do something for this project, and will be successful always, because it is supported by a good team.