Linda coin

4년 전

 

  Info:Decentralizovaná, anonymná, rýchla a bezpečná kryptomena   

Supply Max supply - 50Miliárd v obehu - 8 296 526 143 LINDA 

Burza   

Cryptopia  menový pár - LINDA/BTC  

CoinExchange menový pár - LINDA/BTC  

YoBit menový pár - LINDA/BTC  

C-CEX menový pár - LINDA/BTC,USD,DODGE  

Stocks.Exchange menový pár - LINDA/BTC,ETH 

Penaženka : ked som rozpracoval túto mincu, tak peňaženka ešte nebola hotová, ale dnes už je a dostupná aj na windows aj mac aj linux. Ešte majú vydať aj Web peňaženku.  Stránka : Toto mala byť moja prvá minca, pustil som sa do spracovávania článku, chvíľu mi to trvalo a na druhý deň prestala stránka fungovať, tak som článok nemohol dokončiť. Teraz je už všetko v poriadku, stránka vynovená, peňaženka dorobená, všetko ako má byť. Skrolovací systém, hore menu, plus info priamo na stránke koľko stojí minca, na akom je mieste a koľko bolo obchodovanie za 24h.    

 

Hodnotenie: 

Whitepaper -  nie je nijak náročný, vysvetlené sú tam hlavne veci okolo stakingu a masternodoch, špecifikácia mince a pekné zobrazenie ako funguje Atomic Swaps – čo znamená výmena mince za mincu bez tretej strany 

Team – na stránke je znázornených len 5 ľudí a v popisoch majú vypísane skúsenosti ale pod tým všetkým je aj odkaz na twitter na každého, tak že si ich viete overiť hneď. 

Nápad/Použitie – Minca nie je ničím výnimočná, takých čo chcú byť anonymný a bezpečný, s rýchlymi transakciami je veľa. Snažia sa implementovať Atomic Swaps. Ak splnia a spracujú všetko čo si naplánovali a budú aktívny, tak sa kľudne môžu dostať pred konkurenciu.   

Taženie – je na báze Proof of Stake. Na stránke je pekne znázornený Staking a Masternodes. Na twitteri vyšla 6.marca správa, že je Pow/PoS. Zatiaľ ale nikde nie je nič bližšie, tak že si na info ohľadom ťaženia cez CPU/GPU budeme musieť počkať. 

Road Map – je jasný, stanovené ciele na rok 2018. Dá sa stiahnuť aj podrobná road map. Zaujímavosťou je, že ciele sú aj netechnického charakteru ako napríklad chceli by vidieť minci v top 150 a aby boli zalistovaný na 5 ďalších burzách.  

Komunikácia/Aktivita – Začali byť veľmi aktívny a odkedy urobili zmeny na stránke hlavne Twitter, tak isto majú aj Discord a Telegram     

PS: Aj napriek tomu, že to vyzerá pekne a má to všetko čo to má mať, treba si urobiť vlastný výskum, lebo v krypto svete sa veci veľmi rýchlo menia.     

PS2: Nie som finančný poradca a článok je čisto len informačný, je to môj osobný názor a pred kúpou akejkoľvek mince si to dobre rozmyslite a nehazardujte.   

Odkaz na stránku: https://lindacoin.com  

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
STEEMKR.COM IS SPONSORED BY
ADVERTISEMENT
Sort Order:  trending

Yeeea Masternode!!! :D