FABA INVESTMENT ICO İNCELEME

2년 전

indir.jpg

FABA, bir başlangıç ​​pazarını geleneksel risk sermayesi pazarına bağlayan sihirli bir fasulye belirtecidir. FABA, dünyayı değiştirme arzusu olan projeleri ve benzer fikirleri olan ekipleri destekleme konusunda ortak bir ilgisi olan, tanınmış ve çok yönlü bir teknoloji uzmanları birliği tarafından kurulmuştur. Bu gruba Robert Flocius başkanlık ediyor. Bu aynı vizyon, bugün dünyada değişen ve BT teknolojisi, Gıda teknolojisi, eğitim vb. Aşamalarda artan büyümeye katkıda bulunan hedef segmentlere yardımcı olmuştur.

FABA'nın blok zincire büyük ölçüde yardım etmesinin önemli yollarından biri, yatırımcıların belirteçlerinin likiditesinde (genellikle sekiz ila on yıl arasında tasfiye edilen)
Bu platformdaki belirteç, oy kullanma haklarına sahip olup, yaklaşık 2.000 FABA belirteç veya hatta aşan sahiplerinin oy kullanma hakkı vardır ve her zaman yeni girişimler hakkında değerlendirme yapabilir.

Faba Projesinin Özellikleri

İnsan olanaklarının iyileştirilmesine yardım etmeye çalışan yaratıcı bir altyapı olarak Faba platformu, prosedürlerinin aşılmasına yardımcı olan bazı merkezi özelliklere sahiptir; Bu olayların bir kısmını görelim

Sistemin çalışmasının bir özelliği olarak, Faba token bir oy hakları kıyaslama sistemi oluşturmuştur. Bu nasıl işler, belirli bir Faba belirteçleri ölçüsünün denetçilerinin oy kullanma onayına sahip olmaları ve amatörleri değerlendirebilmeleridir.

Faba Invest, onaylamayan para otoriteleri için Faba belirteci ile aşamalı olarak yatırımı mümkün kılmak için bir kanama kenarı sistemine standart sübvansiyon yaptı.

Faba Invest, yeni başlangıç ​​önerileri yerleştirmenin ve oy kullanmanın mümkün olacağı bir arayüz kuruyor.

Faba Invest projeyi seçmeye odaklanacak ve atanan yıllarla devam ederken, elde edilen işletme paylarının düzenlenmesi için bir harcama ya da daha iyi bir yatırım organizatörü verecek.

Faba Invest'in piyasadan katkısı var ve yatırım için hayati bir seçim yaparken Faba Invest teşvik ediliyor.

faba-invest-1.jpg

Faba Token ve Ico

İlk yatırım turunda, FABA LTD (FABA) token sahipleriyle birlikte, ilk yatırımın 10-30 katının hedef değerine ulaşacak 11-17 başarılı projenin görünümü ile maksimum 110 projeyi desteklemeyi hedefliyor. Ortalama VC portföy şirketlerinin% 60'ına kadarının YG'nin 1'den düşük olması ile başarısız olması ve geri kalan şirketlerin de 1 ile 5 arasında ROI üretmesi yaygındır.

FABA, kapsamlı durum tespiti sürecinin uygulanması ve yatırım yapılan projenin kararlaştırılan kilit kilometre taşlarına bağlı tran mekanizmalarının uygulanması ile başarısızlık oranını ortadan kaldıracaktır. Tüm Tohum yatırımlarının ilk 1 - 2 yıl içerisinde yapılması ve 1 yıl içerisinde özel sermaye yatırımlarının, sürekli gerçekleşecek hisselerden çıkmadan önce değerde önemli bir artış elde etmek için yeterli zamanı sağlaması beklenmektedir.
FABA token'in oy hakkı vardır. Min her sahibi. 2000 FABA) tokenleri oy hakkına sahiptir ve kısa listelenen projeler üzerinde kendi girdilerine sahip olabilirler.

FABA token sahipleri, şirketlerin hisselerinin satışından elde edilen kar dağıtımına erişebilecek, temettü ödemeleri ETH'de yapılacaktır.
Diğer bir belirteç FABA, sahiplerine token değerinin gelecekteki büyümesini sunmaktadır ve her token için artacak proje sayısı, hisselerinin satışından elde edilecek potansiyel kazançtan daha fazla olacaktır.

Faba Sosyal Medya

Web: https://vc.fabainvest.com/
Whitepaper: https://www.faba-white-paper.com/FABA.pdf
Telegram: http://t.me/fabaventurecapital
Twitter: https://twitter.com/FabaInvest
Facebook: https://www.facebook.com/fabainvest/
Medium: https://medium.com/@fabainvest
Reddit: https://www.reddit.com/user/Fabainvest/
Btt Ann: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5067299.0

My Btt Username: brkttlv
My Btt Profile: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1750136

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

İnsan olanaklarının iyileştirilmesine yardım etmeye çalışan yaratıcı bir altyapı olarak Faba platformu beğenimi kazandı.

Congratulations @brkttlv! You received a personal award!

Happy Birthday! - You are on the Steem blockchain for 1 year!

You can view your badges on your Steem Board and compare to others on the Steem Ranking

Do not miss the last post from @steemitboard:

3 years on Steem - The distribution of commemorative badges has begun!

You can upvote this notification to help all Steem users. Learn how here!